Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Undertaker43


Undertaker

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam jak najbardziej! Zakupiłem od tego forumowicza BCL, który pomimo stanu używanego, jest idealny. Transakcja przebiegła bez żadnych problemów, wysyłka dosyć szybko, a sam Under to przemiły facet. Polecam!

 

Wysłane z mojego N3 przy użyciu Tapalka

Edytowane przez Kub3n
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

kupiłem Pioneer DV310 modyfikowany, opinia pozytywna.

 

 

a koledze tditsr składam gratulacje za dobra robotę

Wykonałem w jego odtwarzaczu Pioneer'a modyfikację za którą pieniążki przelał szybko, kontakt był bezproblemowy i miły, polecam :)

 

Pioneer gra dobrze - nie odróżniam tego transportu od Squeezebox Classic, a to już dużo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oddałem ukochane d7100 za shure srh 1540. Gdyby nie to, że srh1440 w domu na starszego brata czekały z utęsknieniem, nie odważyłbym się na tak daleko posunięty krok. Co do transakcji : jak zwykle, miło, konkretnie i na temat. Obaj jesteśmy zdaje się zadowoleni, a to najważniejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

zakupilem kabelek, notabene produkcji jimmiego.

jak zwykle szybko sprawnie i na temat :) tylko kabelek opakowany tak ze godzine rozpakowywalem - takze jak nie lubicie dobrze zabezpieczonych przesylek to trzymac sie z daleka :P;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Undertaker był tak miły, że wypożyczył mi Swojego DACa do odsłuchu, oczywiście bardzo dobrego.

Jak ktoś zamierza coś nabyć, to szczególnie polecam!

A Undertakerowi bardzo dziękuję i czuję się zobowiązany :)

Edytowane przez Compton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Oddałem hd600 z modem Manuela i kablem FAW za vintage : dt880 600 ohm, akg sextety i Fatality uniwersum. Vintage w naprawdę dobrym stanie, pady bez zarzutu, tylko słuchać. A Fatality universum robione przez Perula od A-do Z , w budzie german vintage wewnątrz okablowanie zmienione, gniazdo mini jack czeka na moje 4 kable customowe. Idealnie zgrały sie nie ze srebrem tylko z 8 żyłową miedzią.

Bardzo lubię handlować z Underem, bo nie wiedzieć czemu, zawsze obojeśmy ukontentowani z zamian, czy nabytków,

:D

Ich freuhe mich :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności