Skocz do zawartości

Wzmocnienie dla Microlabów


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już ten swój wymarzony duet P3 + V-Jays, więc w końcu mogę się skupić na stacjonarnym sprzęcie. Parę miesięcy temu kupiłem pod wpływem chwili Microlaby FC-530. I był to zdecydowanie dobry wybór. Jak na takie małe rozmiary, grają całkiem dojrzale - bez jakiegoś szału, ale bardzo poprawnie. Ale cały czas miałem jeden problem... Brak źródła. Realtek HD w laptopie to kpina - podpiąłem je pod lapka raz czy dwa, więcej nie zamierzam. Aktualnie grają cały czas podpięte do Samsunga P3. Tutaj jest bardzo dobrze po małej korekcie w EQ, ale znowu brakuje mocy... Podpiąłem przed chwilą z ciekawości DVD Yamahy, model S663 - mocy sporo, ale jakość słabiutka. Może nie jest to taka tragedia jak przy laptopie, ale dobrze też nie jest.

 

Mam jakieś 2 stówki zaoszczędzone, więc niech to będzie budżet na upgrade zestawu. Generalnie chodzi mi o to, żeby wyciągnąć trochę więcej mocy z Microlabów, bo przy Yamaszce pokazały, że grają dość cicho z P3. Myślałem nad jakąś kartą USB do laptopa, ale w 2 stówach raczej niczego sensownego nie znajdę. Zostaje jakiś mały wzmacniacz, ale tutaj nie mam kompletnie pomysłu. Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności