Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

Pewno już było na forum ale co mi tam, 61 stron do przejżenia to lekka przesada (doszedłem mimo wszystko do 32str.) a więc:

http://www.allegro.pl/item174713718_slucha...ja_wroclaw.html

 

Te to chyba w piwnicy emeryci składają ;P ... Kurczę, a może faktycznie wyprodukowanie słuchawek konstrukcji typu ep-630 nie jest takie drogie ?? W związku z czym Creative trzepie na nas nieziemską kasę. Praktycznie mnie to *** bo swoje oryginały mam od września zeszłego roku, a jutro przyjdą Mx500 za 79zł. Ale jakby było tak, że te wszystkie podróby dorównują jakością oryginalnym słuchawkom to:

WITAJ ŻYLETKO :D normalnie bym się chyba pociął :P

 

Yyy... sorry, bo były już przecież wypowiedzi, że te podróbki to chłam. Więc całą moją wypowiedź można między ...

Pozdroski :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a może faktycznie wyprodukowanie słuchawek konstrukcji typu ep-630 nie jest takie drogie ??
no pewnie ze nie jest drogie. najlepszym przykaldem tego sa "hi-endowe" kolumny za 5-6 kol - zrobienie wielu z tej polki cenowej w domu pochloneloby kolo tysiaka (jesli nie mniej), bez zbednego "sepienia".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio postanowilem kupic sobie dokanalowki i wybor padl na Sennheiser CX300.

Mimo, ze przegladalem tutejsze tematy dotyczace podrobek CX300 na Allegro (wiedzialem tez jak rozpoznac podroby) stwierdzilem, ze moze jednak uda mi sie kupic oryginaly.

Poszlo w ruch Allegro, zaryzykowalem i dokonalem zakupu u uzytkownika quba211 za cene 87zł + koszty przesylki.

Przychodzi paczuszka, sluchawki w wersji box.

Na pierwszy rzut poszlo mierzenie kabla, potem ogledziny "wykonczenia" i na koniec odsluch.

Wniosek - zostalem oszukany i mam POROBY.

No to wyskrobalem maila do sprzedawcy o tym, ze wiem, ze sprzedaje podroby i zadam zwrotu pieniedzy za sluchawki oraz kosztow przesylki w obie strony.

Sprzedawca na tyle "uczciwy" ze pieniazki zwrocil a ja towar odeslalem.

Takze uwazajcie i nie dajcie sie nabrac na "okazje".

 

Pozdrawiam matis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic sobie ep-630. I teraz pytanie czy to sa orginaly?

http://allegro.pl/item171624196_creative_e...nal_f_vat_.html

faktura jest. gwarancja 24 miesiace... niby wszystko ok... ale jakos nie jestem pewny.

co wy o tym sadzicie?

 

 

Zadałem pytanie sprzedającemu żeby przesłał mi zdjęcie opakowania i oto efekt

Jak dodają te rozdzielacze to zawsze mają podróby

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Problem podrobek na allegro jerst coraz wiekszy niestety... Ja rowniez szukalem EP630 i myslalem o allegro ale sporo sie naczytalem i jednak poszedlem do sklepu i dolozylem 10zl wiecej i mam oryginaly... Teraz ceny na allegro nie sa az ak bardzo niskie- sa praktycznie porownywalne z cenami w sklepie - OCZYWISCIE JEZELI Allegrowicz sprzedaje ORYGINALY a nie podroby bo wtedy to wiadomo mega promocje robi...

Chcialbym troszeczke wystraszyc ludzi sprzedajacych podroby na allegro:)

W skrocie: kupilem 2 miesiace temu baterie do tel NOKIA przez allegro- przyszla hmm wygladala na oryginalna-- choc nie mialem bezposredniego porownania, ok powoedzialem niech bedzie... a tu wczoraj rano dzwonek do drzwi i panowie z policji -- w sprawie sprzedawania podrobionych baterii na allegro - spisali protokol , baterie zabrali do sprawy a koles juz ma przechlapane bo ponoc sporo tego sprzedawal na allegro i oczywiscie niby wszystko LEGALNE... Takze bardzo si eciesze ze sie wkoncy dobieraja do dupy tym cwaniaczkom z allegro co niby sa super sprzedawcami a sprzedaja podroby...:)

 

oby tak dalej to moze wkoncu bedzie mozna spokojnie na allegro sprzedawac...

aha i jezeli kupicie podrobe to odrazu na policje i "kolesia" odrazu za dupe wezma:) i jedem pasozyt mniej na allegro...

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pojawiły sie epki za 55zł http://allegro.pl/item176888425_creative_e...e_nowe_gw_.html

Pudło i gwara jest to chyba orginalne?

 

 

Według mnie to te słuchawki w tych opakowaniach nie są oryginalne. To pudełko wyglada tragicznie! Brak jakiegokolwiek dopracowania. Zresztą zobaczcie na stronie Creativ'a jak wyglądają u nich: http://pl.europe.creative.com/products/pro...1397&nav=21

 

To, że gwarancja to zawsze mogą napisać ale czy aby ona na bank będzie gdziekolwiek uznawana?

 

Chyba, że na bank się mylę to proszę mnie doinformować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje EP'ki gdy kupilem byly w starym opakowaniu, natomiast jak kupowalem koledze jako prezent byly juz w nowym i nawet bym sobie glowy nie zawracal tym, ze to nowe podroby. Z tymi 10 dniami rekojmi to chodzi chyba o to, ze mozna zwrocic towar po uplywie tych 10 dni jesli kupujemy przez internet, tak mysle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich pudełkach też w vobisach sprzedają.

 

Na stronie Vobisa jest jednak inne zdjęcie opakowania:

 

http://sklep.vobis.pl/oferta/audio_video/s...ive_ep-630.aspx

 

Na stronie Creativ'a jako partnerzy są Komputronik oraz Vobis więc jutro przejde się do tych sklepów i zobaczymy jak to z tymi opakowaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracaj sobie głowy tym, że opakowanie wygląda inaczej. I te w pomarańczowym pudełku i te w biało-pomarańczowym są oryginalne. Ważne jest tylko, żeby pudełko było oraz żeby słuchawki posiadały te słynne już cechy oryginalnych epów.

 

A Vobis zedrze z Ciebie ile się tylko da. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności