Skocz do zawartości

Heroes of Might and Magic III


piecho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Myślę, że tej legendarnej gry nie trzeba nikomu opisywać. Heroes of Might and Magic III - jedna z lepszych strategii turowych z nieziemskim klimatem.

Jeśli też jesteś fanem tej gry i chcesz pograć online - pisz PW. Chętnie odkopię płytkę i przypomnę sobie dawne czasy...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota edycja to HOMM III + 2 dodatki. Właśnie kończę ją odnajdywać. Zawsze możemy zagrać podstawą, ważne aby Necropolis było ;)

 

PS Ktoś ma stabilnego neta aby serwer postawić? Z moja radiówka nigdy nie wiadomo na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Panowie, jak ustalamy? Ja jestem gotowy. Może dzisiaj na 20:00?

Generalnie nigdy nie miałem okazji grać w Heroesa przez neta, dobrze by było, gdyby ktoś bardziej zorganizowany i doświadczony to zrobił/mi pomógł ;).

 

PS Cuś takiego znalazłem Link.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez piecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Mka albo Lka. XL będzie za duże. W miesiąc można grać na XL. Bo rozumiem że jak nie skończymy tego wieczoru, to dokończymy w inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest taka możliwość o oczywiście, że tak.

 

EDIT Zainstalowałem ZE i nie widzę opcji odpalenia Heroesa bez dodatków. Zobaczymy, jak będzie to działać.

Edytowane przez piecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez moglbym zagrac, tylko mam pytanie, czy my nie potrzebujemy jakiegos programu zeby sie wzajemnie polaczyc, ja probowalem kiedys z bratem zagrac w jednej sieci w domu po kablu i nie dalismy rady tego zrobic, a co mowiac teraz gdy kazdy z nas gra z innej sieci, sa rozne porty, fire walle i inne rzeczy uniemozliwiajace polaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez moglbym zagrac, tylko mam pytanie, czy my nie potrzebujemy jakiegos programu zeby sie wzajemnie polaczyc, ja probowalem kiedys z bratem zagrac w jednej sieci w domu po kablu i nie dalismy rady tego zrobic, a co mowiac teraz gdy kazdy z nas gra z innej sieci, sa rozne porty, fire walle i inne rzeczy uniemozliwiajace polaczenie.

 

 

Programu chyba nie potrzeba, ale z połączeniami w sieci lokalnej też miewałem problemy(tz miałem komputery z którymi nie mogłem się połączyć i nie wiem z czego to wynikało; wszelkiego rodzaju zapory i firewall'e miałem wyłączone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy gierczyć przez HAMACHI. Soft który emuluje połączenie LAN poprzez internet.

 

Info na ten temat TUTAJ.

 

 

Ilość osób wyrażająca zainteresowanie temat wynosi na ten moment 5. Więc się zmieścimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chętnie poszukam płytki od HOMM3, ale pragnę polecić HOMM6, które po 2 nie udanych wersjach (HOMM4 i HOMM5) Zapowiada się całkiem niezła. Miałem okazję grania w betę i HOMM6 to powrót do korzeni. Przypomina HOMM3, ale jest bardziej rozbudowana graficznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności