Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Dunu


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, chico99 napisał:

Jedna z lepszych średnic w iemach

O to to, średnica piękna. Tylko ja heretyk jestem i podbijam sobie delikatnie subbasik, bo lubię, jak bębny zęby wybijają. Falcony dla niektórych są trochę agresywne na górze, także lepiej przesłuchać przed zakupem. Nie przesłuchałem wszystkich iem'ów na rynku, ale Falcony w cenie używek uważam za mega dobrą ofertę. Przerzuciłem masę chińskich doków w tym przedziale cenowym i dla mnie takie falcony zjadają większość z nich bez przeżuwania. I talerze brzmią mi w nich bardzo naturalnie, a u mnie to rzadkość, jestem trochę uczulony na tym punkcie. Do cięższego rocka (APC, Tool, Metallica) świetne słuchawki.

Edit: żeby nie bylo zbyt słodko, to dodam, że słuchałem lepszych (nawet tańszych) doków do elektroniki. I scenicznie (szerokość, głębokość, holografia) jest dobrze, ale bez rewelacji. Słucham na zbalansowanym kabelku od Dunu.

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprztykałem się z serduszek dziś @Methuselah, ale ładnie dziękuję. Powiedzmy, że DK3001 jest w moim zasięgu (bo jest) i rozumiem to najbezpieczniejsza opcja. Jak podatność na EQ, szczególnie w rejonach niższych? Czy słychać, że dynamik ma miejsce na rozpędzenie się w basie? W końcu berylium pokryty ;)
Jak prądolubność? Posiadam aktualnie ES100, DX156, E1DA PDv2 więc chyba coś z prądem jakby co się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, docentore napisał:

Wyprztykałem się z serduszek dziś @Methuselah, ale ładnie dziękuję. Powiedzmy, że DK3001 jest w moim zasięgu (bo jest) i rozumiem to najbezpieczniejsza opcja. Jak podatność na EQ, szczególnie w rejonach niższych? Czy słychać, że dynamik ma miejsce na rozpędzenie się w basie? W końcu berylium pokryty ;)
Jak prądolubność? Posiadam aktualnie ES100, DX156, E1DA PDv2 więc chyba coś z prądem jakby co się znajdzie.

 

Nie są szczególnie wymagające, gdy idzie o napędzenie. Wolałbym je z AMP7/AMP8 niż AMP6 na DX150. ES100 doda im basu. E1DA nie znam.

 

Tak, są podatne na EQ i dynamik radzi sobie dobrze w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, docentore napisał:

Ten AMP6 jest modowany, podobno gra jak AMP8, nie słyszałem 8mki więc nie wiem na ile to prawda ;)
E1DA ma bardzo organiczne i ciepłe granie.

 

To może nie będziesz potrzebował EQ, ale to już zależy od tego co lubisz :D

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, misieknhk napisał:

3001 czy 3001 pro bo to inne strojenie i różnica paru stów weź to pod uwagę...

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Pro, podoba mi się kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czaps napisał:

ktoś już miał okazję posłuchać, posiada Dunu Luna? Wywalili cenę trochę kosmiczną, więc nazwa adekwatna ;)

Raczej jeazcze nikt nie mial okazji ,bo maja wejść do sprzedazy w lutym ,jesli nic sie nie opóźniło. Cena wysoka, ale i technologie nowe ,a można znaleźć kilka drozszych modeli. Ma to byc flagship pełną gębą a i jak to w przypadku dunu wyposazenie ma byc bogate 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, może ktoś na testy po prostu dostał, wyposażenie 3 rodzaje Spin Fit, przewód z czterema wtykami oraz dodatkowo przejściówki lighting(czy jak to się tam piszę) oraz USB dla telefonów. To jest super podejście z ich strony, bardzo mnie się podoba to rozwiązanie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś pożyczone doki, DK3001pro i Falcon.
Na razie tylko miałem okazję posłuchać DK, jest instalove. 
Jutro posłucham Falconow.
Jak tam odsłuchy . Jakieś pierwsze wrażenia po 2 nockach?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, misieknhk napisał:

Jak tam odsłuchy . Jakieś pierwsze wrażenia po 2 nockach?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Mieszane, znaczy dobre ale mieszane.

3001p jest równe jak dla mnie, prawie mnie monitorowo równe. Bas mruczy kiedy trzeba, to mi się najbardziej podoba. Ten duży głośnik beryliowy działa jak 500w sub za kanapa ustawiony tak jak trzeba. Wiesz, że jest i wiesz, że kiedy będzie trzeba zamruczy jak tygrys, z zębem, mięsiście.

 

Falcony - inna bajka.sliczna średnica. Maynard pięknie śpiewa do ucha w A Perfect Circle. Ale jak dla mnie słabo w EDM. Bas jest ok, ale bez szans do 3k1p.

 

Chyba się skusze na 3k1p, jeśli nic lepszego się nie pojawi w ciągu 2-3 tyg, a na Falcony będę polował w komisie.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, retter napisał:

Czyje to falcony?

Moje. Trochę doków w życiu przekopałem, kilka dużo droższych, ale falcony mają w sobie coś takiego, że chce się ich słuchać. Toola mi żadne inne nie zagrały lepiej. Tylko jest trochę tak, jak pisze Docentore - dół nie imponuje, więc do elektroniki mam inne (a w zasadzie szukam innych, teraz na tapecie Shouer Tape i jest bardzo spoko). 3001 Pro wg mnie nie bronią się dźwiękowo biorąc pod uwagę ich cenę, ale może za mało słuchałem. Czekam na 2001, może właśnie dadzą radę w elektronice, bo podobno bas mają świetny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

Moje. Trochę doków w życiu przekopałem, kilka dużo droższych, ale falcony mają w sobie coś takiego, że chce się ich słuchać. Toola mi żadne inne nie zagrały lepiej. Tylko jest trochę tak, jak pisze Docentore - dół nie imponuje, więc do elektroniki mam inne (a w zasadzie szukam innych, teraz na tapecie Shouer Tape i jest bardzo spoko). 3001 Pro wg mnie nie bronią się dźwiękowo biorąc pod uwagę ich cenę, ale może za mało słuchałem. Czekam na 2001, może właśnie dadzą radę w elektronice, bo podobno bas mają świetny.

Falcony z dobrym kablem potrafia super zagrac,ale dk3001 pro to calkiem inne doki.  Dk3001pro tez fajnie reaguja na kable i na źródło.  Z tych co slyszalem jedne z lepszych i wg mnie ciężko o cos lepszego w tym przedziale ,choc wiele tez ominolem. Wszystko kwesti gustu i oczekiwań 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba DK3001pro spadną z listy zakupowej, przynajmniej na razie.

Generalnie nie ma się do czego przyczepić, bo grają równo i nie męcząco. I w tym chyba problem, bo szukam czegoś innego, wygląda na to, że jestem amatorem bardziej rozrywkowego grania. A 3K1p jest tak poprawne i równe, że aż czasami nudne. 

Ech, gdyby chociaż tak lekko średnicę podbić byłoby dla mnie lepiej.

 

Falcon-C wchodzą na rezerwową listę zakupową (polowanie w komisie). Brakuje mi trochę rozdzielczości i lepszego jakościowo basu. Tyle i aż tyle. Ale są muzykalne, chce się słuchać na nich, szczególnie rocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba DK3001pro spadną z listy zakupowej, przynajmniej na razie.
Generalnie nie ma się do czego przyczepić, bo grają równo i nie męcząco. I w tym chyba problem, bo szukam czegoś innego, wygląda na to, że jestem amatorem bardziej rozrywkowego grania. A 3K1p jest tak poprawne i równe, że aż czasami nudne. 
Ech, gdyby chociaż tak lekko średnicę podbić byłoby dla mnie lepiej.
 
Falcon-C wchodzą na rezerwową listę zakupową (polowanie w komisie). Brakuje mi trochę rozdzielczości i lepszego jakościowo basu. Tyle i aż tyle. Ale są muzykalne, chce się słuchać na nich, szczególnie rocka.
W takim razie spróbuj dk3001 (bez pro)/ dk2001. Nie jest to na pewno sq dk3001 pro,ale tam na nudę nie będziesz narzekał

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności