Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

sorry za archeologię, ale interesują mnie właśnie te słuchawki :)

znalazłem taką aukcję http://www.allegro.pl/item680120694_slucha...rginal_dhl.html i nie wiem co o tym myśleć.

 

fragment opisu :

"SLUCHAWKI SA PRZYWOZONE Z NIEMIEC WIEC NIE POSIADAJA NAKLEJKI KONBUDU.

JEZELI COS SIE DZIEJE ZE SLUCHAWKAMI WYSTARCZY JE ODESLAC WYMIENIAMY A GWARANCJE MY REALIZUJEMY NA TERENIE NIEMIEC. DZIEKI TAKIEMU ROZWIAZANIU UDALO SIE POMINAC KONSBUD KTORY JEST POSREDNIKIEM I NARZUCA SWOJA MARZE."

 

 

co o tym sądzicie? warto się fatygować? czy te słuchawki są aby na pewno oryginalne? liczę na szybką odpowiedź. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"SLUCHAWKI SA PRZYWOZONE Z NIEMIEC WIEC NIE POSIADAJA NAKLEJKI KONBUDU.

JEZELI COS SIE DZIEJE ZE SLUCHAWKAMI WYSTARCZY JE ODESLAC WYMIENIAMY A GWARANCJE MY REALIZUJEMY NA TERENIE NIEMIEC. DZIEKI TAKIEMU ROZWIAZANIU UDALO SIE POMINAC KONSBUD KTORY JEST POSREDNIKIEM I NARZUCA SWOJA MARZE."

to jest to samo jakby ktoś napisał

 

bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

 

A to dlatego że zwierzak same podróbki sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

 

podróbki - nacięcie na srebrnym pierścieniu słuchawki znajduje się w środku

 

... tylko śmieszne jest to, że na białych znajduje się poprawnie przy jednej z krawędzi prerścienia :) co oczywiście nie znaczy "można spróbować kupić, ale konkretnie białe"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% podróby.

 

Ludzie, przestańcie się łudzić, że kupicie słuchawki warte 169zł za 29zł. Chyba, że lubicie wyrzucać kasę w błoto i dać zarabiać zwykłym oszustom.

 

Jest też coś takiego jak gwarancja producenta i jest to jedyny pewny wyznacznik oryginalności. Wszystkie farmazony w stylu legalnie zarejestrowana firma, faktura na towar i gwarancja sklepu (nie producenta) nie ma tu nic do rzeczy. Szkoda, że większość ludzi widząc to i tak musi zapytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogusuaf powiedz dlaczego osoba sprzedająca oryginalne słuchawki sennheisera nie wspomni o gwarancji? Wspomniała by na pewno żeby sprzedać towar za takie pieniądze jak najszybciej...

 

REAL FOTO- ZDJĘCIA ROBIONE PRZEZE MNIE, NIE WARTO KUPOWAĆ KOTA W WORKU. -jak by to miało jakieś znaczenie...

-MOJE KOMENTARZE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE - no tak, nie wystawisz negatywa bo nie ma tam słowa "oryginalne" więc czepiać się nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności