Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Czy napewno dobre.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar sobie kupić słuchawki.Wybrałam te ponieważ podobają mi się z wyglądu oraz przyzwoita cena : http://allegro.pl/philips-sluchawki-nauszne-mp3-mp4-cd-dvd-i1565239089.html

 

A ja teraz mam takie pytanie. Czy one są dobre (chodzi mi o jakość dźwięku) i czy to nie jest jakieś badziewie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem, aczkolwiek w 99.9% są badziewne. Nie zawsze cena odzwierciedla jakość, ale to są słuchawki jak z bazaru.

 

Jeśli koniecznie chcesz tanie i żeby jakoś wyglądały to to będzie minimum: http://www.mp3store.pl/article/cresyn-cs-ch300-silver-ean.8808323003294,2011170299442230433.html

 

jeśli masz zamiar podpiąć słuchawki do czegoś w stylu odtwarzacz marki noname lub badziewny telefon to w sumie nie będzie miało znaczenia co podepniesz...

 

w innym wypadku polecam zainwestować w jakieś tanie ale sprawdzone doki PL 10 / PL 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcz jedno pytanie. Te słuchawki co zaproponowałeś mi noir7 bez problemu będzie można podłączyć do tego mp3 : http://allegro.pl/od...1561764475.html ? A i wiesz może jakiej wielkości są te słuchawki ?

Edytowane przez Grubcia90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu będą grały. Wielkość... hmm, według mp3store jest przetwornik 28mm średnicy więc pewnie więcej jak 4cm średnicy nie powinny mieć całe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby podłączyć tylko to na pewno się da, lecz jak to będzie grało to nie wiem, raczej przeciętnie. Wielkość jak na zdjęciach - normalna, zbliżona do tych co na początku wymieniłaś.

 

Na twoim miejscu brałbym połączenie Clip/Clip+ + Philips SHP 5401. Jak dla dziewczyny to połączenie by było małe, ładne i fajnie by grało. 5401 pewnie do sonego też by pasowało, lecz jakoś ten sony nie ma w sobie nic co by mnie przekonywało do niego. W dodatku jak patrze na allegro to za różową końcówkę płaci się 50zł 0.o - coś nie Hallo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :D co myślicie o tym mp3 : http://allegro.pl/x0...1558579739.html

 

najlepiej wy mi zaproponujcie mp3 do 70 zł. :)

 

 

 

Naucz się czytać  :angry: SanDisk Sansa Clip. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytanie co do odtwarzacza do 70 zł - SanDisk Sansa Clip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :D co myślicie o tym mp3 : http://allegro.pl/x0...1558579739.html

 

najlepiej wy mi zaproponujcie mp3 do 70 zł. :)

 

 

 

Naucz się czytać  :angry: SanDisk Sansa Clip. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytanie co do odtwarzacza do 70 zł - SanDisk Sansa Clip

I po co te nerwy? :P

Powiem tak, jeszcze lepiej było by Clip+ znaleźć bo ma slot na karty microSD. Jak zacznie brakować pojemności to można sobie dołożyć. Acz za 70zł to raczej go nie kupi. ;) No i Clip+ miałby minimum 2gb, Clip za 70zł będzie 1gb. Tak to z nowych poniżej stówy nic sensownego nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz koleżanko, ale piszesz tak jakbyś z choinki się urwała, a przecież teraz wielkanoc będzie.... Nie wiadomo o co Ci chodzi.

 

Nie wiemy jaki masz budżet na sprzęt grający, czego słuchasz, co preferujesz i co oczekujesz po sprzęcie. Napisz te rzeczy a będziemy wiedzieć co Ci polecać.

 

Chociaż ten zestaw co Ci zaproponowałem jest optymalny: Sansa Clip + Philips SHP 5401. Przy niskich budżetach nie ma za dużego wyboru. Proponowany model firmy Sandisk to taka perełka, tani, a dobrym, w tej cenie oprócz używek nie znajdziesz dobrego odtwarzacza. Chyba że może być używany, ja swojego A826 za 70 zł kupiłem i sobie go cenie.

 

 

Np.

 

Nie lubie clix'a ale tu masz go dosyć tanio: http://allegro.pl/okazja-iriver-clix-2gb-sluchawki-tdk-cp100-bcm-i1563021139.html

 

 

Ogólnie trzeba się zakręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clix od clipa bez plusa zdecydowanie lepszy dźwiękowo wg. mnie, więc jak może być używka, to bardzo doby wybór. Jedynie co denerwowało mnie w clixie to spory szum, przy np. ksc75, które mają większą impedancję już szum był praktycznie nie zauważalny, więc za te pieniądze świetny player, a ma też dodatkowe funkcje, których clipowi brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem... muszę clixa gdzieś jeszcze raz przesłuchać. Bo podłączałem ksc75 do niego w MM i dźwięk na nim nawet nie mówie, że był gorszy od Fuze (to samo co clip) ale był w ogóle porażką (tzn lepiej od noname). Clix2 już wypas dźwięk ale w clix1 to z ksc strasznie duża zamułka. Długo nie słuchałem więc musiałbym lepiej sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...najlepiej wy mi zaproponujcie mp3 do 70 zł. :)

 

To ja zaproponuję Vedię A10 + SoundMagic PL-30. Dlaczego? Bo mam taki komplet i gra to ładnie. Ale okazało się, że skompletowałem zupełnie niepotrzebnie, bo żona nie będzie używać (już nie ma długich dojazdów do pracy). Kolor vedii fioletowy, wersja 2GB z możliwością włożenia karty microSD. Stan bardzo dobry (prawie nieużywane), cena do dogadania jeśli jesteś zainteresowana (te "do 70" to za player, bo słuchawki osobna kwestia - w komplecie taniej ;) ).

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khem... a ja zaproponuję jeszcze poczytać w dziale Vedii przejść jakie mieli z nią użytkownicy A10. ;)

 

Ma wgrany najnowszy soft (najstabilniejszy). Z tym egzemplarzem nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubcia90 pytała się o słuchawki bez pałąka zapewne nie bez powodu:

IEM'y nie dla wszystkich są wygodne, a pałąk niszczy fryzurę.

 

Ja bym został przy kombinacji Clip+ + Cresyn. Tanio i znośny dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności