Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

WESTONE 4 - four speaker design + USB X-FI


Gość robsonic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robsonic

Witam,

 

 

Zaproponowano mi ostatnio zakup sluchawek westone 4 + przenosna mini-karta USB firmy creative (soundblaster X-FI). Zalaczam kilka fotek, moze komus sie przydadza przy podejmowaniu decyzji o zakupie podobnego sprzetu.

post-3250-0-60895700-1300276137_thumb.jpg

post-3250-0-94277900-1300276155_thumb.jpg

post-3250-0-52964400-1300276178_thumb.jpg

post-3250-0-62234800-1300276212_thumb.jpg

post-3250-0-40804600-1300276239_thumb.jpg

post-3250-0-20668900-1300276255_thumb.jpg

post-3250-0-69374300-1300276472_thumb.jpg

post-3250-0-03374300-1300276481_thumb.jpg

post-3250-0-19515400-1300276505_thumb.jpg

post-3250-0-14981600-1300276533_thumb.jpg

post-3250-0-59891700-1300276552_thumb.jpg

post-3250-0-43401900-1300276567_thumb.jpg

Edytowane przez robsonic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robsonic

Chwalisz sie czy żalisz ?

Chwalic to sie moge swoim samochodem :)

 

Na powaznie.. Jesli ktos planuje zakup tego typu sprzet to sie trzeba liczyc z tym, ze sluchawki sa "made in China" a karta "made in Malaysia".

 

Karta wykonana "okej" i gra calkiem przyzwoicie, ale sterowniki z oprogramowaniem lepiej sobie darowac (dluga instalacja i w moim przypadku pogorszenie jakosci dzwieku - trzaski). Polecam karte jako "plug & play" bez sterow.

 

Jesli chodzi o sluchawki, to na razie testuje. Wykonanie - jak dla mnie "made in china" - doslownie. Nie ma rewelacji. Jest duzy problem z dobraniem odpowiednich wkladek. Trzeba cierpliwosci by sie udalo uslyszec basy. Ale jak juz sie nam uda to graja pieknie, czysto i krystalicznie. Kabelek nie powoduje efektu mikrofonowego..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robsonic

Westone 4 i karta creativea ? :blink:

 

Tak. To jest podobno jedna z najlepszych i najtanszych opcji jak sie slucha myzyki z laptopa, a raczej przeglada swiezo sciagniety szajs przed wgraniem do playerka..

 

Moj iriver h10 gra lepiej od tego soundblastera (roznice widac, zwlaszcza na najnowszych westonach), ale z kolei soundblaster gra o niebo lepiej od jakiegos tam realteka (90% laptopow ma ten chipset).

 

Dzięki za kiepskie foty nowych westoneów

 

Nie znam takiego wyrazu "westoneów". Fotki maja przedstawic ogolnie to co sie znajduje w pudelku a nie mikroskopowe powiekszenia odprysku farby na sluchawkach, itp.

Edytowane przez robsonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robsonic

Prawda taka że po prostu chciałeś sie pochwalić 4-kami. Nie wyszło, trudno co robic.

Juz ci napisalem czym sie moge pochwalic...

 

Zabawne jak przez takich jak Ty to forum traci na wartosci.. 4 lata temu, nie bylo tutaj tyle buractwa..

 

Na zagranicznych forach hi-fi jest zupelnie inna kultura. Nikt sie nie czepia. Wiekszosc daje madre rady, a tutaj w kilka minut od zaladowania fotek same negatywne komentarze...

Wstyd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie te zdjęcia nie mają żadnej wartości, a tylko pokazują niestety ze się chwalisz i tyle. Czemu nie mają wartości? mało to w sieci czy na head fi? Jakaś recenzja to tak- ale to coś w stylu sweet foci na naszą klasę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało to w sieci czy na head fi?

 

Jak są na head-fi to dobrze, jak u nas to źle?

 

na head fi jest to poparte opinią o produkcie- jak gra, z czego jest zbudowany- jest jakaś krótka norka albo od razu recenzja.. z tych zdjęć mogę wywnioskować że kolega ma fajną podłogę i to tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robsonic

a dla mnie te zdjęcia nie mają żadnej wartości, a tylko pokazują niestety ze się chwalisz i tyle. Czemu nie mają wartości? mało to w sieci czy na head fi? Jakaś recenzja to tak- ale to coś w stylu sweet foci na naszą klasę.

 

 

A nie zauwazyles , ze stopniowo w kolejnych postach dodaje informacje na temat tego sprzetu? Nie kazdy ma czas poswiecic ty-dzien na recenzje.. Spokojnie, powoli, na razie testuje. Jak cos zauwaze godnego napisania to napisze.

 

To sa moje pierwsze westony. Do armatur nie mam zbytnio porownania. Kiedys sie bardzo zawiodlem na shure e4c. Owszem graly czysto, ale plytko, bez basow. Kupilem jako nowe ze sklepu za xxx euro w Calais (Francja) i praktycznie za kilka dni wyladowaly na allegro za pol ceny! Od tamtej pory (z 5 lat temu) unikalem armatur. Moja bogini dokanalowek stala sie AKG. Mialem chyba wszystkie mozliwe modele. Takze swoje porownanie W4 moge na chwile obecna odniesc do AKG K390, ktore z reszta tez graja przepieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robsonic

 

na head fi jest to poparte opinią o produkcie- jak gra, z czego jest zbudowany- jest jakaś krótka norka albo od razu recenzja.. z tych zdjęć mogę wywnioskować że kolega ma fajną podłogę i to tyle.

 

To takie wazne z czego jest zbudowany glosnik armaturowy? A ja myslalem ze dzwiek jest najwazniejszy.. Na forum, o ktorym piszesz duzo ludzi ma "gumowe uszy", ale za to sa kulturalni.

 

A skad wiesz ze to jest podloga? :)

Edytowane przez robsonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przepięknie nie grają:) a kto Ci karze poświęcać tydzień? nie możesz sobie wszystkiego zapisywać w dokumencie word/notatniku a potem zrobić z tego recenzje/dłuższą notatkę; nie uważasz że lepiej będzie jak wszystko będzie w jednym miejscu a nie powywalane na paru stronach?

 

edit: tal będziemy rozmawiać o podłodze teraz? też chcesz się nią pochwalić?

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłeś sobie ale weż pod uwage że napisałeś jedno zdanie nie do końca dobrze zbudowane i założyłes nowy temat. To tak jakbym ja teraz umieścił zdjęcie Ultrasone Edition 10 i stwierdził że jakby ktoś chciał dobrego sprzętu to niech kupi.

Od takiego prezentowania swojego sprzętu masz odpowiedni dział "Muzyczne Zakupy" i tam wszyscy pokazują co ostatnio udało im się kupić ewentualnie zdjęcia.

Nie miej wręcz pretensji do braku kultury osób które się wypowiedziały bo sposób w jaki założyłeś swój temat i gdzie go założyłeś od razu nasuwa pytanie

 

"no i co ?"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robsonic

tak przepięknie nie grają:) a kto Ci karze poświęcać tydzień? nie możesz sobie wszystkiego zapisywać w dokumencie word/notatniku a potem zrobić z tego recenzje/dłuższą notatkę; nie uważasz że lepiej będzie jak wszystko będzie w jednym miejscu a nie powywalane na paru stronach?

 

edit: tal będziemy rozmawiać o podłodze teraz? też chcesz się nią pochwalić?

 

Nie.. Chce nadmienic, ze moja podloga jest czysta. Co zlego jest w chwaleniu?

 

Moze i chaotycznie zaczalem.. - od zdjec.. Nie mialem checi pisac recenzji, tylko stopniowe spostrzeżenia o produkcie..

 

Do tematu...

Co ci sie nie podoba w dzwieku sluchawek AKG K390? Daj mi namiary na lepsze za cene do 500zl. Miales wogole przyjemnosc ich posluchac? Oczywiscie po uprzednim wygrzaniu, gdyz nowe bardzo sybilizuja. Po kilkuset godzinach "wygrzewania" graja pieknie jak dla mnie i tyle. Teraz mam porownanie do W4 i wiem doskonale co potrafia obie pary.

 

Dobra kupiłeś sobie ale weż pod uwage że napisałeś jedno zdanie nie do końca dobrze zbudowane i założyłes nowy temat. To tak jakbym ja teraz umieścił zdjęcie Ultrasone Edition 10 i stwierdził że jakby ktoś chciał dobrego sprzętu to niech kupi.

Od takiego prezentowania swojego sprzętu masz odpowiedni dział "Muzyczne Zakupy" i tam wszyscy pokazują co ostatnio udało im się kupić ewentualnie zdjęcia.

Nie miej wręcz pretensji do braku kultury osób które się wypowiedziały bo sposób w jaki założyłeś swój temat i gdzie go założyłeś od razu nasuwa pytanie

 

"no i co ?"

 

W takim razie prosze przeniesc ten watek.

 

P.s. Napisalem 2 zdania. :)

Edytowane przez robsonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak sprzęt - pewnie gra świetnie ale zdjęcia kaszana (bez urazy) laugh.gif. Taki jakiś półmrok na tych słit fociach i nic poza tym. Trzeba było coś twórczego zrobić to od razu by się przyjęło biggrin.gif

 

BTW. mówiąc sprzęt mam na myśli tylko słuchawki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robsonic

Sprzęt jak sprzęt - pewnie gra świetnie ale zdjęcia kaszana (bez urazy) laugh.gif. Taki jakiś półmrok na tych słit fociach i nic poza tym. Trzeba było coś twórczego zrobić to od razu by się przyjęło biggrin.gif

 

 

Robilem bez blysku, o polnocy :) Studia fotograficznego niestety nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robsonic

Nie potrzebujesz studia fotograficznego do zrobienia przyzwoitego zdjecia. :) Hm... w sumie to nawet jest tutaj temat do chwalenia sie zdjeciami. :)

Co lepsze swiatlo tym razem?

 

post-3250-0-46090500-1300289264_thumb.jpg

 

Hehe, zabawne. W Polsce zeby napisac malutki poscik, trzeba byc dodatkowo: fotografem, informatykiem, dobrym dyskutantem, miec fajna podloge, nerwy ze stali, czas i checi, lubic uzerac sie z innymi.. i co jeszcze? ehhh.. Wracam do obiawiazkow - czyli robienia kasy:)

 

Pozdrawiam tych mniej i bardziej agresywnych :)

Edytowane przez robsonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności