Skocz do zawartości

Konkurs na 50-lecie marki Cresyn


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

obrzydlistwo

 

Recenzja właściwie napisana :) komu przesłać/gdzie wstawić? robić jakieś zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie co laseczkom polecać ^^ :P

 

Niebieskie dobrze by wyglądały z clip+ niebieskim. Ciekawe jak ze zgraniem tych 2 rzeczy. I w ogóle jak grają w porównaniu np. do v-jays, ksc, k420 i kpp.

 

Wojtek do czego je podpinasz? i który konkretnie model masz (kolor też możesz podać :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja Ci machnę... Jak się wygrzeją to będzie recenzja porównawcza... Na razie na szybko- cresynki- mają więcej midbasu, mniej niskiego. mniej powietrza w scenie i są o wiele mniej szczegółowe. Tak to można by było powiedzieć że bardzo podobne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie co laseczkom polecać ^^ :P

 

Niebieskie dobrze by wyglądały z clip+ niebieskim. Ciekawe jak ze zgraniem tych 2 rzeczy. I w ogóle jak grają w porównaniu np. do v-jays, ksc, k420 i kpp.

 

Wojtek do czego je podpinasz? i który konkretnie model masz (kolor też możesz podać :P )

 

Kolor nie bo się wstydzę... do E2 i taczki4, a jak mam do czegos porównać, to do szweda - Vjays. Serio. Ok mam zielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem je 2dni temu i dopiero dziś wznowiono mi dostawę prądu. o.O

Napiszę jak najszybciej, a to nie powinno zająć dużo czassu.

Nadmienię jeszcze, że pudełko przyjechało do mnie w stanie wskazującym na ich wcześniejsze użytkowanie, a konkretniej - jest lekko zgniecione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności