Skocz do zawartości

Fanklub Dunu


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, prawie wszystko co mówią o Zen to prawda. Brakuje w nich trochę góry, ale jest to pojedynczy dynamik i chyba można im to wybaczyć, zwłaszcza że wszystko inne robią wybitnie. Górę poprawili w wersji Pro, ale w niej znowu niepotrzebnie zabrali trochę basu, a więc w dolnych partiach oryginalna wersja wg mnie wygrywa. Pamiętam że z początku miałem wielki problem z doborem tipsów, słuchawkom brakowało kompletnie basu i grały jak zepsute i myśle że te kilka recenzji (Crinacle na przykład) w których Zen zostały zjechane, były właśnie spowodowane złym doborem tipsów i nie wygrzaniem, tym słuchawkom trzeba dać czas. W cenie jaka teraz jest na Allegro, tylko brać!

Edytowane przez atr3yu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Powoli wracam do tematu, bo to jednak choroba, na pewien czas uśpiona. Na razie z polecenia Inszego zobaczymy co są warte dunu titan s, bo w krótkim porównaniu z P1, które miałem być może lepiej mi podejdą. A P1 kiedyś robiły wrażenie nawet nie do końca napedzone. Docelowo celuję w taki pułap cenowy Zen i czytam co tam nowego w trawie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.10.2022 o 19:51, trez0r napisał(a):

@bigmaras czy SA6 Ultra będą u Ciebie dostępne? 

 

Szczerze to mam wątpliwości bo to tylko 300szt. zrobione i nikt z dystrybutorów nie dostał opcji na zamówienie na dzień dzisiejszy. Jak coś się zmieni to oczywiście dam znać.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bigmaras napisał(a):

 

Szczerze to mam wątpliwości bo to tylko 300szt. zrobione i nikt z dystrybutorów nie dostał opcji na zamówienie na dzień dzisiejszy. Jak coś się zmieni to oczywiście dam znać.

Dzięki za info, kurczę nie spodziewałem się takiej nikłej ilości... chyba, że będzie sukces rynkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, trez0r napisał(a):

Dzięki za info, kurczę nie spodziewałem się takiej nikłej ilości... chyba, że będzie sukces rynkowy.


Na pewno będzie sukces rynkowy i z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że wprowadzą je do regularnej sprzedaży ;) 

 

Recenzja Gizaudio:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MrSheep napisał(a):


Na pewno będzie sukces rynkowy i z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że wprowadzą je do regularnej sprzedaży ;) 

 

Recenzja Gizaudio:

 

 

Hype już się kręci... Ehhh ten "ładniejszy" Crinn 😁 mi nie podchodzi 🤮, najwidoczniej nie jestem docelowym odbiorcą jego "twórczości"

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MrSheep napisał(a):


Na pewno będzie sukces rynkowy i z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że wprowadzą je do regularnej sprzedaży ;) 

 

Recenzja Gizaudio:

 

 

Może będzie wersja gold&black jak przy Z12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MrSheep napisał(a):


Na pewno będzie sukces rynkowy i z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że wprowadzą je do regularnej sprzedaży ;) 

 

Sukces rynkowy? 300 sztuk? 🤣

To promil miesięcznych zamówień SA6 od sklepów w azji. Z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można założyć, że nie będzie to miało jakiegokolwiek wpływu na ofertę ani nawet to Dunu nie skupia na tym uwagi z wyjątkiem złości, że sprzedażą zajął się wielokrotnie banowany przez wielu producentów sklep i nie autoryzowany do sprzedaży.

Jakiś chińczyk wstał pewnego ranka i wymyślił sobie taki deal - zamówie w Dunu 300szt SA6 tylko wyproszę niech zmienią faceplate, kabel i podkręcą śrubkę na strojeniu aby coś się różniło, zrobimy hype, dogadam się na wyłączność z hifigo na sprzedaż i zarobię na kilka obiadów. No i się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywód nt. modelu biznesowego sklepu z Chin z którym ma się chyba jakiś beef (?) i teksty o zarabianiu na zupę to trochę lipa w wykonaniu osoby samej trudniącej się tym samym fachem.

 

W szczególności że zarówno Empire Ears jak i Noble Audio pompują kolejne limited edition do Hong Kongu bez zmian w tuningu (EVO dla przykładu) i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Beh0lder napisał(a):

Wywód nt. modelu biznesowego sklepu z Chin z którym ma się chyba jakiś beef (?) i teksty o zarabianiu na zupę to trochę lipa w wykonaniu osoby samej trudniącej się tym samym fachem.

 

W szczególności że zarówno Empire Ears jak i Noble Audio pompują kolejne limited edition do Hong Kongu bez zmian w tuningu (EVO dla przykładu) i jest git.

 

Przede wszystkim zalecał bym czytanie ze zrozumieniem i nie kreowanie jakiś spiskowych teorii. Chyba większość producentów robi okresowo jakieś limitowane edycje czy to dapy czy słuchawki. Nie ma w tym nic złego. W przypadku jednak tej przedmiotowej sprawy to nie jest kwestia własnej inwencji producenta a w dużej mierze dość "prywatna" akcja zewnętrzna. Tylko tyle. I doprecyzowując nie mam kompletnie nic przeciw. Powiem więcej - cieszę się, że powstają takie inicjatywy. Nie wiem po co bijesz pianę i dorabiasz jakieś spiskowe teorie i insynuacje. Jak moje posty są dla Ciebie nie zrozumiałe lub Ci się nie podobają to zamiast ****oburzy po prostu nie czytaj lub zignoruj.

 

I jeszcze skoro już podbiłeś - to zdecydowanie nie jest mój "fach" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bigmaras napisał(a):

 

Przede wszystkim zalecał bym czytanie ze zrozumieniem i nie kreowanie jakiś spiskowych teorii. Chyba większość producentów robi okresowo jakieś limitowane edycje czy to dapy czy słuchawki. Nie ma w tym nic złego. W przypadku jednak tej przedmiotowej sprawy to nie jest kwestia własnej inwencji producenta a w dużej mierze dość "prywatna" akcja zewnętrzna. Tylko tyle. I doprecyzowując nie mam kompletnie nic przeciw. Powiem więcej - cieszę się, że powstają takie inicjatywy. Nie wiem po co bijesz pianę i dorabiasz jakieś spiskowe teorie i insynuacje. Jak moje posty są dla Ciebie nie zrozumiałe lub Ci się nie podobają to zamiast ****oburzy po prostu nie czytaj lub zignoruj.

 

I jeszcze skoro już podbiłeś - to zdecydowanie nie jest mój "fach" ;)

Proponuję pisać w sposób umożliwiający zrozumienie, albo odgórnie wpisać sobie w sygnaturkę "odpowiadanie na moje posty wiąże się z ryzykiem szkolenia z czytania ze zrozumieniem" żebyś nie musiał pisać tej samej formułki każdemu kto będzie śmiał wziąć pod włos :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Beh0lder napisał(a):

Proponuję pisać w sposób umożliwiający zrozumienie, albo odgórnie wpisać sobie w sygnaturkę "odpowiadanie na moje posty wiąże się z ryzykiem szkolenia z czytania ze zrozumieniem" żebyś nie musiał pisać tej samej formułki każdemu kto będzie śmiał wziąć pod włos :)

Zbyt wrażliwy jesteś a może się czepiasz. Ja tam wszystko zrozumiałem. 😁

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Zbyt wrażliwy jesteś a może się czepiasz. Ja tam wszystko zrozumiałem. 😁

Obie cechy biorę na klatę 😎 Chciałbym zresetować atmosferę i powiem że czekam aż Vulkany wrócą do mnie, Ultra już wysłane, z przyjemnością zestawię oba ze sobą bo myślę że Dunu niezależnie czyimi rączkami ale robi dobry sprzęt :) Peace!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 02:45, bigmaras napisał(a):

 

CIACH

Jakiś chińczyk wstał pewnego ranka i wymyślił sobie taki deal - zamówie w Dunu 300szt SA6 tylko wyproszę niech zmienią faceplate, kabel i podkręcą śrubkę na strojeniu aby coś się różniło, zrobimy hype, dogadam się na wyłączność z hifigo na sprzedaż i zarobię na kilka obiadów. No i się stało.

Ehhhh, czyli to nie jest inicjatywa Dunu... Teraz te 300 szt. wydają się zrozumiałe. Ciekawe, czy nadal zgodzą się na taki handel? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, trez0r napisał(a):

Ehhhh, czyli to nie jest inicjatywa Dunu... Teraz te 300 szt. wydają się zrozumiałe. Ciekawe, czy nadal zgodzą się na taki handel? 🤔

 

Trudno powiedzieć czy się zgodzą czy przymykają oko. Akurat hifigo to dość mocno znienawidzony sklep u producentów, którzy wielokrotnie przestrzegali przed zakupami w oficjalnych stanowiskach. Większość tych bardziej znanych marek u nich to nieoficjalne zakupy z drugiej/trzeciej ręki. Sam mocno się zdziwiłem, że akurat oni położyli na to łapę bo jeszcze niedawno Dunu podobnie jak Fiio oficjalnie ostrzegali przed hifigo na FB (link) (link2), zresztą jak dziesiątki innych marek. Brak też jakiejkolwiek gwarancji na produkt "warranties on purchases of DUNU products from these stores will be voided." - @Beh0lder aby nie było, że to moja wołowina 🤣

Niestety biznes czasem ma wiele tajemnic i może ktoś mocniejszy za tym stoi. Co do Dunu to w oficjalnych nowościach prędzej bym się spodziewał jakiś nowych rewizji czy wersji obecnych modeli, jak było np. z ZEN a niedługo później "updejt" do ZEN Pro lub jakiś górno-półkowy model jak było w przypadku luny. Niestety to tylko moje przypuszczenia, nie mam jakichkolwiek przecieków w tej materii. Tutaj mamy typowo zewnętrzną akcje jak w było w przypadku moondropa blessing2 w wersji dusk tylko i wyłącznie shenzhen audio lub akcje oriolusa dla japońskiego sklepu na wyłączność. 

Edytowane przez bigmaras
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 06:15, mantr napisał(a):

Z Twittera HiFiGo:

Dunu last release SA6 Ultra 300pcs is sold out in 72hours. Now they have another release coming in next 2 hours, the Dunu Kima , first 100 orders will be with 10$ off on HiFiGo, get ready ? 

 

Plotki głoszą, że nawet można ich już posłuchać na AVS ;)

 

BOIAXXh.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności