Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Dokanałowe do 250zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupić słuchawki dokanałowe w cenie do 250zł. Chciałbym, żeby miały ładne, szczegółowe brzmienie (to oczywiste), dobre basy i super tłumienie otoczenia (chcę być odizolowany od świata!), no i komfort (dobre trzymanie, wygoda). Co polecacie ? ; ] Obecnie mam na oku następujące modele:

Sennheiser CX 400 II - precision

Sennheiser CX 300 II - precision

Fischer Audio Silver Bullet (z wyglądu brzydkie)

Które z nich waszym zdaniem są najlepsze? A może polecicie jakieś inne ? : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuforce ne-700. Podobno duzo lepsze od nuforce ne-6, ktore mialem, i porownywalem z cx 500(cx400 to to samo, bez regulacji glosnosci). Zdecydowanie wygrywaja nuforcy-lepszy bass, przestrzen, szczegolowosc, ale komfort jak dla mnie duzo lepszy w sennkach. Co do ceny to cx 400 chodza chyba po 150zl? a nuforcy-700 200zl. Chyba lepiej udezyc w nuforcy, poczytaj o nich recenzje. Jeszcze napisz z jakiego zrodla sluchasz muzyki, to troche pomoze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś indziej czytałem, że właśnie senki cx 400 są super, a ne-700 są caaałkowicie do bani. Hmmm... :P

Jeszcze napisz z jakiego zrodla sluchasz muzyki, to troche pomoze:)

Z Samsunga Galaxy S ;)

 

Które mają wg. ciebie lepsze tłumienie ? :)

Edytowane przez masseur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja jakoś negatywów na NE-700x nie widziałem. Gdzie? :blink: Za to o CX400 raczej nic się nie mówi. Raczej jest opinia że w ich cenie można lepszy sprzęt wyrwać bo Sennheiser się ceni a nie zawsze słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od konstrukcji ucha. :P Acz jak na doki typu kołek są dosyć wygodne. Przynajmniej jak dla mnie. Acz NE-6 były bardziej filigranowe i chyba ciut wygodniejsze przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wezmnę te nuforcy. Nawet jeśli nie grałyby jakoś zapięknie to nie jestem takim znawcą słuchawek i pewnie nie odczułbym różnicy między takimi, a jakimiś za 500 zł :P Dla mnie dobre są nawet standardowe słuchawki z SE W890i, które kosztują 20zł na allegrotongue.gif

Edytowane przez masseur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności