Skocz do zawartości

Fanklub Dunu


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni i niedospanych nocy porownan ,odsluchow , kombinowania z tipsami i dapami, i chyba jednak DUNU😋(choć dalej sie wacham)

SmartSelect_20200102-165804_Gallery.jpg

SmartSelect_20200102-165736_Gallery.jpg

Edytowane przez Loke13
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

 

Jakie dunu!? Zielone najlepsze ...

Dla wielu pewnie tak😋. Gdyby tylko miały wiecej basu 😉. A i pisalem ,ze jeszcze sie wacham😋

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, retter napisał:

Solarisy mają więcej basu.

- Tapatalk
 

Tak tylko kosztuja 2x tyle co dk4001😋. Dunu wzgledem andromed na moje ucho nic nie brakuje. Graja inaczej ,ale obydwie pary maja swoj urok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko kosztuja 2x tyle co dk4001. Dunu wzgledem andromed na moje ucho nic nie brakuje. Graja inaczej ,ale obydwie pary maja swoj urok
To chcesz lepiej czy taniej? Bo mamy tu dwubiegunowość ;p

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że andro na początku czarują, a po kilku miesiącach stają się nudne i przewidywalne. To bardzo dobre słuchawki, ale u mnie nie wytrzymały próby czasu. Natomiast jeżeli ktoś nie potrzebuje charakteru basu przetwornika dynamicznego, to może z Andromedą zostać na zawsze.

@Loke13ktore to Dunu? 3001 pro? Mam ochotę spróbować 4001, podobno świetne.

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że andro na początku czarują, a po kilku miesiącach stają się nudne i przewidywalne. To bardzo dobre słuchawki, ale u mnie nie wytrzymały próby czasu. Natomiast jeżeli ktoś nie potrzebuje charakteru basu przetwornika dynamicznego, to może z Andromedą zostać na zawsze.
I tak po czasie do tego dochodzi prawie każdy.
Dynamik daje to coś!

- Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Najner napisał:

Moje zdanie jest takie, że andro na początku czarują, a po kilku miesiącach stają się nudne i przewidywalne. To bardzo dobre słuchawki, ale u mnie nie wytrzymały próby czasu. Natomiast jeżeli ktoś nie potrzebuje charakteru basu przetwornika dynamicznego, to może z Andromedą zostać na zawsze.

@Loke13ktore to Dunu? 3001 pro? Mam ochotę spróbować 4001, podobno świetne.

Byc może tak jest ,ze brakuje basu z dynamika po czasie. Ja slucham ich stosunkowo krótko. Z cayinem nie jest zle i brzmi to mega czarująco, ale nie ma takiego zejscia i uderzenia jak w dunu czy jak w Dorado( ktore tez potrafi mocno uderzyc). Te ze zdjęcia to dk4001. Dk3001 pro bardzo lubie ,ale przesiadajac się z dk4001 z powrotem na 3001 pro , bas wydawal sie nijaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Loke13 napisał:

Kilka dni i niedospanych nocy porownan ,odsluchow , kombinowania z tipsami i dapami, i chyba jednak DUNU😋(choć dalej sie wacham)

SmartSelect_20200102-165804_Gallery.jpg

SmartSelect_20200102-165736_Gallery.jpg

Ciężki wybór, sami dobrzy zawodnicy ;) Muszę niestety przyznać, że gdybym miał wybrać tylko jedne z nich, postawiłbym na czarne jako najbardziej uniwersalne. Dlatego, żeby uniknąć takich przykrości, zawsze mam ze dwie, trze pary iem'ów... :D Nie mogę się zdecydować.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mszysz napisał:

3001 Pro ma trochę nijaki bas. One mają zupełnie inne zalety.

Chyba Cie troche Vegi rozpiescily basem 😋. Pewnie, ze dunu pro maja maja zalety i to świetne doki są.  Czasem za nimi tęsknię 😉.

 

2 godziny temu, tommir napisał:

Ciężki wybór, sami dobrzy zawodnicy ;) Muszę niestety przyznać, że gdybym miał wybrać tylko jedne z nich, postawiłbym na czarne jako najbardziej uniwersalne. Dlatego, żeby uniknąć takich przykrości, zawsze mam ze dwie, trze pary iem'ów... :D Nie mogę się zdecydować.

Ja tez staram sie mieć zawsze przynajmniej dwie pary roznie grajacych ,ale czasem ciężko wybrać, które fajniejsze i najmniej wybrakowane. A ,ze wybor ogromny to i wiekszy problem 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to na "Ciekawszych droższych słuachwkach z Chin", ale to chyba odpowiedniejszy wątek. Zrobię kopypastę.

Nazwijcie mnie fanboyem HBB, ale jego ostatni filmik wprowadza mi zamęt w moich palach zakupowych.
Miałem oszczędzać i kupić Moondrop S8 w najbliżyszch 2-3 miesiącach, ale widzę że nowe Dunu dają radę.
Miał ktoś kontakt z wszystkimi 3ma bądź pojedynczymi modelami, rozumiem, że DK3001Pro jest najspokojniej strojone, gdy 2001 i 4001 bardziej rozrywkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

Dunu Falcon C

Jedna z lepszych średnic w iemach, no chyba że andromedy he, he

Nie porwały mnie Andro, ale słuchałem ich tylko na AVS. Muszę się przejść do MP3S tylko mam problem z samą firmą i jej podejściem do klientów (sprawa z podrabianymi armaturami). Pewnie jestem uprzedzony do Andromed, choć do Solaris już nie tak bardzo :P

Co do Falconów - muszę poczytać, ale budżet mam (będę miał) trochę większy więc będę celował wyżej, napaliłem się na coś multiarmaturowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

Oceniam sq dunu pro i falconów, mimo że ponad dwa razy tańsze, na jednym poziomie.

 

Serio? Muszę wpisać Falcony więc na listę rzeczy do sprawdzenia. Dziękuję za reckę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, docentore napisał:

Pisałem to na "Ciekawszych droższych słuachwkach z Chin", ale to chyba odpowiedniejszy wątek. Zrobię kopypastę.

Nazwijcie mnie fanboyem HBB, ale jego ostatni filmik wprowadza mi zamęt w moich palach zakupowych.
Miałem oszczędzać i kupić Moondrop S8 w najbliżyszch 2-3 miesiącach, ale widzę że nowe Dunu dają radę.
Miał ktoś kontakt z wszystkimi 3ma bądź pojedynczymi modelami, rozumiem, że DK3001Pro jest najspokojniej strojone, gdy 2001 i 4001 bardziej rozrywkowo?

DK3001Pro zestrojone są trochę monitorowo, można powiedzieć, że najspokojniej. 4001 mają na pewno bardzie podbity bas, co do reszty musiałby się wypowiedzieć ktoś kto miał okazję słuchać dłużej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności