Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pomoc przy zakupach,


FlameRunner

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Melo2573 napisał:

Czy mógłbyś, proszę, wyjaśnić dlaczego potrzebny jest pośrednik?

Większość japończyków wystawiających aukcje nie zgadza się na wysyłkę poza Japonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie polecałbym kupować tego rodzaju sprzętu aż na japońskich aukcjach. No ale pytanie było to służę wiedzą ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie a takie pytanie czy do filmów to lepiej wypadną jakieś tanie bookshelfy + subwoofer ---- czy może udałoby się otrzymać odpowiednią ilość basów przy użyciu czegoś większego jak np. polk audio t50 -  Pasmo przenoszenia 38 - 24.000Hz        // 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, baszek napisał:

Panowie a takie pytanie czy do filmów to lepiej wypadną jakieś tanie bookshelfy + subwoofer ---- czy może udałoby się otrzymać odpowiednią ilość basów przy użyciu czegoś większego jak np. polk audio t50 -  Pasmo przenoszenia 38 - 24.000Hz        // 

Nie ten wątek.

Zapraszamy tutaj:

https://forum.mp3store.pl/forum/177-co-kupić-sprzęt-stacjonarny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Poszukuję kogoś z Poznania kto mógłby odebrać i sprawdzić zakup

 

Edit: właściwie to z Przeźmierowa

Już nieaktualne

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Słuchajcie, czy na planecie ziemia występuje przejściówka z damskim wejściem zbalansowanym 4,4 i wyjściem na 2,5 jack zbalansowany? Czy nie występuje i kabel zbalansowany 4,4 trzeba przerabiać na 2,5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, westberg napisał:

Słuchajcie, czy na planecie ziemia występuje przejściówka z damskim wejściem zbalansowanym 4,4 i wyjściem na 2,5 jack zbalansowany? Czy nie występuje i kabel zbalansowany 4,4 trzeba przerabiać na 2,5?

A może coś takiego cię uratuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale raz i potem nie masz problemu, nawet jak nowy standard wprowadzą to dokupisz tylko nową końcówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

ale raz i potem nie masz problemu, nawet jak nowy standard wprowadzą to dokupisz tylko nową końcówkę

 

Takie cuś znalazłem!

 

https://audio46.com/products/fiio-lb-4-4m-audio-cable-2-5-male-to-4-4-female

 

I nawet w mp3store jest. Sory, za zamieszanie. 

Edytowane przez westberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej trochę złapałem bakcyla po zakupie Fiio FH5 i mam straszny mętlik w głowie w którą stronę się teraz kierować.

 

Chciałbym słuchawki do odsłuchu w domu. Myślałem o zamkniętych, bo chciałbym zniwelować hałasowanie innym, ale jeśli to strasznie psuje scenę to wybiorę otwarte.

Jest sporo informacji w internecie jakie są dobre słuchawki, ale chciałbym małej aktualizacji i może wskazówek.

Naczytałem się że 660s są świetne, ale widzę że wyszły 58X które mają bardzo dobre recenzje i ponoć są dobrym, tańszym odpowiednikiem.

To czy warto jest wybrać 660s, to już myślę że indywidualna sprawa, ale chodzi mi o te niuanse, które tylko osoba znająca się w temacie będzie znała.

 

Teraz kwestia AMP+DAC, czy jest jakieś urządzenie które określane jest "killerem" jak w przypadku 58X?

Jeśli chodzi o moje oczekiwania to chciałbym żeby miało funkcję portable. Bardzo zależy mi żebym mógł odpiąć się od komputera/zasilania i usiąść gdzieś na kanapie.

Fiio Q1?

 

Może wychodzą jakieś nowości które warto śledzić? Może jakieś sugestie sprzętu, który mógłbym sobie posłuchać żeby ułatwić wybór?

Dodam że Fiio FH5 zasilam sobie przez Fiio BTR3, w domu jako USB dac.

Edytowane przez nalgene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej,
Jest ktoś z Tarnowa?
MM w galerii Gemini:
Media Markt Gemini Park- Tarnów 3.jpg
Uchowała się tam kolekcjonerka Fire Emblem: Three Houses, którą chętnie bym przytulił, ale MM nie ma jej tam na stanie magazynowym, a jako ekspozycję i nie potrafią mi jej sprzedać online (-_____-
Ewentualnie może ktoś widział u siebie w MM?

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, crysis94 napisał:

Hej,
Jest ktoś z Tarnowa?
MM w galerii Gemini:
Media Markt Gemini Park- Tarnów 3.jpg
Uchowała się tam kolekcjonerka Fire Emblem: Three Houses, którą chętnie bym przytulił, ale MM nie ma jej tam na stanie magazynowym, a jako ekspozycję i nie potrafią mi jej sprzedać online (-_____-
Ewentualnie może ktoś widział u siebie w MM?

 

Jestem z Tarnowa.

Napisałem na priv, pomogę :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności