Skocz do zawartości

Fanklub Dunu


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Drugi dzień z Dunu DN-2000. Lekko jasne, bardzo dobra rozdzielczość, separacja i scena. Solidna podstawa basowa, potrafią łupnąć gdzie trzeba, ale bardzo dobrze dostosowują się do gatunku muzyki. Bliskie wokale, super rozdzielcza góra. Muzykalne, uniwersalne, bez żadnych ostrości, ani męczącego basu. Do tego wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Najlepsze iemy, jakich miałem okazję słuchać, z DX100 jest pięknie, ale z Note 4 wcale wiele nie tracą.

 

Mocno z pamięci, bardziej mi się podobają od XBA-H3, lepsza scena i separacja.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nowa seria hybryd od Dunu zmierza na półki sklepowe.

 

e7abc31f0896d064846219f6b8e71e44.jpg

 

4Drivers DN-2002

 

Already awarded the Hi-Res AUDIO certification, DN-2002 utilizes the dual dynamic + dual balance armature configuration. Soundstage is natural, specious and three dimensional. Bass range is enhanced and deepened by the ‘Double Bass’ dual dynamic drivers. Mid-range is full and energetic. Treble is crisp, detailed and well extended. All frequencies work in perfect sync and will go particularly well with Pop music as well asclassical orchestra.

 

90b2cfc47991b01ab778780730c6785c.jpg

 

4Drivers DK-3001

 

Already awarded the Hi-Res AUDIO certification, DK-3001 utilizes the single dynamic + triple balance armature configuration. Bass range is driven by a 13mm dynamic driver with titanium diaphragm that provides not only ample amount of bass, but also excellent transient and texture. Mid- to high-range are driven by top of the time Knowles balanced armature drivers that provide full and sweet vocal as well as great treble extension with crisp micro-detail. The four drivers are custom designed for smooth and balanced frequency response, which will go well with Pop music, ACG music as well asclassical orchestra.

 

d943ff00bbc8378f3b308444e18b7fc1.jpg

 

4Drivers DK-4001

 

DK-4001 utilizes the single dynamic + quad BA five drivers’ configuration. Bass range is handled by a 13mm dynamic driver with titanium diaphragm for its impressive power and roar, but without compromising its excellent transient. Mid- and high-range are handled by four top-of-the-line Knowles balanced armature drivers. Vocal is sweet and soulful, treble is detailed and crisp without being overly bright. The combined frequency response is smooth with an impressive soundstage and a theater-like presentation.

 

a93e8b3717a2d41c93db822376c90970.jpg

 

Audionervosa mówi mi, ze długo się nie będę bronił przed 2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Ja się dopiszę z dn1000. Fajnie to to gra. Ale mocne postanowienie niezakupowania sprawka, że o nowościach czytał nie będę :)

graja niezle ale to juz moje 3 sluchawki ) 2 poprzednie pary odeslane do HongKongu 1szej padl kabel, 2giej prawdopodobnie cos z driverem basu przy czyszczeniu - polecam nie dmuchac do srodka kopuly :D ) - dodatkowym minusem dla mnie jest sam kabel ponizej 0 na dworze robi sie sztywny.

 

np z ak70 wypadaja mocno gorzej niz np. ath msr70/grado sr40 (na x1 tego tak nie slychac - graja calkiem fajnie) - dla mnie brakuje im scentralizowanego dolu za mocno on rozmywa sie nie ma takie pierd...niecia jak na nausznych - wiadomo sa to dokanalowe wiec cos za cos ja bym ich drugi raz nie kupil.

na plus ze sa bardzo wygodne i maja sporo akcesoriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To ja też dopiszę się z Dunu Alpha 1 pchełkami hybrydowymi :) Zacne słuchawki, jedyny minus to czas potrzebny do dobrania odpowiednich earhooksów, ale potem super grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kto by pomyślał, że był fanklub DUNU. Tyle ciekawostek dookoła marki, a tu nic się nie dzieje. Trzeba będzie uzupełnić :D 

 

Wcześniej to jednak wkleję, bo połączenie genialne IMHO. Opłacalność to temat kontrowersyjny ;) 

 

Falcon-C and One01.jpg

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Methuselah napisał:

Kto by pomyślał, że był fanklub DUNU. Tyle ciekawostek dookoła marki, a tu nic się nie dzieje. Trzeba będzie uzupełnić :D 

 

Wcześniej to jednak wkleję, bo połączenie genialne IMHO:

 

Falcon-C and One01.jpg

Brałbym jak kredyt pod hipotekę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zwłaszcza te w kolorze Klipsch'owej miedzi. Tradycyjnie u Dunu wyposażenie full wypas. Żeby inni brali przykład z Dunu, Shanling i nawet tanie słuchawki wyposażali tak to byłoby bardzo fajnie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Methuselah napisał:

 

Coś więcej skrobnę, gdy chwilę pograją. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

 

a jak z komfortem  / wagą - wyglądają na dość spore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Methuselah napisał:

Tak prezentują się DUNU Titan6 z pojedynczym przetwornikiem z powłoką berylową (12,6 mm). Same słuchawki wyglądają IMHO świetnie, a do tego rewelacyjne etui, bardzo dobry kabel i interesujące tipsy :) Dziwne, że kosztować mają 131 USD.

 

DUNU Titan6 #1.jpg

 

W przyszłym tygodniu oficjalnie w PL :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bigmaras napisał:

 

Wiadomo przecież, że u Marasa cebulowe deale są najlepsze 🤣

To ja z moim zamówieniem poproszę czerwoną, w miarę możliwości sztuk dwie xD

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2019 o 20:28, LuQi napisał:

A jakie pierwsze skojarzenia? W sensie przypominają Ci sygnaturą któreś, ze znanych Ci słuchawek?

 

Wiele, ale nie lubię takich stwierdzeń :) V-ka z dobrze rozciągniętym dołem, ale zaakcentowany jest najmocniej midbass. Potrafi odezwać się masywnie, ale nie zamula. Sprężysty o dobrej szybkości. Niższy środek pełniejszy, ocieplony, wokale z dobrą artykulacją. Niższe męskie trzymają się nieco z tyłu, ale nigdy nie giną w tle, żeńskie wysunięte nieco. Góra zaakcentowana w niższej część, dodaje nieco blasku talerzom, ale bez agresji. Fajna głębia, dobra szerokość. Dobra szczegółowość. Powietrza jest pod dostatkiem, ale nie przesadnie dużo, a środek dość pełny, więc separacja szczególnie nie powala. Mimo to świetne IMHO do metalu.

 

Musi się ten driver rozruszać, bo 12,6 mm to jednak sporo. Porównam z wieloma dynamikami w tej cenie, jeżeli będzie potrzeba. Póki co posłuchałem trzy godziny i nie chciałem zdejmować, więc jest dobrze :) Siadły w metalu i rockowym brzmieniu, więc kilku albumów posłuchałem. Lecą się szuflady teraz pograć. SpinFit CP-100 dodają nieco subbasu, wygładzają brzmienie, ale bez dopełniania środka. Na razie bardzo pozytywne zaskoczenie.

 

W dniu 4.06.2019 o 20:45, zOrg napisał:

a jak z komfortem  / wagą - wyglądają na dość spore...

 

Zaskakująco wygodne. Kabelek solidny, ale bardzo lekki. Mniejsze i lżejsze niż Titan5. Pewnie siedzą w moich kanałach na standardowych tipsach czy SpinFitach. Szybko wkłada się je do ucha, szybko wyciąga. Tipsy z żagielkiem intrygujące. Muszę je dokładnie sprawdzić ;) 

Edytowane przez Methuselah
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności