Skocz do zawartości

Fanklub Dunu


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Dopisuję się do klubu z moimi SA6. Muszę przyznać, że mają całkiem przyjemny bas jak na same armatury. Do tego są bardzo łatwo "napędzalne" :P, myślę że będzie to dobra opcja do telefonu/tableta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, Inszy napisał:

Ostatnio można w przypadku każdej branży powiedzieć, że tanio już było. A tu wchodzi Dunu, całe na biało, z modelem Titan S.

Nie przypominam sobie żadnych doków, które za 4 stówy (bez złotówki) zrobiły na mnie takie wrażenie. Dynamiczne, z ładną ocieploną barwą, masywnym i szybkim basem, czystymi, lekko odsuniętymi wokalami, oraz czytelną górą. Scena dobrze rozłożona na boki, obecna głębia i całkiem wysoka szczegółowość. Do tego dobre wyposażenie, wymienny przewód 2pin i w sumie nie mam pojęcia do czego miałbym się przyczepić. Gdyby kosztowały i 300 złotych więcej, ciągle byłyby dobrym wyborem jeśli chodzi o rozrywkowe granie, teraz to po prostu czysta okazja.

 

PXL_20220129_150003504.thumb.jpg.b32882678d747fce8f030cb5a0d8f944.jpg

A jak byś ocenił Pinnacle P1 vs Dunu Titan S? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inne granie. P1 są jaśniejsze i bardziej przestrzenne, a Tytany mocniej biją basem i idą w cieplejsze klimaty. Co do szczegółowości, to muszę je bezpośrednio porównać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Inszy napisał:

Zupełnie inne granie. P1 są jaśniejsze i bardziej przestrzenne, a Tytany mocniej biją basem i idą w cieplejsze klimaty. Co do szczegółowości, to muszę je bezpośrednio porównać. 

 

a do Anew U1 ew. Fiio FH3 jak się mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiiO nie mam, natomiast jeśli się podobają U1, to nowe Tytany można potraktować jako krok do przodu. Barwa zbliżona, ale dźwięk jest bardziej zwarty i przestrzenny.

@zOrg właśnie pobawiłem się tipsami i przy Dunu można sporo nimi namieszać. Na oryginalnych jest ciepławo, na SpinFitach dość neutralnie, Whizzery ET100 dają wręcz agresywne V, a gumki od iBasso AM05 z niebieskim trzpieniem to basowe armaty z lekko wysuniętymi wokalami.

A jeszcze ponoć się zauważalnie wygrzewają, więc zabawy co nie miara ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inszy napisał:

FiiO nie mam, natomiast jeśli się podobają U1, to nowe Tytany można potraktować jako krok do przodu. Barwa zbliżona, ale dźwięk jest bardziej zwarty i przestrzenny.

@zOrg właśnie pobawiłem się tipsami i przy Dunu można sporo nimi namieszać. Na oryginalnych jest ciepławo, na SpinFitach dość neutralnie, Whizzery ET100 dają wręcz agresywne V, a gumki od iBasso AM05 z niebieskim trzpieniem to basowe armaty z lekko wysuniętymi wokalami.

A jeszcze ponoć się zauważalnie wygrzewają, więc zabawy co nie miara ;) 


dzięki. Dobrze wiedzieć, że tipsy, tak mocno wpływają.

Tipsów trochę różnych mam 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wuja_ napisał:

Zapisuję się do fanklubu z Dunu Titan S i popieram to, co o słuchawkach napisał @Inszy.

 

Jestem naprawdę mile zaskoczony zarówno jakością dźwięku jak i tym, jak Titany dobrze radzą sobie w różnych rodzajach muzyki.

Czego głównie słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

DUNU Vernus, czyli limitowane (100 sztuk na świat) IEM-y, które powstały na bazie fajnych Falcon Pro. Wyglądają rewelacyjnie.

 

dunu v.jpg

 

Model dostępny od jutra (29 kwietnia) w cenie 220 USD (20 USD rezerwacja i 200 USD za produkt) - https://www.dunu-topsound.com/product-page/vernus-order-reservation

 

Poniżej dodatkowe materiał promo i wykres:

dunu vernus 2.png

dunu vernus 3.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
28 minut temu, Methuselah napisał:

Vulkany (DK-X6) wreszcie dojechały. Wyglądają rewelacyjnie, a do tego pierwsze wrażenia z odsłuchów są świetne.

 

No, jednak ładne są :D I kabelek idealnie pasuje do nich kolorystycznie. Czekam na pierwsze, bardziej rozbudowane wrażenia z odsłuchu jak już się nimi nacieszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
40 minut temu, mszysz napisał:

@Methuselah jak wrażenia odsłuchowe VULKAN'ów ?

 

Super IEM-y. Rewelacyjny dół jak na półkę poniżej 500 USD, a trzymany w ryzach. Ładna średnica, spokojna, ale szczegółowa góra. Dobra scena. Ciężko przyczepić się do czegoś, a do tego wyglądają super. Coś więcej jeszcze skrobnę w weekend. Szczególnie w porównaniu do EST 112, bo miałem trochę pytań o ich porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Methuselah napisał:

 

Super IEM-y. Rewelacyjny dół jak na półkę poniżej 500 USD, a trzymany w ryzach. Ładna średnica, spokojna, ale szczegółowa góra. Dobra scena. Ciężko przyczepić się do czegoś, a do tego wyglądają super. Coś więcej jeszcze skrobnę w weekend. Szczególnie w porównaniu do EST 112, bo miałem trochę pytań o ich porównanie.

Jakby Ci się udało, nawet skrótowo, porównać je do DK-4001 byłoby świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mszysz napisał:

Jakby Ci się udało, nawet skrótowo, porównać je do DK-4001 byłoby świetnie :)

 

Ok, tak na szybko:

- głównie subbas jest zaakcentowany w obu modelach, a jego jakość jest świetna; minimalnie szybszy w Vulkanach, nieco mocniejszy w DK-4001;

- środkowy i wyższy bas odrobinę pełniejszy w Vulkanach, ale jeszcze lepiej kontrolowany;

- średnica nieco bardziej klarowna w Vulkanach, może także bardziej szczegółowa, ale gładsza (szczególnie wokale);

- góra jaśniejsza w DK-4001, gładsza, ale równie szczegółowa w Vulkanach;

- DK-4001 grają bardziej bezpośrednio, a Vulkany mają szerszą scenę i lepszą separację.

 

W teście będzie dokładniejsze porównanie.

 

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności