Jump to content
Sign in to follow this  
aallen

BooM nr.2, Marzec

Recommended Posts

Witamy w numerze 2 (dla porządku link do downloadu umieszczony jest w osobnym przypiętym dziale "Spis")

Niestety z powodów czysto czasowych publikacja numeru dwa przedłużyła się dosyć znacznie. Numer kwietniowy powinien już jednak wyjść bez problemów

Boom 2.png

.

a ja liczyłem na to, że opóźnienie było spowodowane przedłużającymi się testami cresynów :lol:

Grudzień w handlu - wiadomo gorący czas. Styczeń - rozliczenia renamenty i inne takie. Luty - byłem chory.

Jest teraz - robiłem sam więc prosze o wyrozumiałość.

A można konstruktywne uwagi?

Niech tekst będzie tekstem. Przy domyślnym powiększeniu już widać, że coś jest nie tak.

Tak poza tym fajnie i mam nadzieję, że następny numer będzie za miesiąc.

Moze dlatego ze pracuje na 15 calowym monitorze w pracy - musze inaczej skalowac , a w domu na 23 calach - jak mam 100% jest ok i tu i tu.

Za ok dwa tygodnie dostaniemy wersje papierową. Na początku bedzie dostepna w sklepach MP3store.

Nie żebym się czepiał nie wiadomo czego bo to taki mały pikuś ale strony 6 i 7 mają ten sam tekst tylko grafiki inne. Podoba mi się sposób dobierania artów bo dosyć przekrojowo i zawsze coś się znajdzie dla każdego ;)

No zajefajnie tyle osób czytało, czy ściągnęło i nikt nie zauważył. Nie wiem jak to zrobiłem sorry poprawię.

Numer kwietniowy powinien już jednak wyjść bez problemów

Czekamy i trzymamy za słowo.

No zajefajnie tyle osób czytało, czy ściągnęło i nikt nie zauważył. Nie wiem jak to zrobiłem sorry poprawię.

:D

Edited by KamcolNO

W końcu jest :) Myślałem, że się nie doczekam hehe

od początku kwietnia... bravo za skape ;p

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy