Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Mam zamiar kupić odtwarzacz do góra 200zł :) Nie zależy mi na jakichś bajerach, najbardziej mi zależy na jakość dzwięku, czystym bassie itp. :) Najczęściej słucham rocka (Linkin Park, Metallica itp.), Trance (Dash Berlin), Elektroniki i POP-u (taka muza co w Esce leci ;DD) Czytałem trochę waszę forum i zastanawiałem się nad odtwarzaczem SanDisk Sansa Fuze ;) Jeżeli to byłby zły wybór to proszę o jakieś propozycje ;)

 

I jeszcze skorzystając z okazji możecie mi polecić słuchawki: dokanałówki(do 100zł) i nauszne( zamknięte do 300zł) ;))

 

Odpowie ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie raczej ciepłe połączenie. Czy Tobie się spodoba nie wiem. Ja osobiście czasem Fuze z K518 słucham i mi się podoba. Niby to wbrew wszelkim "regułom parowania sprzętu" jakie tu się na forum krzewi ale... co mnie to, mi się podoba. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PX200-II nie słuchałem z Fuze. K518 (modowane, bez gąbek z wygłuszonymi muszlami) grają tak typowo dyskotekowo. Basu jest dużo, góry też. Do gatunków jak rap, reggae, jakaś elektronika jest bardzo fajnie IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności