Jump to content

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zaaferowany duzym cieciem cen w Komputroniku kupilem w afekcie sluchawki CAL 2 ! , i niestety nie doczytalem sie przed zakupem, ze standardowy kabel (pilot + mikrofon do rozmow telefonicznych) nie bed

Zamówiłem "magiczną" przejściówkę 50 ohm do LG V30. Wykonanie I klasa. Polecam! 

Zamówiłem u kol. Perul: wstawienie gniazdka do BD DT 900 Pro 250 Ohm; kabelek 4x 2 solid 1,5 m do ww słuchawek; przejściówkę V30 z kątowym wtykiem; wtyczkę jack na oryginaln

Posted Images

21 minut temu, Inszy napisał:

Wyczarował mi zbalansowany kabelek do NightOwli - jak zwykle świetna robota i super kontakt :) 

@Inszy przeczytałem Twoją sygnaturkę - spójrz co czasem zakładam do pracy

IMG_20200310_202558_1920x1080.jpg

• Haha 2
11 minut temu, Inszy napisał:

Gdzie to można kupić?! :D 

Kupiona kilka lat temu w czasie wakacji nad morzem.

• Like 1
  • 1 month later...

Kolega dorobił gniazda słuchawkowe do moich Grado RS2e, a ponadto przerobił dla mnie dwa kable. Wszystko ekstra wykonane, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Poza tym bardzo miły i rzeczowy kontakt. Polecam :)

• Like 1
  • 1 month later...

Zamówiłem przejściówkę zwiększającą impedancję słuchawek do mojego LG V30 . Wykonanie więcej niż profesjonalne.😊

• Like 1

Perul zmodował moje Fostexy T50. Efekty można obejrzeć tutaj.
Dźwięk jest absolutnie fenomenalny nic dodać nic ująć. Te słuchawki powinno się kupować z dostawą od razu do niego ;)

• Like 1

Perul zrobił dla mnie kabelek odblokowujący pełną moc Quad-DAC w moim G7. Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, kabelek świetnie wykonany - pełen profesjonalizm. Polecam!

• Like 1
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Perul zrobił dla mnie kolejny kabelek wydobywający pełną moc z mojego LG, tym razem z kątowym jackiem. Świetny kontakt, szybka realizacja i błyskawiczna wysyłka. Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu Polecam!

• Like 1
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Polecam. Zamówiłem kabelek do Pandy i wymianę wtyku. Miło się też rozmawiało. Dziękuję.

Edited by lobuz1
  • Like 1
  • 3 weeks later...

Wykonał kabel do AKG K702 solidcore. Doradził w sprawie rodzaju przewodnika, odpowiedział na tysiące pytań laika
Kabel wykonany wzorowo. Dźwięk słuchawek wskoczył na wyższy poziom.
Polecam interesy z@Perul

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

• Like 1