Skocz do zawartości
htn

NuForce Ne700x problem

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mi zepsuł sie jack w moich nuforceach. Gdy jest w pełni włożony muzyka szumi. Da sie wymienić te wtyczkę? Nigdy czegoś takiego nie robiłem. Słuchawki były nowe kupione z miesiąc temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złóż reklamacje, jeśli były kupione w audiomagic.pl wymienią Ci od ręki, maks. tydzień i nowe słuchawki będą u Ciebie, no chyba że to mechaniczne uszkodzenie. Swoją drogą zaczyna wychodzić, że słuchawki mają wade związaną właśnie z jackiem bo u mnie tez już z tej przyczyny były wymieniane...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisać do nich? Masz gwarancję, tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paragon. Ale jest jeden problem, brakuje 1 gumki z 6, wszystko inne mam. Przyjmą tak do reklamacji?

Aha, słuchawki przestały całkowicie grac

Edytowane przez htn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reklamujesz słuchawki a nie gumki więc powinni (muszą) przyjąć :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, mój jack tez padl, dzis - rowno po tygodniu od zakupu. Mam wersje z pilotem i mikrofonem, wobec tego one tez nie dzialaja lub przerywaja. Fail

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demiourgos powinni na gwarancje przyjąć. Mi bez gadania wymienili.

Podbijam temat, bo mam kolejny problem. Ta końcówka z napisem NU (kółko) mi ciagle wypadała. DzIs gdzieś zgubilem to na podwórku, szukałem z godzinę i niestety nie znalazłem. Da radę gdzieś coś takiego dokupić? Na gwarancje raczej nie przyjmą, w sumie to moja wina, mogłem przykleić od razu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i kolejny problem... Jack znów się psuje, przyjmą na gwarancję bez tego kółeczka?

jak mi wymienią to pozbędę się słuchawek jak najszybciej na allegro

Edytowane przez htn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znów całkowicie przestały działać... Jest szansa, że przyjmą na gwarancję bez tego kółeczka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha, moje też ZNOWU PADŁY ;)

Przy poprzedniej awarii jacka dostalem nową parę, po tygodniu mi się rozleciała (aluminiowa "miedziana" obudowa była źle spasowana). Posklejałem je i po miesiącu ponownie padł jack, poezja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Nie chcąc zakładać nowego tematu postanowiłem, że odgrzebie już stary. Problem polega na tym co u panów powyżej mam uszkodzony jack mianowicie gra tylko 1 słuchawka a żeby grały dwie to muszę trzymać co jest bardzo uciążliwe. Zdecydowałem się na wymianę jacka i znalazłem ten :

- NEUTRIK NTP3RC

Co o nim sadzicie nada się ?

P.S jak znacie jakieś inne i dobre to śmiało możecie pisać wymóg taki ze musi być mini jack kątowy no i oczywiście żeby cena (max 20zł)

Edytowane przez matys243

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi