Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do 130 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Zwracam się o pomoc w wyborze słuchawek dokanałowych. ceną maksymalną jest to 120-130 zł. Ważne jest aby słuchawki były łatwo dostępne. Zależy mi na jakości dźwięku jako całości. Nie lubię gdy któreś pasmo wybija się na pierwszy plan więc, muzyka musi być wyrównana, bez wybijających się na pierwszy plan częstotliwości. Muzyka jakiej słucham to jazz, soul, folk, rock, hard rock i tym podobne. Szczególnie zależy mia na tym by litery jak "S" "C" itp nie trzeszczały jak to się w tańszych słuchawkach zdaża (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa). Sam nie jestem w stanie wybrać słuchawek gdyż nie słyszałem żadnych droższych , jak i nie mam możliwości odsłuchu.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Nie jestem na bieżąco z politycznymi trendami bo telewizji nie oglądam więc możesz wyjaśnić o co chodzi? Ani ja wyborca ( <18) ani tym bardziej pisu :)

Co do słuchawek, poczekam jeszcze, jeżeli nikt nic bardziej łatwo dostępnego (allegro itp) nie zaproponuje to zakupie te re-2 bo mają świetne opinie.

Edytowane przez Radeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes tej wspaniałej partii do niedawna nie miał konta, co czyniło go nieco śmiesznym.

 

Nie chciałem obrazić w żaden sposób. ;)

 

Co do słuchawek to jak chcesz tanio to poczytaj o SoundMagicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle brak konta (to nie problem, konto jest) co może lenistwo i nieufność do nieznanego sklepu powodowały opory. SM ok, który model? pl30 ? Czy będą podobnej jakości do podanych re-3? A co powiecie o nuforce ne6? Ktoś polecał mi ne 7 ale one są zbyt drogie, na te mógłbym się ewentualnie skusić, co o nich sądzicie? Proszę o jakąś poradę bo chciałbym wreszcie coś kupić, a nie mam bladego pojęcia co. Jak na razie prowadzą re-3, gdyby można było je kupić poza audiomagic i nie były tak paskudne ( to nie ważne) to brałbym w ciemno po takich opiniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że jeżeli chce się kupić dobra słuchawki to poza audiomagic nie ma co szukać :) Czyli co ostatecznie byście polecali? RE-3? Nic innego? Nie wiem sennheiser? Rozumiem że RE-3 są bezkonkurencyjne w tym segmęcie. A co z wspomnianymi PL30? Jak się mają do RE-3? To wydają mi się teraz główni kandydaci.

Edytowane przez Radeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzie szukać, ale w tym budżecie wybór jest dość ograniczony. Od Sennheisera nic ciekawego nie dostaniesz w tej półce cenowej. A Audiomagic to nie byle sklepik tylko zaufany sprzedawca, który na tym forum ma chyba same pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up prawda, już mi się mylą te numerki.Dobra już się tego magicznego sklepu nie czepiam :) No i teraz trzeba podjąć decyzję, re-2 czy ne-6? Ja wydaje mi się wole cieplejsze klimaty, lubię sporo wysokich ( cykania), nie znoszę przesadnie ocieplonego dźwięku, średnie natomiast drażnią mnie bardzo kiedy wybijają się na pierwszy plan bądź są nie czyste, bas podobnie. Wiem że najlepiej było by obydwu posłuchać, jednak nie mam jak. Przestraszyłem się trochę tej basowości nuforce, chyba jednak pozostanę przy RE-2. Zaciekawiły mnie jeszcze a-JAYS Two, mają szereg zaskakująco pozytywnych opninii, jak mają się do RE-2?

 

Ostatecznie, co będzie lepsze a-JAYS czy RE-2? A może coś jeszcze innego? Nie wiem na co się zdecydować :)

Edytowane przez Radeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedynym sensownym wyborem do rocka/jazzu itp są właśnie re-2? W takim razie dziękuje serdecznie za pomoc, teraz czas łapać się za portfel. Mam nadzieję że będę zadowolony :)

 

Dobra dostałem kilka propozycji, to wydaje mi się już ostatnia prośba, co powiecie na :

-shure se110

-MEElectronics CX21

-S-JAYS

Jak mają się do re-2? Shure oraz S-JAYS są używane więc ich za bardzo nie biorę pod uwagę. Obydwie mogę dostać za 100 zł. Warto inwestować w używki? I co powiecie o tych Me?

 

Decyzja chyba ostateczna, re-2.

Edytowane przez Radeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat nie umiera.

 

Czy wybór słuchawek zmieni się, wraz z moimi muzycznymi preferencjami? W mojej sansie gości głównie elektronika (minimal techno, dubstep, ambient, idm), wobec tego propozycje będą inne? Nie ograniczam się jedynie do dokanałowych. Dobre nauszne do 250 też mogą być.

licze na wskazówki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności