Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Forza Motorsport 4 - E3 2011


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądał ktoś? Mam nadzieję że wszystko co pokazali będzie prawdą. ^^

 

 

Oblookajcie obowiązkowo w HD.

 

 

Btw, co to za kawałek?

 

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autka wyglądają fajnie, ale to są modele hi-poly. Widoczne w menusach i podczas cykania zdjęć. Podczas rozgrywki będą wrzucane lżejsze modele. Bo nie wierze aby stary Xklocek uciągną taką grafe w wyścigach. W FM3 było podobnie. Chyba że to jakiś nowy silnik gry, albo po głębokim tuningu.

 

BTW, od fotorealistycznej grafiki wole aby gra liczyła całą fizykę na bieżąco. W FM3 można było na przez cały wyścig śledzić pracę różnych elementów samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinect będzie fajny bonusem, ja bym się nie bał. Podoba mi się pomysł headtrackingu w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinect będzie fajny bonusem, ja bym się nie bał. Podoba mi się pomysł headtrackingu w grze.

Obracanie głową owszem ale machanie łapami zamiast kierownicy ?

 

Tylko że w GT5 musisz tak mocno głowę odwrócić że nie widać ekranu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwość nieograniczonego przewijania wyścigu do tyłu to juz było lekkie przegięcie w 3

 

No weź przestań. Popełnij jakiś mały błąd na ostatnim wyścigu na dystans 200km. Nie wkurzył byś się? A tak to możesz cofnąć. A i tak nikt nie każe Ci tego używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwość nieograniczonego przewijania wyścigu do tyłu to juz było lekkie przegięcie w 3

 

No weź przestań. Popełnij jakiś mały błąd na ostatnim wyścigu na dystans 200km. Nie wkurzył byś się? A tak to możesz cofnąć. A i tak nikt nie każe Ci tego używać.

 

 

ta i znając ludzką psychikę, nie użyj tego- jasne. To był kiepski pomysł fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z przewijaniem jest super ale tak jak to zostało zrobione w gridzie i dircie czyli pewna ograniczona ilość cofnięć w zależności od poziomu trudności. Jasne że można popełnić błąd na ostatnim zakręcie ale w momencie w którym mamy poczucie że nie ważne co i kiedy głupiego zrobimy i tak sobie cofniemy to przestajemy się skupiać i nie ma kompletnie żadnej adrenaliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko wspomagaczom typu abs, kontrola trakcji, czy nawet automatyczne hamowanie dla nowicjuszy. Ja sobie wyłączam wszystko i dostaje boosta do expa ale cofania czasu nie da się wyłączyć na żadnym poziomie trudności, a co już jest mega irytujące za każdym razem jak wyjedziesz odrobinę poza tor, otrzesz się o bandę czy przeciwnika pojawia się na dole komunikat "press select bla bla to rewind". No kurna wiem skoro spędziłem przy tej grze dobrych kilkadziesiąt godzin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt cofniecie irytujące. Przy długich wyscigach błąd na ostatnim zakręcie można by rozwiazać np traktujac pitstop jako zapisanie danych. Zawsze to mniej kółek do przejechania. Podstawa to mozliwośc wyłączenia takich wspomagaczy z poziomu menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jęczycie. Jak korzystałem z rewinda. Ale nie zawsze. Od kaprysu. Raz używałem, a raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xboxa 360 Elite i Forzę 3... powiem Wam szczerze,że trochę w nią pograłem - wyłączałem kilka wspomagaczy... Ale wiecie co? Rewind to przefajna opcja. A dlaczego? Czasami mamy wyścig mega ulepszonym carem i wtedy to relax and fun ale przy tak dużej ilości cześci do kupna w FM3 często miałęm tak,że dany wyścig to była tylko droga do tego,żeby zdobyć cash na nowe części i to taki obowiązek a dopiero potem relax z nowymi częściami... także przechodzić jescze raz wyścig po to,żeby kuć sobie dwie części to trochę głupota...

 

 

Swoją drogą... nie wiem czemu ale ta gra bardzo szybko mi się znudziła... bardzo... TRochę pograłem, kupiłem Mustanga, źle zainwestowałęm kasę w niego na koniec tak,że bardzo źle się jeździło i grę wtedy zakończyłem. 1/4 gry na pewno ie przeszedłem.

 

Nudne i głupie wydało mi się to,że tam cały czas kamera taka sztywna jest... dorwałem taniutko wtedy Shifta 1 i zatęskniłem za Forzą :D Jadąc w Shifcie po torze łeb/kamera skał/a tak jakby to był Off-road.

 

Koncząc powiem jeszcze,że IMO za wyścigi powinni dawać więcej kasy/części powinny być tańsze. Tuning auta na maxa strasznie długo schodzi a co powiedzieć o kupnie kolejnych?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jakiś styl jazdy masz :) Ja somochodów nie kupowałem prawie wcale, chyba że miałem taką zachciankę bo auta które dostaje się w nagrodę wystarczają. Co do tuningu to przecież tuninguje się to co potrzeba a nie wszystko na maxa ;) Ja w zasadzie przeszedłem całą karierę (max level ale jeszcze trochę wyścigów jest), kasy jak lodu, aut od groma i nigdy nie musiałem powtarzać wyścigów żeby kasy dozbierać do czegokolwiek

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi w takim razie ile godzin graliście w Forzę,żeby ją przejść w całości?

 

Nie wszystko tuninguję na maxa... rzadko zmieniałem napęd z tylnego na 4x4 np. oraz silik rzadko wymieniałem.

 

PS. Wie ktoś może co się dzieje z Ms pointsami na aukcjach? Kiedyś były takie fajne np. 4000 za 40zł. Konto silver do odzyskania... bardzo by mi się z 10k przydało

 

Kiedy wychodzi w Polsce FM4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam Xboxa 360 Elite i Forzę 3... powiem Wam szczerze,że trochę w nią pograłem - wyłączałem kilka wspomagaczy... Ale wiecie co? Rewind to przefajna opcja. A dlaczego? Czasami mamy wyścig mega ulepszonym carem i wtedy to relax and fun ale przy tak dużej ilości cześci do kupna w FM3 często miałęm tak,że dany wyścig to była tylko droga do tego,żeby zdobyć cash na nowe części i to taki obowiązek a dopiero potem relax z nowymi częściami... także przechodzić jescze raz wyścig po to,żeby kuć sobie dwie części to trochę głupota...

 

 

Swoją drogą... nie wiem czemu ale ta gra bardzo szybko mi się znudziła... bardzo... TRochę pograłem, kupiłem Mustanga, źle zainwestowałęm kasę w niego na koniec tak,że bardzo źle się jeździło i grę wtedy zakończyłem. 1/4 gry na pewno ie przeszedłem.

 

Nudne i głupie wydało mi się to,że tam cały czas kamera taka sztywna jest... dorwałem taniutko wtedy Shifta 1 i zatęskniłem za Forzą :D Jadąc w Shifcie po torze łeb/kamera skał/a tak jakby to był Off-road.

 

Koncząc powiem jeszcze,że IMO za wyścigi powinni dawać więcej kasy/części powinny być tańsze. Tuning auta na maxa strasznie długo schodzi a co powiedzieć o kupnie kolejnych?!

 

Odświeże trochę temat , no ale cóż.

Powiem ci może tak , jak ktoś inny przedemną powiedział , aut prawie nie kupowałem na wyścigi bo wystarczały mi te co wygrałem , zazwyczaj Wałki wymieniałem i jazda , mam tak samo jak ty , w Forzy 2 (Gdy kupiłem Xboxa , nie było jeszcze 3) , udało mi się przejść 60%? , zrobiłem sobie wtedy Nissana Skyline R32 i mogłem wygrać każdy wyścig w klasie , po prześiadce na trójke , jakoś mnie odrzuciło od gry , chociaż jest ona lepsza w stosunku do dwójki. Doszedłem chyba w trójce do 35 poziomu kierowcy? Miałem dość sporo kasy więc na jaja zaczełem kupować autka i je tuningować , Pierw Nissana Skyline , Potem Dogde Vipera (Dużo szybszy od nietuningowanego Veyrona) , i tak dalej , teraz od czasu do czasu włączam tylko Forze po to aby pościgać się z kimś na dwa Pady i to tyle , bowiem zobaczyłem w tej grze już chyba wszystko , wszystkie tory itp. Dlatego chciałbym aby Forza 4 wniosła trochę innowacji , mnie osobiście Kinect przeraża , przecież to będzie dodatkowo obciążenie dla konsoli (Nawet jeśli się go wyłączy) , więc z czegoś trzeba będzie zrezygnować. No coż poczekamy , zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności