Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchaweczki dokanałowe do 35-40 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przez dłuzszy czas używałem tych słuchawek: http://www.4world.pl/categories/product/14/285/ spełniały moje oczekiwania, jednak po roku zepsuły się (lewa słuchawka konkretnie), więc postanowiłem kupić je po raz kolejny. Wszystko fajnie tylko że te nowsze po 2 miesiącach się zepsuły, tak samo jak poprzednie. Nie mam zamiaru inwestować w kolejne takie bo myślę że długo nie wytrzymają, choć jakiś tortur nie znosiły. Chciałem kupić sobie nowe w granicach 35-40 zł max. Myślałem o ep-630, dużo osób je chwali, no ale i dużo odradza. Zastanawiałem się również nad Panasonicami RP-HJE120, ale zastanawia mnie ich pasmo 20 - 20 000 (trochę słabe mogłoby się wydawać). Podobają mi się również Panasonic RP-NHJ300 i je bym kupił, gdyby nie smycz. Słuchawki potrzebne mi są do telefonu więc smycz odpada. Nie wiem też czym dokładnie kierować się przy zakupie, chodzi mi tu o parametry, jak dotąd zwracałem głównie uwagę na pasmo przenoszenia, ale jest coś takiego jak mW i nie wiem co to jest, niektórzy producenci podają oddzielnie te mW a niektórzy jako jednostkę głośności (dB/mW). Słuchawki muszą mieć dobry bas, oraz nie mogą być ciche, ale nie też takie które będą trzeszczeć przy wyższej głośności. Proszę o pomoc z wyborem, ale również o jakieś krótkie info odnośnie tych parametrów na jakie zwracać należy uwagę przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie dużych wymagań nie można mieć. Niemniej jednak mógłbyś rozważyć SoundMAGIC PL10. Niestety nie mam z nimi żadnego doświadczenia, polecam jedynie z zasłyszanych opinii. Osobiście, gdybym miał taki budżet, wybrałbym właśnie te słuchawki. EP-630 w tej cenie możesz kupić tylko podróbki, których z kolei nie polecam. Nawet oryginałów. Dwukrotnie zepsuły mi się po pół roku, choć na jakość dźwięku nie narzekałem, może dlatego, że były to moje pierwsze dokanałówki i nie miałem kompletnie do czego porównywać.

 

Ogólnie takie suche dane słuchawek nic Ci nie powiedzą. Najlepiej idź do jakiegoś porządnego sklepu i po prostu przesłuchaj słuchawki, które dany sklep oferuje w tym segmencie cenowym.

Co do Panasonic'ów - niestety nic o nich nie potrafię powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, jeszcze jedno pytanko jak uważacie które z tych trzech przez was wymienionych będą bardziej wytrzymalsze ? Mi wydaję się że Panaonici, bo te Soundmagic to takie kuleczki i wydaje mi się że mogą szybko się rozlecieć. I jeszcze jedno czy jest duża różnica w jakości dźwięku pomiędzy Panasonic rp-hje170 a 120? Jeśli tak to jaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonania Panasoników, to jedynie kabel jest zdecydowanie 'budżetowy', sama słuchawka bardzo dobrze wykonana. Jak na ich cenę, to i tak świetnie zrobione. BTW, mam do sprzedania czarne HJE120 na gwarancji, odezwij się na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności