Skocz do zawartości

Soundmagic P30


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłem kolejny ciekawy model - Beyery DTX 501p. Oczywiście no tyle świeży, że nie ma żadnej rzetelniej recki. Są baaardzo podobne wizualnie do P30. Z tym, że tej marce bym bardziej zaufał w temacie wykonania, szczególnie pałąka.

 

Może ktoś miał styczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeszcze raz się przyjrzyj im i SMom. Widzisz jakieś różnice? Bo ja nie. ;)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie straszne, że one identyczne są, a jako pierwszy na rynek wypuścił je SM, który istnieje na rynku od 2005. Także dla mnie to trochę śmiech, że tak uznana niemiecka marka zrzyna produkt w 100%. Jestem bardzo ciekaw jak różnią się dźwiękowo i czy materiały (plastik) się czymś różnią.

Te beyery można w sieci kupić za 240zł z shipem co mnie trochę kusi, bo przydałyby się zamknięte które przyzwoicie tłumią.

A właśnie: czy one są wokółuszne czy nauszne? Dodam, że mam nieduże uszy.

Ponoć są lekkie ale pałąk bez gąbki może się dawać we znaki.

Zależy mi też na tym aby nie odstawały od głowy na boki, żeby się nie rzucały w oczy.

Edytowane przez Tommaso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

maciekkk pytał w moim imieniu, bo wczoraj pękł mi pałąk w SM PL30. Przy zakładaniu słuchawek na głowę wypadła mi zaślepka, co zauważyłem niestety za późno i żywota swojego dokonała w studzience kanalizacyjnej. Zdziwiło mnie to, zdjąłem słuchawki i zauważyłem pęknięcie pałąka własnie przy zaślepce (załączona zdjęcie). Mam nadzieję, że coś takiego podlega reklamacji, bo słuchawki są na gwarancji i bardzo o nie dbałem.

 

2a9whlc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz w testach Beyery DTX 501p i faktycznie są podobne do P30. Jednak chyba składają się lepiej niż P30. Są też lżejsze. Takie "córeczki" T50p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Być może ja będę zainteresowany sprzedażą. Dzisiaj odbieram swoje z gwarancji. Zobaczę czy wygrają z K518 czy nie.

 

 

Przed chwilą odpisywałem użytkownikowi skylux70 na PM, w której pytał o porównanie K518 z P30. Może moja odpowiedź komuś się przyda (nie jestem żadnym fachowcem, to raczej opinia osoby zielonej):

 

 

 

 

Ogólnie wrażenia ze słuchania P30 i K518 na Glaxy Note II (Wolfson) mam takie:

P30 grają nieco jaśniej, ale mam wrażenie, że bas schodzi niżej, jest głębszy. Góra lepsza, bardziej dokładna i lepiej słychać detale. zaletą K518 jest potężny bas (muszę przyznać, że jestem basshead'em), ale troszkę jakby zalewa resztę pasma. AKG grają nieco głośniej, ale nie jest to jakaś ogromna różnica.

 

Brzmieniowo nieco lepsze wydają się P30. Poza tym są znacznie wygodniejsze, mniej ściskają głowę, ale przez to izolacja jest o wiele słabsza. Pady są bardziej miękkie niż w DJ'kach. Do P30 zniechęciła mnie trochę ich delikatna konstrukcja, bo pałąk już mi raz pękł (dostałem za to nowy egzemplarz w ramach gwarancji mp3store) - wrzucałem nawet zdjęcia w temacie o P30. AKG wydają się solidniejsze, ale są nieco małe - na moim wielkim łbie na styk się mieszczą na maksymalnym ustawieniu, gdzie P30 na obu stronach pozycję 7/10.

Edytowane przez Cibor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności