Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Sluchawki dokanalowe Sansa Clip


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeczytalem juz mase watkow, ale nadal mam watpliwosci. Posiadam Sanse Clip i muzyka to glownie electro house, choc znajdzie sie doslownie wszystko. Zastanwiam sie miedzy SoundMagic PL21, a PL30, a moze jeszcze cos innego? Cena do 100zl. Z gory dziekuje za pomoc, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania (clip+, ~100 zł) . Wcześniej miałem JVC HA-FX33 z kramer modem i ich charakterystyka bardzo mi się podobała i tu pytanie, które z tych słuchawek PL10, PL11, PL21, PL30 będą najbliższe w/w JVC głównie w kontekście ilości basu i ogólnej jakości dźwięku ?

Edytowane przez Marakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do stu złotych trochę się tego znajdzie. Panasonici HJE<numerek>, ex85 lub identyczny rembrandt Philips She9800

Hje350 powinny ładnie, jasno zagrać.

W tym dziale jest temat o sm pl10 gdzie są wszystkie informacje jakie możesz wiedziec o nich. Mają kilka wad i jedną zaletę w postaci stosunku jakosci dźwieku do skrajnie niskiej ceny, w któej z reguły nic nie można kupuić ciekawego. Oczywiscie do 100zł kupisz lepsze słuchawki. Np wspomniane powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem do swojej sansy clip, PL30 ze względu na niewielką różnice w cenie pomiędzy PL21(odradzano do tego grajka), a PL11. Na silikonach bas to tragedia!(co do basu jakoś wymagający nie jestem) dopiero na największej piance dołączonej do zestawu i lekkim podkręceniu basu w rockboxie, bas stał się w pełni zadowalający. Niestety komfort zmniejszył się. Myślałem, że te słuchawki są uniwersalne i można je założyć tradycyjnie jak i puścić kabel za uchem, lecz się myliłem, ten pałąk można zdjąć, lecz słuchawka jest wyprofilowana tak, że kabel musi iść do góry i komicznie to wygląda bez tych pałąków. Wpadłem na pomysł, żeby zamienić strony - problem rozwiązany(lepiej to wygląda i kabel idzie normalnie dołem, ale chyba trochę gorzej się trzymają niż w prawidłowym ułożeniu) tylko niestety kanały są zamienione...

Zastanawiam, się nad kupnem PL10 zamiast tych PL30, chyba, że comply z allegro poprawią komfort oraz w RB da radę zmienić kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności