Skocz do zawartości

Samsung Yp-t6


kurek

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam yepp'a tp-t6, wystapil problem.player elegancko sie uruchamia,nie ma problemu z podlaczeniem do kompa,problem jest gdy probuje wejsc do katalogu, wyswietla komunikat "no entry", menu dziala z ograniczeniami,dostepna jest opcja formatu ale po sformatowaniu nadal pokazuje 0 track i 000MB free!! na kompie pokazuje podobnie,0 miejsca wolnego i 0 plików. mial moze ktos podobny problem ?a moze ktos wie w czym problem??dzieki za pomoc. moj adres to kkurda@o2.pl.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobny problem z iriverem ifp799. nei stalo sie to tak o nagle, bez powodu, tylko chcialem wgrac inny firmware i musialem sciagnac z jakiejs nei wiadomo jakiej strony cos zlego i wyswietlal, ze nei ma miejsca zupelnie i nie dalo sie wgrac dobrego FW ani sformatowac.

ja sobie z tym nie poradzilem i sprzedalem wtedy odtwarzacz, zeby ktos inny sie bawil w serwisowanie i temu komus sie udalo z tego co pamietam.

jeszcze zaczekaj, bo moze ktos ci cos lepszego doradzi, ale zacznij sie juz orientowac co z serwisem, bo mi sie wydaje, ze to kwestia wgrania odpowiedniego FW, co chhyba dla ciebie jest niemozliwe, a im sie powinno jakos udac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze format da rade, slusznie.

co do wgrywania innego FW, to w mojej sytuacji (i tu pewnie bedzie podobnie) sie nie dalo, bo pisal, ze nie ma na to wolnego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze format da rade, slusznie.

co do wgrywania innego FW, to w mojej sytuacji (i tu pewnie bedzie podobnie) sie nie dalo, bo pisal, ze nie ma na to wolnego miejsca

Sam myślałem ze format rozwiaze problem (z poziomu kompa zakończony powodzeniem, tak samo jak i robiony na odtwarzaczu) ale niestety nie pomogło.dalej ten sam problem.apropo nowego fw (przyznam sie ze jeszcze za wiele nie grzebalem) ale do YP-T6 nie moglem znalezc.Moze jakids inny zadziala i rozwiaze sprawe( orientujecie siew temacie innego kompatybilnego z tym modelem FW.)

Nastepnym problemem wlasnie moze byc brak wolnego miejsca(chociaz moze nowe FW zastapi stare?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Dziś właśnie rozwiązałem taki sam problem (identyczne objawy). Prosze zainstalować z dołączonej do playera plytki program yp-t6 updater i nim sprobowac sformatować. Mi za pierwszym razem nie pomoglo, później nawet nie chciał sie włączyć ale zmieniłem baterie (ja akurat zmienilem ale brak zasilania chyba go jakoś resetuje więc proponuje wyciagnąć na chwile baterie) podłączyłem z powrotem do komputera (urządzeie zgłosiło sie jako samsung recovery costam), ponownie sformatowałem tym programem i teraz działa. Mam nadzieje ze w tym przypadku tez pomoze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności