Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki armaturowe - nastepca addiemów ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jako że moje addiemy przestały działać chce kupić coś nowego. Powiem od razu że addiemy mi bardzo przypasowały i chciałbym jakieś słuchawki co najmniej tak samo dobre. Będę słuchać głównie z iphona 3gs (w przyszłości pewnie 4g albo 5g :P ) cena - 250-300 zł. Najchętniej kupiłbym nowe (nie ograniczam sie tylko do zakupu w PL) Rozważałem Denony C751 ale nie miałem okazji ich przetestować, więc nie wiem czy warto je brać. Co polecacie w takiej granicy cenowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Denony to membrana a w tytule tematu piszesz o armaturze. Wg mnie kolejność w słuchawkach o podobnym charakterze wygląda tak ADDIEM < AUDEO < DBA-02

W twoim budżecie wypada na Audeo ;) poczytaj recenzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy powiem ze nie zalezy mi najbardziej na tym aby moje kolejne sluchawki byly podobne do addiemow . Moze nawet lepiej jakbym kupil cos z innym brzmieniem ... Wazne jest zebym sie zmiescil w 300 zl . Te c751 sa warte swojej ceny ? Co innego jeszcze polecacie do iphona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojej ceny, tzn ile? Bo one nie sa już produkowane. A poza tym one są otwarte. Nie izolują.

 

To były moje pierwsze doki. Krótko je miałem, jakiś niecały rok temu. Dobrze je wspominam, ale mgliście. Zbyt obeznany w temacie raczej nie byłem.

 

Prawdopodobnie można lepiej, wątpie by ktoś Ci je polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystkie armatury mają podobne brzmienie do addiemów. (pewnie są bassowe itd. ale to urok armatury)

 

Jak chcesz odmienne brzmienie, to może Eterna v1 z allegro?

 

Nie nie są basowe itd eterny za to są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są armatury grające basem ale to nie ta półka cenowa. Żeby armatura miała dół to musi mieć porządny, najlepiej podwójny woofer. A to już kosztuje swoje.

Słyszałem że klipsch x10 sa bardzo basowe, a to tylko jeden przetwornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę czasu minęło i chyba zdecyduję sie na Audeo. Powiedzcie mi tylko czy odczuję różnicę w porównaniu do addiemów (oczywiście na korzyść audeo) ? No i czy PFE 112 różnią się od PFE 012 tylko wyposażeniem ? Słuchawki są te same ? Bo różnica w cenie dosyć spora, a zauszniki, przyrząd do czyszczenia i pełno "gumek" mam po innych słuchawkach. http://allegro.pl/phonak-audeo-pfe-112-dostawa-gratis-i1569871741.html <- 112

http://allegro.pl/audeo-pfe-012-perfect-bass-dostawa-gratis-i1569871740.html <- 012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audeo do iPhone 3GS? Jak dla mnie nie jest to udane połączenie. Cholernie neutralne, momentami aż irytujące. Miałem ADDIEM z iPodem Touch 3G i jak dla mnie brzmiały dużo fajniej, niż Audeo. Do Audeo trzeba cieplejszego playerka, niż 3GS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności