Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Dunu


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

 
Taka rada, wygrzewaj na wysokim volume. Bez przesady oczywista ...
U mnie dopiero jak podkręciłem, to zaczęło się coś dziać.
Taka rada poczytaj o wygrzewaniu metodą gradofana, jechanie zbyt szybko zbyt głośno nie jest aż takie dobre.

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chico99 napisał:

 

 

Tak się właśnie staram czyni :)

W dniu 17.08.2019 o 21:36, tommir napisał:

Właśnie, zapomniałem jak się te pomarańczki nazywają ;) całkiem dobrze współgrają z Dunu. A bas jest, oj jest :D

And the winner is... Spinfit Cp145 (jak na razie)

 

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flares Audiophile Earfoams też fajnie z nimi (dk-3001 pro) grają...tylko o numer mniejsze musiałem założyć. Mam wrażenie jakby jednak odrobinę dołu dodawały (w porównaniu do cp360) tak samo zresztą jak cp145 ale może to tylko moje wrażenia tak na szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś patent na przytwierdzenie (zaknagowanie? :D) liny cumowniczej jaką jest Hulk? Wszystkie zaczepy do ubioru jakie mam są standardowych rozmiarów i w spotkaniu z Hulkiem wygląda toto jak pewna kategoria filmów przyrodniczych; grawitacja niestety swoje robi i szukam rozwiązania :) Jakby ktoś jeszcze miał namiar na ładny futerał na tego bydlaka + iemy to byłbym dźwięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy słuchawce w PlayStation 4 jest spinacz, przy którym gdy wylamiesz jeden ząbek ten na którym trzyma się kabel słuchawki to możesz tam wtedy wcisnąć coś grubszego. Spinacz raczej do kołnierza lub do koszuli w miejscu przy guzikach.

 

IMG_1858.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo,  znowu mam szpilę że tor słuchawkowy gra lepiej niż głośnikowy 😃 ☹️.

Edytowane przez Maniolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może polecić jakieś fajne gumki żeby słuchaweczki siedziały osadzone bo teraz nawet na największych gumkach mam delikatny luzik a normalnie używałem elek🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dk3001 pro jeszcze niensprawdzalem , ale z dk3001 sprawdzałem epro i spiraldoty i nie brzmiały tak dobrze jak spinfity

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2019 o 12:12, atr3yu napisał:

Przy słuchawce w PlayStation 4 jest spinacz, przy którym gdy wylamiesz jeden ząbek ten na którym trzyma się kabel słuchawki to możesz tam wtedy wcisnąć coś grubszego. Spinacz raczej do kołnierza lub do koszuli w miejscu przy guzikach.

 

IMG_1858.JPG

To wiem jakiej części szukać. A od jakiego modelu to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje 3001 dotarły, na razie się wygrzewają na Eloy. Bardzo ciekawy jest ten kabel z wymiennymi końcówkami. Przy okazji - zamawiałem z eBaya, niestety dopadło mnie cło. W sumie wyszło 20 zł taniej niż na Allegro nowe, no ale to loteria jest.

IMG_20191022_111456.jpg

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dla świeżych użytkowników@bigmaras jest łaskawy ;)

Pisane mobilnie.

Widzę, że pianki założone. Polecam poeksperymentować np. ze spinfitami. Spiral doty dodają trochę mięsa do basu.

Nie wierzyłem, ale to działa :D

Pisane mobilnie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się mówi. Będę pamiętać na przyszłość. A tipsy też ma ze zniżką? 

BTW Dunu się rozgrzewają w miarę grania (na balansie), bas, który z początku był anemiczny, nagle nabrał konturów i wypełnił pasmo. Pograją sobie przez noc, to będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności