Skocz do zawartości

Fanklub Dunu


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.07.2019 o 18:06, RIH napisał:

Ktoś od nas recenzował Titan 6?
Już miałem U1 kupować ale po opisach oceniając (że Titan to taka "lepsza" wersja E1) - chyba Dunu będą pierwsze na liście...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Na reckę trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, a porównania jeszcze z E1 nie robiłem, ale... Titan 6 są zajefajne ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vaiet napisał:

Na reckę trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, a porównania jeszcze z E1 nie robiłem, ale... Titan 6 są zajefajne ^^

Aż tak dobrze ? 😀

Edytowane przez wiatrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Methuselah napisał:

Tak prezentują się DK-3001 Pro

 

DUNU DK-3001 Pro #3.jpg

 

DUNU DK-3001 Pro #1.jpg

 

DUNU DK-3001 Pro #2.jpg

 

No i jak to gra? Pewnie się jeszcze nie wygrzaly, ale jakieś porównania z dk3001 by się przydalo😉

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Methuselah napisał:

 

Muszą pograć, ale pierwsze wrażenie jest takie: "wow, są rewelacyjne".

A coś o sygnaturze? Zapowiadają się na rozwinięcie dk3001 ,czy trochę skok w bok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Loke13 napisał:

A coś o sygnaturze? Zapowiadają się na rozwinięcie dk3001 ,czy trochę skok w bok?

 

Na razie to określę je mianem bardziej uniwersalnej ("mainstreamowej") wersji DK-4001 Chi lub DK-3001 z elementami zaczerpniętymi z DK-4001. Bardziej midbasowe i bezpośrednie od flagowca i bez tego impaktu w subbasie, ale dół jest świetny. Już teraz są gładsze niż DK-4001 i DK-3001. Dobrze wyważona V-ka, jak ma to DUNU w zwyczaju (no, Titan6 są wyraźnie pełniejsze). Bardziej naturalne, ale i lepsze technicznie niż DK-3001 się wydają. Udana ewolucja. Sam wciąż wybiorę pewnie DK-4001, ale dla większości osób to DK-3001 będą bardziej opłacalne, a może nawet i "lepsze".

Edytowane przez Methuselah
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Methuselah napisał:

 

Na razie to określę je mianem bardziej uniwersalnej ("mainstreamowej") wersji DK-4001 Chi lub DK-3001 z elementami zaczerpniętymi z DK-4001. Bardziej midbasowe i bezpośrednie od flagowca i bez tego impaktu w subbasie, ale dół jest świetny. Już teraz są gładsze niż DK-4001 i DK-3001. Dobrze wyważona lekka V-ka, jak ma to DUNU w zwyczaju (no, Titan6 są wyraźnie pełniejsze). Bardziej naturalne, ale i lepsze technicznie niż DK-3001 się wydają. Udana ewolucja. Sam wciąż wybiorę pewnie DK-4001, ale dla większości osób, to DK-3001 będą bardziej opłacalne, a może nawet i lepsze.

Dzięki. Może być ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Loke13 napisał:

Dzięki. Może być ciekawie

 

Świetne słuchawki, ale nie jest też tak, że tylko dla fanów DK-3001. Osoby, które słuchały IMR-ów (IMHO sporo ciekawsze i lepiej zestrojone niż R1 czy R1 Zenith) czy FH5/FH7, powinny się z nimi zapoznać :) 

Edytowane przez Methuselah
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Methuselah napisał:

 

Świetne słuchawki, ale nie jest też tak, że tylko dla fanów DK-3001. Osoby, które słuchały IMR-ów (IMHO sporo ciekawsze i lepiej zestrojone niż R1 czy R1 Zenith) czy FH5/FH7, powinny się z nimi zapoznać :) 

 

Czekam na wrażenia ze starcia DK-3001 Pro vs FH7 vs OH500 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Methuselah napisał:

 

Świetne słuchawki, ale nie jest też tak, że tylko dla fanów DK-3001. Osoby, które słuchały IMR-ów (IMHO sporo ciekawsze i lepiej zestrojone niż R1 czy R1 Zenith) czy FH5/FH7, powinny się z nimi zapoznać :) 

 

Dwa razy droższe ale czy dwa razy lepsze od dunu falcon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 20:22, fusserg napisał:

Czekam na wrażenia ze starcia DK-3001 Pro vs FH7 vs OH500 😉

 

Może się uda, ale sekret mogę zdradzić już teraz: wszystkie te modele są naprawdę dobre, bardzo dobre :) 

 

W dniu 23.07.2019 o 20:28, chico99 napisał:

Dwa razy droższe ale czy dwa razy lepsze od dunu falcon?

 

Moje Falcon-C wychodzą drożej niż DK-3001 Pro :P

 

To nie działa tak, że płacisz dwa razy więcej i dostajesz sprzęt dwa razy lepszy. Każdy sam zawsze musi ocenić opłacalność. Według mnie warte są dopłaty. DK-3k1P są wyraźnie lepsze technicznie niż Falcony. Czy to znaczy, że każdemu będą podobać się bardziej? Pewnie tak :D (znowu zestrojone bardzo uniwersalnie), ale pewności mieć nie mogę...

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Methuselah napisał:

Moje Falcon-C wychodzą dwa razy drożej niż DK-3001 Pro :P

 

Udało ci się tak dobrze kupić DK-3001 Pro, czy tyle przepłacić za Falcon-C?

 

8 minut temu, Methuselah napisał:

To nie działa tak, że płacisz dwa razy więcej i dostajesz sprzęt dwa razy lepszy. Każdy sam zawsze musi ocenić opłacalność. Według mnie warte są dopłaty. DK-3k1P są wyraźnie lepsze technicznie niż Falcony. Czy to znaczy, że każdemu będą podobać się bardziej? Pewnie tak :D (znowu zestrojone bardzo uniwersalnie), ale pewności mieć nie mogę...

 

Jak działa wiem, przerabiam temat dość często. Sprzęt mi z nieba nie spada, muszę za niego płacić ...

Możesz rozwinąć "są wyraźnie lepsze technicznie niż Falcony" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 21:00, chico99 napisał:

Udało ci się tak dobrze kupić DK-3001 Pro, czy tyle przepłacić za Falcon-C?

 

Jak działa wiem, przerabiam temat dość często. Sprzęt mi z nieba nie spada, muszę za niego płacić ...

Możesz rozwinąć "są wyraźnie lepsze technicznie niż Falcony" ?

 

Słucham Falcon-C z Noctua Audio Valkyrie/One-01, a to kombo jest droższe niż DK-3001 Pro.

 

Gdy wiesz, to musisz inaczej formułować pytania :) Niestety, jestem trochę przeczulony na wzmianki na temat lepszy/gorszy, dwa razy lepszy itp. itd. Ciężko oceniać za innych.

 

DK-3001 Pro względem Falcon-C ze stockowym kablem mają wyższą rozdzielczość, lepszą separację, są bardziej szczegółowe, grają bardziej przestrzennie (lepiej oddają poszczególne plany). Bas jest jeszcze bardziej szczegółowy i lepiej oddaje fakturę, średnica gładsza i bardziej naturalna, góra mocniej rozciągnięta i bardziej szczegółowa. To tak z grubsza.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Methuselah napisał:

@StAc Są nieduże i mają odpowiedniej długości tulejkę, która jest wyprofilowana. Bardzo wygonie leżą w uszach. Są wentylowane, ale izolacja jest przyzwoita. Może nie dobra, ale też nie tragiczna.

O proszę. Może się zainteresuję zwykłymi 3001. Dzięki wielkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2019 o 00:53, Vaiet napisał:

Na reckę trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, a porównania jeszcze z E1 nie robiłem, ale... Titan 6 są zajefajne ^^

Gdzie ta recka 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności