Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Nauszne do 150 zł poza dom


Rekomendowane odpowiedzi

Pozbyłem się dzisiaj moich Kossów KSC 75 [*] i potrzebuję coś nowego. Wg mnie były średnie, góra trochę zbyt 'metaliczna', ale to może wina mojego 'odtwarzacza'. Moim ''odtwarzaczem'' jest SE w890i. W planie mam iPoda 1-2 gen lub Clip'a+ (wiem, ze to znacząca różnica). Prosiłbym o sugestie co do słuchawek. Preferuję nauszne, ale jeżeli nie byłoby nic interesującego to mógłbym zastanowić się nad dokami. Przeczytałem większość recenzji z tych przedziałów, i rzuciły mi się w oczy takie słuchawki:

- AKG K404 - nie ma recenzji, ale domyślam się, że to coś jak K414P (mój brat je ma)

- Denon ah-d501 - recenzja całkiem spoko, tylko nie wiem czy nie będą za duże (składają się?)

- Sennheiser HD 202 - średnio jestem do nich przekonany

- ATH SJ3 - nie ma recenzji, ma ktoś je może ?

 

Z doków interesowałyby mnie słuchawki do 100 zł, może jakieś soundmagic'i?

 

Słucham głównie rapu, czasem reggae, soul, jazz, funk, jakiś rock albo blues. Ale głównie rap. Zależałoby mi, żeby to były słuchawki zamknięte, ponieważ często jeżdżę pociągami, a w moich kossach średnio można było słuchać tam muzyki.

 

Pozdrawiam, Fantom.

 

Pytanko jeszcze, czy któryś z tych odtwarzaczy pociągnie CAL!'e i AKG K518 DJ. Bo mógłbym dołożyć, jakby się opłacało, a mam oferty tych słuchawek za 160zł.

Odpowie ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś przeczytałem, że Samsung Wave gra jak Samsung P3? Prawda Ci to?

 

Tak samo nie, ale bardzo podobanie. P3 ma więcej góry, ma też więcej ustawień dźwięku. Po za tym grają tak samo, na b.wysokim poziomie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności