Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Mocne dokanałowe


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek dokanałowych około 100 zł do Rap'u, RnB i muzyki klubowej. Zależy mi na mocnym basie i wyraźnych wysokich tonach. Zależy mi też na dużej mocy tzn. chciałbym żeby były głośne. Proszę o radę. ;) Można powiedzieć, że szukam takich tanich AKG K370.

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Pamiętaj, że po wygrzaniu (tj przesłuchaniu parudziesięciu godzin), ich brzmienie zmieni się znacznie, bądź nieznacznie, od tego, które usłyszysz tuż po wyjęciu ich z pudełka. Zwykle te zmiany ludzie oceniają na lepsze :)

 

Mam prośbę, gdybyś mógł napisać coś o nich, gdy już je dostaniesz: czy spełniły Twoje wymagania, czy może czegoś w nich brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, napiszę. Zamówiłem je wczoraj w nocy. Dzisiaj rano wysłali je kurierem więc mogę je mieć nawet jeszcze dzisiaj lub najpóźniej jutro. Na korzystaniu ze słuchawek jako tako się znam lecz ostatnio nie nadążam za nowościami. :P

Myślę, że napiszę dla Ciebie małą recenzję. ;]

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już słuchawki w domu. Okazały się wadliwe. ;/ Te mocno basowe słuchawki nie miały basu. Pan ze sklepu, w którym je kupiłem powiedział, że ktoś już mus zgłaszał taki problem z modelem a-JAYS Three. Właśnie idę wysłać paczkę. Spowrotem powinienem dostać ją w środę. Zobaczmy co będzie. :P Mnie jak zwykle trzyma się pech. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła decyzja. Wygrzanie słuchawek mogłoby sporo pomóc. 24 godziny ciągłego grania i powinny grać zupełnie inaczej.

Pan ze sklepu chyba nieogarnięty...

Dla przykładu moje SE-102. Na początku góra kuła w uszy, basu nie było nawet z Comply, nie dało się słuchać. Po 48h grania w szufladzie było już o niebo lepiej, góra złagodniała i przyjemny basik się pojawił. Teraz, po miesiącu (albo nawet więcej) grania mogę stwierdzić, że to świetne słuchawki. Nie żałuję żadnej zapłaconej złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan ze sklepu powiedział, że miał już taki przypadek ze słuchawkami a-JAYS Three i słuchawki okazały się wadliwe. Do słuchawek miałem pianki Comply, które nic nie pomogły. Mam już doświadczenie ze słuchawkami dokanałowymi i wiem jak ich używać. Wygrzewanie nic by nie dało. Dźwięk był taki jakbym nie docisnął Jack'a. Wg mnie mogło coś nie łączyć bo przy "niskich" tonach było słychać trzaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila:

 

"Obecny status reklamacji: Wymiana na nowy produkt

Uwagi obsługi:

 

Dzień dobry,

 

Rzeczywiście, miał Pan rację. Słuchawki są praktycznie pozbawione niskich tonów, a akurat ten model normalnie ma ich bardzo dużo.

Przykro mi, że otrzymał Pan wadliwe słuchawki, mam nadzieję, że z nową parą nie będzie żadnych problemów. Nowe słuchawki zostały wysłane dziś przed 15:00, zatem prawdopodobnie już jutro będą u Pana".

 

Czyli rzeczywiście zdarzają się wadliwe. Mam nadzieję, że z nowych będę zadowolony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności