Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 60zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad kupnem tańszych słuchawek do playera: SONY NW-A806 oraz czasami będą podpinane do sony ericssona w955. Wybór padł na MEElectronics MEE M2, SoundMagic PL11, SoundMagic PL12, SoundMagic PL18. Które będą się lepiej sprawdzały? Wyczytałem, że PL18 ma mały bass, a to dla mnie wada, ponieważ słucham hip-hop, trance i inne odmiany muzyki elektronicznej, więc bass jest dla mnie ważny. Zastanawiam się nad M2 bo wyczytałem, że lepszy mają bass od PL 11 i PL 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejną propozycję :) Może ktoś doradzi co mam kupić? Te brainwavz pierwszy raz o nich słyszę, możesz coś więcej o nich powiedzieć? Mam czas do jutra bo słuchawki muszę mieć koniecznie na czwartek .

 

EDIT.

 

A może jakieś SONY lub EP-630?

Edytowane przez tomis69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel napisz co sądzisz o Brainwavz Alpha,nie mogę nigdzie znaleźć testu tych słuchawek,a mam dylemat pomiędzy nimi a SM PL 11.Lub co byś polecił w podobnym przedziale cenowymNie chcę zakładać kolejnego tematu.Słucham muzyki elektronicznej,rocka itp.Będą podłączone do Irivera T30.Dziękuję za pomoc.:)

Edytowane przez Kubik24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz Alpha to słuchawki nowe na naszym rynku, ale na zagranicznych forach ludzie je chwalą. Na pewno zagrają dużo lepiej od EP-630. Czy lepiej od PL-11 to nie wiem, myślę, że podobnie, więc kwestia wyboru. Ja bym chyba z ciekawości Alphy wybrał, poza tym powinny być nieco wytrzymalsze od Soundmagiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

słuchałem PL11 i Brainwavz Alpha na iRiverze T10. Co do PL11 to za dużo basu i niskich częstotliwości, a za mało średnich i wysokich (zwłaszcza wysokich!). Natomiast Brainwavz gra o wiele lepiej! Równo w każdym zakresie chodź brakuje mi nisko schodzącego basu :) mają lepszą, większą scenę i szczegółowość! Moim zdaniem grają o wiele lepiej od PL11 zwłaszcza jeżeli chodzi o Rock! Jedynie są mniej wygodne... Przynajmniej dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności