Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pomoc przy wyborze odtwarzacza


Rekomendowane odpowiedzi

1)Chciałbym na początku zadeklarować, ze nie rozumiem opisów jakie są używane tutaj, czyli gra zimno, ciepło etc :/ (bo jeżeli rozumiem to w ten sposób co ja to chyba sezonowo zmieniałbym playerki :P) Szukam czegoś w czym będzie bardzo słyszalny i wyrażny wokal, oraz porządne podbicie bassu. Oczywiście nie za bardzo oddalona scena.

 

2)Nastepne pytanie, używałem sansy clipa i jakiś labergów chyba l-100 (pchły), i teraz zastanawiam się kupować w przedziale 200-400, czy 400-600 odtwarzacz czy raczej nie jest jakaś między nimi duża różnica i na początek zacząć od tańszego??

 

3) zależy mi na: mocnej baterii, rozszerzenie kartu, odtwarzaniu na podstawie playlist oraz katalogów, głośności. Oczywiście inne logiczne jak dobry wskażnik bateri na przykład bo e2 nie ma tego więc mnie zraziło to do zakupu :/

 

4) moje propozycje playerka:

Cena 200-400:

- SanDisk Sansa Clip Plus (8GB) - wcześiejszy player sansy był ok, miał kilka ale jak badziewiaste opakowanie, brak możliwości solidnego przymocowania do smyczy, clip, który był tylko chwytem marketingowym, a nie nadawał się do używania, przywieszał się póżniej. Ogólnie uzywałem go sporo i swoje przeżył.

- SanDisk Sansa View/ Sandisk Sansa Fuze/ Sandisk Sansa Fuze Plus - Szczerze spotkałem się z opiniami tylko, i chce zweryfikowac czy można je porównać do innych z tej grupy.

- Pentagram Vanquish Volt - bateria i rozszerzenie, ale spotykam sie z opinią, że słabo gra, więc wolałbym o opinie osób które mogły przyrównać powyższe playerki.

- Sony NWZ-E353/ Sony NWZ-E436 - spotkałem sie z opinia, że sony dobrze grają, aczkolwiek, nie orientuje sie w tych wszystkich nazewnictwach, wiem na pewno że X1050 dobre opinie zbiera ale to inna pułka cenowa a ja szukam czegos w przedziale 200-400zł

- Cowon e2 chciałem kupic, niestety, brak wyświetlacza mnie odrzuca, plus naprawde jak można rozkminiac naładowanie bateri przez jedna migającą diode.

- Nationite N2 8GB - tez zebrał dobre opinie, obudowa wydaje mi się troche kiczowata, ale zamierzam go nosic w kieszeni.

- iRiver E100 lub iRiver E30 - też zebrał dobre opinie. ogólnie w iriverach sie nie orientuje, i wolałbym jednak model, ktory jest łatwo dostepny.

 

 

Cena 400-600

 

-iriver e10 - dobre ma opinie, niestety, tylko przez aledrogo :/ i to używane, ifp też ciekawe są ale też trudno dostepny.

- COWON iAUDIO i9 8GB - nie mogę tylko zrozumiec , taką rozbieżnosc cenową mp3store oferuje za 500zł, inny sklep o ponad 100zł mniej (a to jednak nie jest jakaś mała procentowa bo o 1/5 ceny(20%) mniej), do tego dochodzi serwis w mpio czy jak to się zwie, naprawdę dodzwonic się mozna od 11:00-14:00 (3h pracy, tez taka pracę chciałbym mieć), plus ładne ceny mają za serwisowanie,i nie zgadza mi się coś oni tylko serwisuja 1rok od dnia zakupu, a sklepy sprzedają z 2 letnią gwarancja :/

- inne takie jak iriver s100 czy cowon D2 plus

 

 

5)Słuchawki, nauszne, najlepiej abym mógł kupić je w warszawie ;)

http://allegro.pl/audio-technica-ath-m40fs-salon-warszawa-od-reki-i1513724895.html

 

http://allegro.pl/supa-sluchawy-audio-technica-ath-t44-odlfx2-smycz-i1527381611.html

 

http://allegro.pl/sluchawki-vivanco-sr470-sr-470-salon-warszawa-i1493189129.html

 

http://allegro.pl/audio-technica-sj33-nastepca-sj3-new-skladane-gw-i1535895907.html

 

http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-audio-technica-ath-t300-t-300-i1525230831.html

 

http://allegro.pl/profesjonalne-sluchawki-audio-technica-ath-t200-i1510371219.html

 

 

6) Czego slucham, szybciej bym wymienił czego nie :P

 

 

 

btw. jakby ktoś chciał posłychać to mają nagrania po

i po

 

 

 

Dzieki za wszystkie opinie i propozycje.

 

pozdrawiam,

piotrek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ci Cowona najlepiej J3 ale S9 też jest naprawde oki, przedewszystkim jakość i mega mocna bateria . Do tego Sennheiser hd380pro piknie to razem się zgrywa

a ta muza którą słuchasz będzie brzmiała naprawde konkretnie

Jak poszukasz to plejerka kupisz już za 500-700 zł a słuchawki 200-320 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

 

Zaproponowany zestaw j3 (8GB)+ słuchawki to około 1,1k zł do tego trzeba doliczyć ładowarka, jakieś etui następne 100zł. Szczerze nie chce eksperymentować na początek za 1,2k skupiałbym się raczej do zestawu max do 500-600 (200-300zł player i podobnie słuchawki).

 

 

Szczerze, nie znam się na playerach, i nie wiem czy nawet odczuje róźnicę między sansa clipem, chce się skupić na wygodnych słuchawkach, nausznych które są komfortowe i dają jakość. Chciałbym zrobić zakup w ten piątek wszystkie propozycje są mile widziane.

 

Szczerze myślę teraz aby po prostu się zasugerować tym:

 

Słuchawki:

 

http://www.testfreak...ets/?sort=score

 

i moje wybory:

 

1) http://www.testfreak...ies-siberia-v2/ (tylko jestem ciekaw czy normalny player pociągne słuchawki raczej do komputera)

2) http://allegro.pl/se...1549202992.html

3) http://allegro.pl/se...1504055391.html

4) http://allegro.pl/sk...1528458898.html

5) http://allegro.pl/se...1526566760.html

6) http://www.amazon.co...e/dp/B0013OWPV4

 

 

mp3 player na razie nie mam zielonego pojęcia

 

może też sugestia tym http://www.testfreaks.com/mediaplayers/?sort=score

sansa lub N2, a może iriver

Edytowane przez piotrek1214
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo do 500zł najlepszym wyborem (jakość muzyki) jest zakup jednego z poniższych modeli :

 

Nationite NaNite N2

 

+czas 20h (nie mam żadnej informacji dla jakiej głośności :/)/ładowanie 2h

+głośność - bardzo dobra, mogą napędzić bardzo wymagające słuchawki

+neutralne

+odtwarzanie po katalogach

 

-brak odtwarzania po tagach

-słaby wyświetlacz

 

Sansa Clip Plus

+czas 16h/ładowanie ??

+neutralne

+Rockbox oferuje duże możliwości/lepszy wyświetlacz

+odtwarzanie po tagach/ po katalogach ??

 

-głośność słaba, trzeba zainstalowac Rockbox + ustawienia dla stanów, co za tym idzie utrata gwarancji

 

Wypisałem kilka plusów jak i minusów, na które zwróciłem uwagę. Nie wypisywałem innych plusów bo 95% osób na tym forum są to laicy, i raczej nie będą zwracać uwagi. Z tych dwóch wyborów skłaniam się bardziej do pierwszego, ze względu na lepszą jakość muzyki , drugi zapewne tez jest interesujący, na lepszą jakość wykonania/wyświetlacza, i zwiększone opcje, aczkolwiek, dopiero przy zabawie z Rockbox'em, po którym tracimy gwarancję.

 

 

Teraz pozostaje dobrać słuchawki myślałem o:

http://allegro.pl/akg-k319-k-319-k-319-nowe-najlepsza-cena-i1564926973.html tylko dziwi mnie taka rozbieżność cenowa :/ (btw. tutaj trzeba byłoby wcześniej przetestować dlatego bo mogą nie pasować :/)

JVC HA-RX700 (chyba 700 lepiej wypadają niż 900)

ktoś ma jakieś inne propozycje??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... poszukałeś trochę i sam znalazłeś odpowiedzi.

 

Nie zdziw się, że komuś może nie chce sie odpowiadać na 1000 post 'co kupić'. Wiele pytających nie zajrzy do postów parę linijek niżej, gdzie przeważnie znajdują się wszystkie odpowiedzi ich interesujące.

 

N2 to dobry wybór. JVC są dobre, gdybym trafił na nie przed zakupem Pioneer to pewnie bym je wziął, jednak te moje też są bardzo bardzo dobre, choć raczej tylko do domu.

 

spróbuj połączenie N2+ksc75/Kpp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... poszukałeś trochę i sam znalazłeś odpowiedzi.

 

Nie zdziw się, że komuś może nie chce sie odpowiadać na 1000 post 'co kupić'. Wiele pytających nie zajrzy do postów parę linijek niżej, gdzie przeważnie znajdują się wszystkie odpowiedzi ich interesujące.

 

N2 to dobry wybór. JVC są dobre, gdybym trafił na nie przed zakupem Pioneer to pewnie bym je wziął, jednak te moje też są bardzo bardzo dobre, choć raczej tylko do domu.

 

spróbuj połączenie N2+ksc75/Kpp

 

Szczerze na tym forum, żadnej przydatnej informacji nie znalazłem, ale znalazłem kilka ciekawych anglojęzycznych stron. Znalazłem także ciekawą, z wykresami dla poszczególnych słuchawek, ale jeszcze ciężko mi na daną chwile takie wykresy interpretować.

 

Zastanawia mnie jedno czy słuchawki do gameingu dadzą radę, a raczej czy N2 je napędzi , ale to chyba będę musiał po prostu przetestować. Co do koss też się nad nimi zastanawiam, takie kossa porta pro nowe można już kupić za ~30-40zł, a wymiana na nowe jak się zniszczą wynosi tylko 40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to P3 to wodotrysk, w tej cenie można mieć coś lepszego i to laik wie o tym. Ogólnie dziwnie że porównujesz mp3 za 250zł z czymś za ponad 600-700zł, to chyba nie świadczy dobrze o jakości tego odtwarzacza, i nie sugeruje się Twoją sygnaturką, w której chcesz go sprzedać.

 

Co do słuchawek widzę, że trzeba JVC HA-RX700 modować (wymiana padów i kilku rzeczy) nie wiem czy chce mi się w to bawić, ale podobno później nieźle grają. Zastanawiam się nad Samson SR850 z tego co przeczytałem jest lepszy od tych jvc, a jakością dźwięku jest porównywalny do m50, tylko trzeba go rozgrzać no midy ma podobno gorsze, ale biorąc pod uwagę, że jest 2-3 razy tańszy to chyba dobrze wydane pieniądze.Jedyny problem trzeba sprowadzać, zastanawiam się jeszcze nad Superlux 668B, tylko żey tak mieć sklep w Wawie i sobie wcześniej przesłuchać je.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to P3 to wodotrysk, w tej cenie można mieć coś lepszego i to laik wie o tym. Ogólnie dziwnie że porównujesz mp3 za 250zł z czymś za ponad 600-700zł, to chyba nie świadczy dobrze o jakości tego odtwarzacza, i nie sugeruje się Twoją sygnaturką, w której chcesz go sprzedać.

 

:rolleyes: ...P3 masz za 300 zł nówkę bez łaski i bez mojej sygnaturki. P3 to grajek o świetnym współczynniku jakość/cena - moim zdaniem warty dołożenia każdej złotówki ponad to co trzeba wyłożyć na N2. Nie ma nic lepszego w tej cenie. Sony X jest ogólnie lepszy ale znacznie droższy (nawet z drugiej ręki) i zostawiam go sobie dla własnego kaprysu bo mnie na to stać, więc nie sugeruj proszę, że zamiast pomagania na forum to próbuje coś komuś wcisnąć...

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ichris ja się zastanawiam by wypróbować jeszcze jednego playera zanim uderzę do sony X. Powiedz proszę jak się ma n2 do p3/r0/r1/q2 bo między nimi się zastanawiam, fuze będę sprzedawał na dniach bo jak na moje ucho za ciepły. Sony sobie zostawię, bo dobry playerek w teren z niego jest i przyjemnie gra. Do N2 i P3 zastanawiałbym się jeszcze nad jakimś sonym z nowszej gen., bo z tego co miałem okazje ich słuchać to bardzo miło grała 5 generacja i reszta jakie w sklepie odsłuchiwałem (jeszcze raz się chyba przejdę do jakiegoś innego sklepu z lepszymi warunkami). Szukam czegoś niezbyt dużo podkolorowanego, ale też nie chłodnego, aby była przestrzeń przy zachowaniu dynamiki. Wiem ze dużo wymagam ;) Prawdopodobnie Sony X spełniłby moje kryteria ale na razie mnie nie stać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrku, nie powiększaj rozmiarów swojej kompromitacji, bo są już one wystarczające, żeby się zapaść pod ziemię i nie wychodzić stamtąd przez najbliższą dekadę. Jeżeli nie masz pojęcia na dany temat, to się po prostu na ten temat nie wyrażaj. Samsung P3 może śmiało konkurować z produktami dwa razy droższymi. Możesz o tym przeczytać zarówno na tym forum, jak i na forach zagranicznych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego pijesz... słuchałem p3 i nie wiem czy mi do końca odpowiada ten dźwięk, więc pytam o alternatywy. Wiem, że jesteś zwolennikiem "tanie, a dobre", lecz na razie staram się zorientować.

 

I skończ osobiste wycieczki na mój temat i temat innych użytkowników, bo widzę, że masz do tego skłonności. Dla Ciebie jestem po nicku.

 

Jakbym mógł to bym dokonał odsłuchu i porównania tych playerów osobiście i nikogo się się nie pytał oprócz własnego ucha, lecz niestety nie mam takiej możliwości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głowę upadłeś?! To było do autora tematu! Chłop nie ma pojęcia o P3, a po nim jedzie, to mu napisałem, co o tym sądzę. Nie wiedziałem, że masz na imię Piotrek, zwróć uwagę na nick autora tematu. Czeski błąd.

Edytowane przez Alkoholik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ichris ja się zastanawiam by wypróbować jeszcze jednego playera zanim uderzę do sony X. Powiedz proszę jak się ma n2 do p3/r0/r1/q2 bo między nimi się zastanawiam, fuze będę sprzedawał na dniach bo jak na moje ucho za ciepły. Sony sobie zostawię, bo dobry playerek w teren z niego jest i przyjemnie gra. Do N2 i P3 zastanawiałbym się jeszcze nad jakimś sonym z nowszej gen., bo z tego co miałem okazje ich słuchać to bardzo miło grała 5 generacja i reszta jakie w sklepie odsłuchiwałem (jeszcze raz się chyba przejdę do jakiegoś innego sklepu z lepszymi warunkami). Szukam czegoś niezbyt dużo podkolorowanego, ale też nie chłodnego, aby była przestrzeń przy zachowaniu dynamiki. Wiem ze dużo wymagam ;) Prawdopodobnie Sony X spełniłby moje kryteria ale na razie mnie nie stać...

 

P3 to bdb dobry grajek za swoją cenę i myślę, że jeśli komuś wystarczy 8GB to będzie bardziej zadowolony niż z N2. Największa różnica jest jednak nie w dźwięku lecz w obsłudze, która w P3 jest po prostu lepsza. Wyświetlacz, bateria, jakość wykonania... tym Samsung bije chińczyka na głowę. Jakość dźwięku jest zbliżona stąd N2 to świetny wybór dla tych którzy leją na obsługę czy wykonanie.

 

O wiele trudniej jest porównywać P3 z X-em... Sam je mam od tygodnia i za cholerę nie wiem do końca co sobie zostawić. Używka X-a jest średnio 2x droższa od używki P3, przy czy trudniej kupić X-a na gwarancji... Do X-a dodają moim zdaniem całkiem znośne słuchawki co jest dla mnie plusem. Są słabsze od K 370 ale wyciągają tak 60-70% tego co potrafią AKG więc całkiem nieźle, dodatkowy plus za NC). X jest mniejszy i ma 2x więcej pojemności. P3 obsługuje flaci... Tu znowu największą różnicą jest wygoda obsługi. X bije w tym aspekcie P3 (więcej klawiszy, lepiej rozmieszczone, lepsze menu, szybsze działanie). Dźwiękowo lekko również lepszy Sony. Jakość wyświetlacza, głównie przez rozdzielczość lepsza jest w Samsungu ale dotyk znowu lepszy w X...

 

Podsumowując X to najlepszy grajek jaki miałem w łapkach ale P3 nadrabia ceną i gwarancją. Dźwiękowo niewiele ustępuję X-owi jednak wygoda obsługi dzieli P3 od X-a na korzyść Sony mniej więcej tyle co N2 od P3. Z drugiej strony trzeba się trochę pomęczyć żeby skonwertować flaci do AAC... a nie każdemu chce się to robić.

 

E: Szczegóły nt. dźwięku to proponuje przez PM -> napisz co Cie dokładnie interesuje i do jakiej muzyki.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P3 to bdb dobry grajek za swoją cenę i myślę, że jeśli komuś wystarczy 8GB to będzie bardziej zadowolony niż z N2. Największa różnica jest jednak nie w dźwięku lecz w obsłudze, która w P3 jest po prostu lepsza. Wyświetlacz, bateria, jakość wykonania... tym Samsung bije chińczyka na głowę. Jakość dźwięku jest zbliżona stąd N2 to świetny wybór dla tych którzy leją na obsługę czy wykonanie

 

Ja włączam album i przez 30min-godzinę nie mam po co sięgać do grajka, no chyba, żeby głośność zmienić, potem przełączam tylko na następny album, dlatego interesuję mnie kwestia dźwiękowa między tymi dwoma, N2 mocniejszy więc może lepiej wysteruje słuchawki. P3 bardzo fajnie gra jak dla mnie, nie brakuje mu basów przy tym jest bardzo szczegółowy, może może jakieś hełmofony pozwoliłyby mi uzyskać z niego upragniony efekt. A efektem ma być kombinacja powietrza i dynamiki. Musiałbym sie zastanowić i poszukać czegoś... Pozostaje też kwestia czy wymienione przeze mnie samusungi grają tak samo jak P3?

 

O wiele trudniej jest porównywać P3 z X-em... Sam je mam od tygodnia i za cholerę nie wiem do końca co sobie zostawić. Używka X-a jest średnio 2x droższa od używki P3, przy czy trudniej kupić X-a na gwarancji... Do X-a dodają moim zdaniem całkiem znośne słuchawki co jest dla mnie plusem. Są słabsze od K 370 ale wyciągają tak 60-70% tego co potrafią AKG więc całkiem nieźle, dodatkowy plus za NC). X jest mniejszy i ma 2x więcej pojemności. P3 obsługuje flaci... Tu znowu największą różnica jest wygoda obsługi. X bije w tym aspekcie P3(więcej klawiszy, lepiej rozmieszczone, lepsze menu). Dźwiękowo lekko również lepszy Sony. Jakość wyświetlacza, głównie przez rozdzielczość lepsza jest w Samsungu ale dotyk znowu lepszy w X...

 

i tu jest właśnie ten ból... i niepewność czy dla tej lekkiej różnicy warto wydać te kilka stów więcej. Jeśli chodzi o zestaw portable, to starcza mi mój sony + ksc35. Lecz chciałbym posłuchać czegoś w wysokiej jakości. słuchawki będą mnie kosztować... wzmacniacz też, ale najpierw chciałbym znaleźć odpowiednie źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa różnica między P3 a X-em jest w basie (przynajmniej na K 370). Przy tych słuchawkach i w tym aspekcie EQ Sony jednak pozwala na więcej niż EQ P3 (który również jest bardzo dobry).

 

Ja jestem basolubem. Jednak nie o ilość basu mi chodzi bo jeśli by tak było to kupiłbym kpp i jakiegoś creative'a. Jestem basolubem, który lubi bas głęboki i pełnowymiarowy, czyli obecność zarówno tego niskiego (phonak, gdzie są braki w midbasie) ale i midbasu (Eterna v1, gdzie z kolei są braki w zejściu). Lubię również kiedy potrafi solidnie pier***ąć (jak w NE-6) ale żeby nie wchodził na średnicę (jak w tych NuForce'ach). Fajnie jeśli czuć sprężystość (TD-III) z odpowiednią dynamiką (czego czasem brakuje Xearsom). Na na końcu - chyba najważniejsze - czyli jego zróżnicowanie i to (oraz powyższe aspekty) właśnie daje mi połączenie X-a z K 370. Samsung P3 w dolnych rejestrach nie jest aż tak elastyczny, jest bardziej punktowy. Natomiast podoba mi się jego sposób kreowania sceny czy nawet lekko podkolorowana średnica w stosunku do neutralnej średnicy X-a. W tych aspektach już decydują gusta. Bas jest lepszy w Sony.

 

Co do pozostałych Samsungów chyba najpewniej brać to co sprawdzone - czyli P3 ;)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że użytkowników tego forum ce****e to, że potrafią tylko obrażać i rzucać syfem nie przedłożywszy żadnych faktów.

 

 

 

@ichris

Chciałbym się dowiedzieć gdzie znzlazłeś nowe P3 ze sklepu z gwarancją za 300zł ?? Oczywiście rozmawiamy o YP-P3JCS czy YP-P3JCB, bo chyba raczej mi nie sprzedasz YP-P3JNB za 300zł ??

Najtańszy twoje cudeńko jest za niecałe 500zł, gdzie obawiałbym się kupować z niego.

Jeżeli przyrównujesz cene/jakość z innymi wodotryskami, masz rację ale oceniamy tutaj stricte aspekt muzyczny, a muszę cie rozczarować to co wsadzili do p3 jest słabsze od n2.

MAX9722 w n2 sprawia, że napędzi większe słuchawki niestety p3 sobie nie poradzi, więc będziesz i tak musiał coś dokupić . Jedynie na czym ubolewam to oprogramowanie, bo jakby postarali się, można więcej z niego wycisnąć

Co do kasy to chyba sądzisz, że lepiej z większą gotówką się przerzucić na jakieś odtwarzacze Hi-MD

 

 

@noir7

 

Na Twoim miejscu wpierw przetestowałbym słuchawki. Jak zamierzasz brać bardziej wymagające słuchawki nie ominie się bez dodatkowego zakupu jakim jest wzmacniasz, bo po prostu nie dadzą rady same je napędzić.

btw. zawsze możesz pójść przetestować n2 ale na ksc35 nie pokaże Ci pełnej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że użytkowników tego forum ce****e to, że potrafią tylko obrażać i rzucać syfem nie przedłożywszy żadnych faktów.

@ichris

Chciałbym się dowiedzieć gdzie znzlazłeś nowe P3 ze sklepu z gwarancją za 300zł ?? Oczywiście rozmawiamy o YP-P3JCS czy YP-P3JCB, bo chyba raczej mi nie sprzedasz YP-P3JNB za 300zł ??

 

klik i klik

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że użytkowników tego forum ce****e to, że potrafią tylko obrażać i rzucać syfem nie przedłożywszy żadnych faktów.

 

@ichris

Chciałbym się dowiedzieć gdzie znzlazłeś nowe P3 ze sklepu z gwarancją za 300zł ?? Oczywiście rozmawiamy o YP-P3JCS czy YP-P3JCB, bo chyba raczej mi nie sprzedasz YP-P3JNB za 300zł ??

 

klik i klik

 

kupiłeś od nich ?? bo naprawdę ta cena wydaje się być podejrzana :/

Najtańsza cena:

 

http://www.amazon.com/Samsung-Palm-Theatre-Player-Black/dp/B002621G3K

http://electronics.pricegrabber.com/mp3-players/Samsung-8-GB-P3-Flash-Black/m724251238.html

 

nawet na ebauy

http://shop.ebay.co.uk/sis.html?_nkw=Samsung+YP+P3JCB+8GB+Multi+Format+MP4+Player+Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności