Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zestaw Stereo do 2,5K ZŁ


Rekomendowane odpowiedzi

Hello. Postanowiłem w końcu ruszyć *upsko i kupić pożądny zestaw stereo do domu. Pokój, w którym przebywam ma 14m2. Słucham głównie Rocka i Jazzu. W 1 chwili pomyślałem o wieży - problem w tym, że lubię "duży sprzęt" a teraz są praktycznie tylko miniwieże. Spotkaliście się z jakąś większą wieżą? Celuję raczej w nowy sprzęt (używki odpadają). Słuchałem ostatnio u znajomego wieży Technicsa, która w momencie premiery (jakieś 10 lat temu) kosztowała 3500 i mój nowy nabytek musi grać chociaż w połowie tak jak ten sprzęt (czytaj - BARDZO dobrze). Co polecicie? Zainteresował mnie właściwie tylko Magnat MC2, ale przyznam szczerze, że go nie słuchałem. Nie proponujcie Pianocraftów - ich brzmienie mnie nie zachwyca. Podsumowując - chciałbym wieżę, która zamiast monitorów bliskiego pola posiada średnich rozmiarów kolumny (tak jak to było robione za starych dobrych czasów).

 

EDIT: Oczywiście sama wieża może być mała, chodzi o to, że nie chcę monitorów bliskiego pola tylko nieco większe kolumny.

 

 

Edytowane przez zxcess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki - o taki mniej więcej zestaw mi chodziło. Przechodząc ostatnio koło sklepu ze sprzętem audio zobaczyłem na wystawie sprzęt w którym się zakochałem. Również dwuczęściowa wieża jak w tej aukcji + do tego kolumny nieco mniejsze od Microlabów 7c (miały membrany z żółtego kevlaru). Ktoś wie co to mogło być? (chodi o nazwę). Co z używek polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności