Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konkurs na 50-lecie marki Cresyn


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

C512 : tditsr , boryc , Iudex , yoshipl

C550 : letallec , mistertwister , Radek229 , emo2000

CS-HP500 : Siekiera , piotrus-g , sheffunio , optymista

C550S : marmur , Dirian , Pawlo , kret87 , micky71

C720H : slayerkat , Daniel C , noir7 , Night , matts , Jackzor , beastofmisery

CS-HP600 : Gonzales , bruno63 , Q_nik , marcin6666n , Andrewek , Ostah , info_jarek

 

W chwili obecnej trwa sprawdzanie stanów magazynowych i ogólnej ilości. Od tego zależeć będzie przypisanie każdego egzemplarza do poszczególnej osoby. Informacje podawane będą na bieżąco. Kwestia ewentualnego losowania także jest teraz w trakcie rozpatrywania.

 

Kwestia papierów zobowiązujących się do otrzymania i zwrotu słuchawek (jeśli zajdą inne warunki niż w regulaminie) będzie rozwiązana przez podpisanie odpowiedniego dokumentu przy kurierze, ewentualnie w inny sposób. Np. Elektroniczny

 

edit: osoby wyróżnione na zielono zakwalifikowały się do dalszego etapu. Osobom zaznaczonym na czerwono dziękujemy za wzięcie udziału w pierwszej części konkursu, tym samym dostają one do końca Maja 2011 roku, kupon rabatowy 10% na wszystkie produkty marki Cresyn*, oraz nadal będą mogły brać udział w wygraniu nagrody za głosowanie na najlepszą recenzję

 

Zapraszam do dyskusji

 

* Przy ewentualnym zakupie powołać się na "Konkurs 50-Lecie marki Cresyn"

 

Od osób wyróżnionych na kolor zielony bardzo proszę o składanie na moje PW swoich adresów wysyłkowych. Planowane rozpoczęcie wysyłki włącznie z przygotowaniem sprzętu to mniej więcej koniec miesiąca, możliwe że ciut wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za zamieszanie, miałem odwołać głos wczoraj, ale zapomniałem o tym, muszę zrezygnować - niestety nadmiar obowiązków nie pozwoli mi na ogarnięcie słuchawek i napisanie recenzji w przeciągu tygodnia, w związku z tym zwalniam swoje miejsce.

 

domyślam się, że wskoczy na nie @tditsr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Paryza ktos mi to wysle? Ew bede w krk ok.7 kwietnia i moge wziasc sluchawki na 10dni max. to moglbym wtedy te sluchawki przetestowac i zostawil w krk, do tego czasu ktos inny moglby skorzystac. Jakie ramy czasowe ma konkurs, do kiedy myslisz ze wplyna wszystkie recenzje i bedzie mozna zaczac glosowanie?

Edytowane przez marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem czy wysyłka za granice będzie możliwa. Ba, nawet nikt nie brał podejrzewam tego pod uwagę. Skomplikowała się sytuacja wiec poniewaz koło 7 kwietnia, ewentualnie ciut po były planowane już składanie recenzji na forum tak wiec muszę się dokładnie dowiedzieć

Jak chcesz to potrafisz; moglbym wziasc sluchawki 5 kwietnia oddac tydzien pozniej, bede w Krk takze jakby byly tam w sklepie to mysle ze nie byloby problemu. Recka moze powstac nawet bez mojego udzialu w konkursie, po prostu mam ochote sprawdzic te sluchawki. Jak sie dowiesz daj mi znac na priv i tyle.

Edytowane przez marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Sonusmobile jest/był ?

 

http://forum.mp3store.pl/topic/71180-konkurs-swiateczny-sonus-mobile/

 

Jest wyróżnienie jest impreza.

Edytowane przez sheffunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności