Skocz do zawartości

Alternatywa dla Sony NWZ-e435f


Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na forum, więc po pierwsze witam smile.gif Ale przejdźmy do rzeczy..

Posiadam odtwarzacz mp4 Sony NWZ-e435f i jestem z niego bardzo zadowolony, ale niestety jego pamięć (2gb) zaczyna mnie ograniczać. Dlatego poszukuję dobrego odtwarzacza mp3 lub mp4, którego pamięć powinna wynosić 8 gb lub więcej, ewentualnie mieć slot na kartę, oraz przejrzyste menu, takie jakie jest w moim obecnym playerze. Przeznaczyć mogę na niego 300-400 zł.

Edytowane przez monkey killer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sony-mp3-nwz-e455-16gb-usb-i1583572760.html

 

Dźwięk będzie raczej lepszy od twojego obecnego grajka ( a skoro obecny Ci się podoba to ten spodoba się jeszcze bardziej).

Jak za tą cenę 16GB to super okazja. Sam zamówiłem ale wersje 4 gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie radzę Ci idź do sklepu i posłuchaj różnych marek. Chodzi o to byś miał jakąś orientacja i wiedział na jakim dźwięku Ci zależy. Dla mnie playery sony mają genialny dźwięk, lecz to ocena subiektywna. Sony Ci doradzam z czystym sercem np nowe modele A, S, E. Lecz może spodoba Ci się jakaś inna marka.

 

Powiedz na czym Ci zależy. Jeśli szukasz "efektów specjalnych" to rozważ P3 i Nanite N2

 

Jeśli czegoś spokojnego, ale fajnie grającego to Clip+

 

A jeśli przyzwoitego grajka ze specyficznym dźwiękiem, to któregoś Irivera.

 

Poczytaj, napisz co Ci się podoba a my pomożemy Ci uściślić wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham głównie rocka, więc zależy mi na ładnym brzmieniu gitary. Długo korzystam już z playerów Sony i ich dźwięk jest dla mnie prawie idealny, ale zainteresowałem się właśnie odtwarzaczami Sansy, ostatnio chwalonymi przez moich znajomych. Ciekawy jestem Fuza +, ale niestety nie mam go gdzie sprawdzić. Teraz moje pytanie to czy warto jest inwestować w Sanse Fuza+, czy jakiegoś Sony z większą pamięcią niż teraz mam? Za wszystkie odpowiedzi dziękuję oczywiście smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności