Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konkurs na 50-lecie marki Cresyn


aallen

  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oddaj swój g?os na wybran? recenzj?

    • C550s - mistertwister
    • C550H - emo2000
      0
    • C720H - noir7
    • HP500 vs HP600 - piotrus-g
    • HP500 - sheffunio
      0
    • HP600 - Q_nik
    • HP500 - Siekiera
    • HP600 - bruno63
    • C550s - kret87
      0
    • C720H - Jackzor
    • C550s - Pawlo


Rekomendowane odpowiedzi

No najwyższy czas. Zająć się oficjalna lekturą i rozdawaniem głosów. Każdy może zagłosować na jedną recenzję. Warto dodawać swoje opinie do opublikowanych recenzji.

 

Cresyn C550S - mistertwister

Cresyn C550H - emo2000

Cresyn C720H - noir7

Cresyn HP500 vs HP600 - piotrus-g

Cresyn HP500 - sheffunio

Cresyn HP600 - Q_nik

Cresyn C550s - Pawlo

Cresyn HP500 - Siekiera

Cresyn HP600 - bruno63

Cresyn C550s - kret87

Cresyn C720H - Jackzor

 

 

Głosowanie potrwa 7 dni do 24 Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze głos?

Po przeczytaniu wszystkich recenzji wybrałem reckę Q_nik'a. Po pierwsze sam recenzent ma potencjał, po drugie recenzja była treściwa i przyjemna w odczycie, krótko (ale nie za krótko) i na temat. Do tego dobre zdjęcia. Ostatecznie też wydaje mi się że mamy jako tako podobne odczucia jeśli chodzi o same słuchawki.

Mimo wszystko gratuluję wszystkim, którzy przebrnęli przez to zadanie.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać recenzje zacząłem już jakiś czas temu, jednak przyznam się, że w wielu przypadkach nie byłem w stanie przeczytać całości od deski do deski. Jeśli już to dlatego, że recenzja była bardzo krótka. Ogólnie wyróżnia się praca noir7. Miał chłopak pomysł, wszystko ładnie wypunktował i nie starał się o nudne i długie opisy dźwięku. Zawarł wszystko co było potrzebne. Reszta, bez urazy, ale miernota (Zaraz będzie: "Napisz Lepiej" albo "Trzeba było samemu wziąć udział" - Uwierzcie teraz pluje sobie w brodę), może z 2-3 wyjątkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, noir7 zrobił to trochę inaczej i bardzo ciekawie. Co nie zmienia faktu że mój internet w Playu wyje z bólu jak widzi tyle obrazków na stronie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze głos?

Po przeczytaniu wszystkich recenzji wybrałem reckę Q_nik'a. Po pierwsze sam recenzent ma potencjał, po drugie recenzja była treściwa i przyjemna w odczycie, krótko (ale nie za krótko) i na temat. Do tego dobre zdjęcia. Ostatecznie też wydaje mi się że mamy jako tako podobne odczucia jeśli chodzi o same słuchawki.

Mimo wszystko gratuluję wszystkim, którzy przebrnęli przez to zadanie.

 

x2. a zastawiałem się nad Twoją i własnie Q_nik'a. W sumie obydwie stoją jak dla mnie wysoko, szkoda że nie mogę na dwie zagłosować. co do noir7- przekombinował trochę, nie wiem jak was- ale mnie kolory mocno rażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie recenzje przeczytane, a większość nawet po kilka razy. Szczególnie przypadły mi do gustu dwie. Bardzo przyjemną w odbiorze, z dobrymi zdjęciami i dość krótkim, ale zrozumiałym dla takiego laika jak ja opisem dźwięku napisał kret87. Drugą napisał Q_nik. Nigdy nie przepadałem za opisem dźwięku w poszczególnych utworach. Po prostu nie byłem w stanie przez to przebrnąć. W tym przypadku było zupełnie inaczej. Czytało się to miło i przyjemnie. Ogólnie to chyba jedna z lepszych recenzji, jakie czytałem ostatnio na tym forum. Głos na Q_nik'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos dla Q_nika. Jak dla mnie najbardziej merytoryczna. Porównał recenzowany sprzęt z najczęściej przewijającymi się słuchawkami na forum. Poruszył kwestię wygody używania słuchawek z okularami, co w moim przypadku jest dosyć ważne. Szkoda, że w tym porównaniu nie znalazły się k518, wtedy miałbym pełny obraz 'wygody' ale może to i lepiej bo głowa mnie boli na samą myśl o tych imadłach... Skoro autor wytrzymał w nich 1h to całkiem dobry wynik jeśli bym planował ich zakup. Ale największe wrażenie zrobił na mnie odsłuch sporej ilości utworów różnych gatunków muzycznych. Najbardziej przydatna okazała się charakterystyka gitarowego grania. Chętnie dowiedziałbym się co mają do zaprezentowania przy reggae, ale wnioskując po opisie reszty utworów może być całkiem ciekawie. Ogólnie recenzja spójna i na temat, dobrze się czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dylemat czy głos oddać na Q_nika czy noira7. Mają potencjał i widać, że lubią to hobby. Q_nik opisał słuchawki tak, że dość dokładnie mogę sobie odpowiedzieć czy pasują mi czy nie. noir7 mocno się tu angażuje, z prezentacją trochę się napracował, choć ja wolę jednak zwyczajny tekst, ale do rzeczy, zwięźle i bez lania wody. Doprowadzam do remisu, zobaczę co będzie dalej. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na qnika na bieqnach :D - dlaczego? Bo mi się podobała. Fajnie się czytało. Jeśli chcecie - autorzy - to trzy pierwsze miejsca mogę wrzucić do gazetki forumowej, oczywiscie jesli modele nie pokrywaja się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności