Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] SoundMagic PL12 vs MEElectronics M2


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

moimi ostatnimi dokanałówkami były PL12. posiadam iPoda Nano pierwszej generacji i byłem nimi zachwycony, ponieważ uważam, że grają lepiej od jakichkolwiek dokanałówek do 300zł które miałem okazje przetestować(a trochę ich było, włączając w to single-driverowe IEMy). po zakupie byłem nawet w sklepie MP3store'a w Gdańsku i porównałem je do innych modeli SoundMagic i moim zdaniem na równi z PL30 były najlepiej grającymi modelami. niestety ostatnio padł mi kabelek i jedna słuchawka nie działa.

chciałem od ręki zakupić nowy model, ale po wpisaniu na Allegro PL12 wyskoczyła mi również aukcja M2 opisanych jako lepsze od PL12. szczerze mówiąc, w tej cenie nie wyobrażam sobie lepszych słuchawek od PL12, ale z ciekawości poczytałem o tych M2 i opinie były bardzo pozytywne. niestety nie mam jak ich przesłuchać, ponieważ nie są dostępne w sklepie MP3Store.

 

więc moje pytanie kieruję do osób które słuchały zarówno PL12 jak i M2.

 

ciekawi mnie głownie porównanie jakości dźwięku, ale izolacja i wygoda są dla mnie równiez bardzo ważne.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności