Skocz do zawartości

Fanklub Dunu


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Methuselah napisał:

 

I można jeszcze na kabelek zacząć zbierać :D 

 

Kabelek drugie tyle.;)

 

 

18 minut temu, bigmaras napisał:

Nie ma co gadać, nazwa Hulk właściwa dla tego kabelka :)

 

yV9ecil.jpg

 

I wygląd i nazwa pasują do Twojej ŁAPY.:D

Edytowane przez chico99
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Methuselah napisał:

Na razie na DK-4001 (nie mogę przestać słuchać). Wydaje się pod nie stworzony. Już wiem dlaczego etui standardowe jest tak duże :) Sprawdzę też inne DUNU, CA itp.

Jest sporawa różnica, między hulkiem A stokowym od dk4001? Daj znać jak odsluchasz  z dk3001 i falconami😉

1 godzinę temu, bigmaras napisał:

Nie ma co gadać, nazwa Hulk właściwa dla tego kabelka :)

 

Planujesz może wprowadzić godo sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wiatrak napisał:

@Methuselah Za porównanie Titan-6 do E1 dzięki.

A jakbyś zestawił Titanki z Cometami ?😊

 

Titan6 (SpinFit) vs CA Comet (SpinFit) - Subbas w DUNU schodzi wyraźnie niżej, jest go wyraźnie więcej. Nieco więcej jest też midbasu, który mocniej wypełnia scenę, mocniej uderza i lepiej oddaje fakturę. Comet mają szybszy bas, bez takiego impaktu, może nieco bardziej szczegółowy. Niższy środek pełniejszy w Titan6, ale bardziej szczegółowy. Niższa średnica w Cometach bardziej wygładzona. CA mają pełniejsze wokale (są bardziej naturalne i lepiej oddane wokale), które są mocniej wyeksponowane. Góra w niższej części nieco mocniej zaznaczona w Titan6 (więcej blasku), ale i lepiej kontrolowana. Rozciągnięcie sopranu i napowietrzenie podobne. DUNU mają sporo większą scenę, lepiej oddają plany, a Comet grają bardziej bezpośrednio (w głowie). Comety ogólnie grają spokojniej, bardziej romantycznie. Titan6 brzmią bardziej dynamicznie, energicznie. Żywsze, pełniejsze i większe granie.

Edytowane przez Methuselah
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie! Człowiek niedawno kupił sobie berylowe ałune, a te już go szczują jakimiś tytanami, że nowsze, że lepsze, że fajniejsze! Pfff!! :angry:
No trudno, takie życie -_-. Dobrze, że chociaż z wyglądu przypominają senfery dt6 których kopułki są dla mnie mniej wygodne od tych z ałune :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, bob2000 napisał:

No pięknie! Człowiek niedawno kupił sobie berylowe ałune, a te już go szczują jakimiś tytanami, że nowsze, że lepsze, że fajniejsze! Pfff!! :angry:
No trudno, takie życie -_-. Dobrze, że chociaż z wyglądu przypominają senfery dt6 których kopułki są dla mnie mniej wygodne od tych z ałune :P.

 

I tak kupisz Dunu, choćby po to, żeby sprawdzić czy faktycznie są lepsze od E1 :ph34r:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Methuselah napisał:

 

Titan6 (SpinFit) vs CA Comet (SpinFit) - Subbas w DUNU schodzi wyraźnie niżej, jest go wyraźnie więcej. Nieco więcej jest też midbasu, który mocniej wypełnia scenę, mocniej uderza i lepiej oddaje fakturę. Comet mają szybszy bas, bez takiego impaktu, może nieco bardziej szczegółowy. Niższy środek pełniejszy w Titan6, ale bardziej szczegółowy. Niższa średnica w Cometach bardziej wygładzona. CA mają pełniejsze wokale (są bardziej naturalne i lepiej oddane wokale), które są mocniej wyeksponowane. Góra w niższej części nieco mocniej zaznaczona w Titan6 (więcej blasku), ale i lepiej kontrolowana. Rozciągnięcie sopranu i napowietrzenie podobne. DUNU mają sporo większą scenę, lepiej oddają plany, a Comet grają bardziej bezpośrednio (w głowie). Comety ogólnie grają spokojniej, bardziej romantycznie. Titan6 brzmią bardziej dynamicznie, energicznie. Żywsze, pełniejsze i większe granie.

Dzięki. 

Aktualnie korzystam z E1. Ogólnie jestem z nich zadowolony, chociaż brakuje mi masywniejszej średnicy z Comet i subbasu z Ikko OH1. Zastanawiam się czy Titan6 wypełniłyby te luki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wiatrak napisał:

Dzięki. 

Aktualnie korzystam z E1. Ogólnie jestem z nich zadowolony, chociaż brakuje mi masywniejszej średnicy z Comet i subbasu z Ikko OH1. Zastanawiam się czy Titan6 wypełniłyby te luki. 

 

Tak, powinny wypełnić te luki. Warto byłoby połączyć je ze SpinFitami, co poprawi nieco zejście jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Methuselah napisał:

 

Tak, powinny wypełnić te luki. Warto byłoby połączyć je ze SpinFitami, co poprawi nieco zejście jeszcze.

Comet zostały wyparte u mnie przez E1 tylko przez to, że z powodu masy wypadały mi z uszu i żadne pianki i tipsy temu nie zaradziły. Jak jest z wagą i erginomiąTitan ? Ustępują pola E1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiatrak napisał:

Comet zostały wyparte u mnie przez E1 tylko przez to, że z powodu masy wypadały mi z uszu i żadne pianki i tipsy temu nie zaradziły. Jak jest z wagą i erginomiąTitan ? Ustępują pola E1 ?

 

Nie jestem w stanie określić, czy będą wygodne dla ciebie :D Plusem Titan6 jest to, że słuchawki bardziej przylegają do wnętrza małżowiny, a ich kopułki są większe objętościowo niż Comet czy E1, dzięki czemu mogą wygodnie spoczywać w zagłębieniu małżowiny (seal nie opiera się na samych tipsach). Masz też komplet tipsów z "płetwą", które gwarantują pewniejsze spoczywanie w kanale.

Edytowane przez Methuselah
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Methuselahmethuse no to moja już tradycyjna prośba ku uciesze wiele forumowiczów - poproszę o fotkę porównawczą gabarytów titan6 i E1😁

Edytowane przez wiatrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unboxing titanów. Jest mowa o recenzji i grafie w najbliższym czasie. Dla osób które już je słyszały, nie ma problemów z przełomem średnich/wysokich? Jestem trochę wrażliwy na "krzykliwość", np. takie rha t20 zostały z tego powodu przeze mnie zwrócone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcelmtbmx napisał:

Unboxing titanów. Jest mowa o recenzji i grafie w najbliższym czasie. Dla osób które już je słyszały, nie ma problemów z przełomem średnich/wysokich? Jestem trochę wrażliwy na "krzykliwość", np. takie rha t20 zostały z tego powodu przeze mnie zwrócone.

 

Nie, raczej nie. Na standardowych tipsach wokale mogą zabrzmieć lekko nosowo, ale z SpinFit CP-100 są bardziej naturalne. Żywe, ale dość gładkie, o dobrej artykulacji. Podkreślania sybilantów czy ostrości nie ma. Ogólnie przejście między średnimi a wysokimi tonami jest bardzo gładkie, więc pod tym kątem jest to bezpieczny wybór.

 

Do recenzji bad guya podchodziłbym z dystansem.

 

13 godzin temu, wiatrak napisał:

@Methuselahmethuse no to moja już tradycyjna prośba ku uciesze wiele forumowiczów - poproszę o fotkę porównawczą gabarytów titan6 i E1😁

 

Proszę:

Titan6 E1 2.jpg

 

Titan6 E1.jpg

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może doświadczenie, jak zmienia się sygnatura Titanów6 w procesie wygrzewania? Czy producent zaleca jakiś określony czas? Po 12h słychać wyraźnie, że bas dużo lepiej kontrolowany i na szczęście nie zmieniła się dynamika... ło matko jak genialnie stopa perkusji potrafi łupnąć w czaszce ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na head-fi w temacie o całej serii pojawiło się kilka opinii o titan 6, wrzucam je tutaj do wglądu.
https://www.head-fi.org/threads/dunu-titan-series-new-for-2019-titan-6.744083/page-196

 

Dvl Kubo: "I got these last week at e-earphone tried them out at the show in april at nakano.
I must say they are really nice I mean they sound is so clear. Bass and mids are at the right spot my friend tried them, and almost tried to borrow them without me knowing lol. Endup getting a pair for my mom as it was the kind of sound she was looking for. 
However I'm like how is this a single driver IEM? like seriously these give the Billie jean and Michelle a run for their money. Even sounds better than the dunu falcons. For the price point and quality on these I'm probably gonna get a couple spears."

 

NewEve: "TL;DR — To my ears, the Dunu Titan-6 are the best IEMs / headphones I ever had—period. How good are they? Well, I'm selling my Campfire Audio Cascade and Empire Ears Bravado. Yes, to my ears, they're that good.

Comparison summary — Here's the gist:

  • Compared to the Cascade, I find them better because they have just a teeny-tiny bit less bass which sometimes made the Cascade annoying without one of the acoustics dampeners;
  • Compared to the Bravado, I find them better because they have the excellent level of detail which I found in the Bravado though without being annoying. They're clearly there if you listen for them but they won't be in your face to the extend that you won't enjoy and/or recognise your music anymore;
  • Compared to the Cascade and Bravado, everything is more forward (nota bene: they also drive better than the aforementioned two) and they are much, much, much more comfortable…;
  • Compared to the MDR-EX650AP, the Sony's sound congested, like you're listening through a door or wall;
  • Compared to the Comet, they have more detail, presence, umph, etc…
  • Compared to the all of them, the Sony's aside, they're cheaper, way cheaper or way way cheaper… so if you loose them, you're more likely to buy another pair and less likely to take a loan.

Last but not least, the tips (balanced/blue and vocal/red) make a difference so try them out. The cable's great and you can change/upgrade it should you want to aaannd… there's a useful pouch: cool 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marcelmtbmx napisał:

Na head-fi w temacie o całej serii pojawiło się kilka opinii o titan 6, wrzucam je tutaj do wglądu.
https://www.head-fi.org/threads/dunu-titan-series-new-for-2019-titan-6.744083/page-196

 

Dvl Kubo: "I got these last week at e-earphone tried them out at the show in april at nakano.
I must say they are really nice I mean they sound is so clear. Bass and mids are at the right spot my friend tried them, and almost tried to borrow them without me knowing lol. Endup getting a pair for my mom as it was the kind of sound she was looking for. 
However I'm like how is this a single driver IEM? like seriously these give the Billie jean and Michelle a run for their money. Even sounds better than the dunu falcons. For the price point and quality on these I'm probably gonna get a couple spears."

 

NewEve: "TL;DR — To my ears, the Dunu Titan-6 are the best IEMs / headphones I ever had—period. How good are they? Well, I'm selling my Campfire Audio Cascade and Empire Ears Bravado. Yes, to my ears, they're that good.

Comparison summary — Here's the gist:

  • Compared to the Cascade, I find them better because they have just a teeny-tiny bit less bass which sometimes made the Cascade annoying without one of the acoustics dampeners;
  • Compared to the Bravado, I find them better because they have the excellent level of detail which I found in the Bravado though without being annoying. They're clearly there if you listen for them but they won't be in your face to the extend that you won't enjoy and/or recognise your music anymore;
  • Compared to the Cascade and Bravado, everything is more forward (nota bene: they also drive better than the aforementioned two) and they are much, much, much more comfortable…;
  • Compared to the MDR-EX650AP, the Sony's sound congested, like you're listening through a door or wall;
  • Compared to the Comet, they have more detail, presence, umph, etc…
  • Compared to the all of them, the Sony's aside, they're cheaper, way cheaper or way way cheaper… so if you loose them, you're more likely to buy another pair and less likely to take a loan.

Last but not least, the tips (balanced/blue and vocal/red) make a difference so try them out. The cable's great and you can change/upgrade it should you want to aaannd… there's a useful pouch: cool 

Trochę brednie, no ale... :D

Do Bravado to one startu większego nie mają. Nie ten poziom detaliczności, nie ten poziom faktury basu, nie ten poziom pozycjonowania źródeł w przestrzeni. Bravado są co prawda bardziej wymagające względem toru i materiału, bo z ciepłym DAPem zagrają mułowato i bez polotu, a na słabo zrealizowanych utworach niższa średnica ma tendencję do gubienia się. Recka Bravado już na wykończeniu, więc lada dzień będzie można poczytać co jest pięć. Wiadomo, każdy ma swoje własne zdanie i prawo do jego głoszenia, ale nazywanie ich najlepszymi IEMami ever to taka "delikatna" przeginka i over-hype.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 20:10, griffith napisał:

Czy ma ktoś może doświadczenie, jak zmienia się sygnatura Titanów6 w procesie wygrzewania? Czy producent zaleca jakiś określony czas? Po 12h słychać wyraźnie, że bas dużo

lepiej kontrolowany i na szczęście nie zmieniła się dynamika... ło matko jak genialnie stopa perkusji potrafi łupnąć w czaszce ;) 

 

Poza początkowym etapem szczególnie się nie zmienią, a swoje wygrzewałem przez jakieś 150 godz. W późniejszym czasie zauważyłem poprawę kontroli ogólną.

 

Tak BTW. Wkrótce ma pojawić się model DUNU DK-3001 Pro :D 

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Methuselah napisał:

 

Szczególnie się nie zmienia, a swoje wygrzewałem przez jakieś 150 godz.. Zauważyłem poprawę kontroli ogólną.

 

Tak BTW. Wkrótce ma pojawić się model DUNU DK-3001 Pro :D 

To ten model ,którego technikalia wygladaja jak dk4001?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Methuselah napisał:

 

Tak, obudowa też podobna, ale ze stali nierdzewnej. Zestaw, w tym tipsy i etui, to samo. Kabel będzie inny - zamiast DUNU Noble (miedź/srebro) ma być nowy z miedzi OCC.

Ale też ma mieć konstrukcję wymiennych wtykow, co hulk? Podobno ma być wyceniony Jak standardowy model dk3001. Jeśli faktycznie ma być wyceniony ~500e to moze ladbie namieszać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności