Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

X7 czy D3?


sebastos

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam cowon X7-jeden dzień,ale zawsze coś.obejrzałem na nim jeden film. należy niestety konwertować film do odpowiedniej rozdzielczości bo odtwarzacz nie obsługuje większych rozdziałek jak 480*272. wyskakuje jakiś komunikat..nie pamiętam nawet jaki bo dawno nie widziałem mojego cowona , ale to inny temat...Gdybym miał kupować jeszcze raz to wziąłbym D3.dlaczego? a no primo nie trzeba konwertować filmów.secondo AMOLED. terzo posiada zewnętrzne przyciski,których X7 nie ma- nie można za bardzo sterować playerem w kieszeni.no i jeszcze widzę, że D3 posiada wyjście S/PDIF . na plus dla x7 długość pracy na baterii-teoria- i pojemność dysku twardego w najlepszej konfiguracji.jednakże pozostaję niesmak po awarii X7.to tak na szybko. Niech się wypowie więcej forumowiczów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dziwne, że nie odtwarza Ci w wyższych rozdzielczościach, u mnie w S9 mimo, że jest tak samo napisane w instrukcji co u Ciebie, nie muszę nic konwertować, filmy 720X400 chodzą płynnie bez zacięć, no ale taka rozdzielczość ma sens jak podłączysz to większego lcd, czy projektora, obraz jest wtedy bardzo fajny i płynny, wiem bo to osobiście sprawdziłem, jak dla mnie rewelacja, do pełni szczęścia brakuje tylko FULL HD oraz obsługa plików MKV, pozdrosy, i jeszcze jedna ciekawostka, po podłączeniu do projektora kablem AV, wyjście mały jack słuchawkowe działa, czyli jest tam dźwięk na wyjściu, w instrukcji jest napisane, że wyjście wtedy jest nieaktywne :)

Edytowane przez MFrost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aza, już tak źle nie jest. Chodzi stanowczo stabilniej niż na poprzednich softach. I cały czas mu coś poprawiają. Jeszcze trochę i będzie elegancko.

 

Sebastos, a do czego Ci potrzebny D3? Jeśli myślimy o dźwięku. To obydwa grajki grają tak samo. Niczym się tu nie różnią. Najważniejsze dla D3 jest jest posiadanie dostępu do WiFi. Prawie połowa funkcji potrzebuje neta. Jest to mocno wybajerzony grajek. :)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aza, już tak źle nie jest. Chodzi stanowczo stabilniej niż na poprzednich softach. I cały czas mu coś poprawiają. Jeszcze trochę i będzie elegancko.

 

Sebastos, a do czego Ci potrzebny D3? Jeśli myślimy o dźwięku. To obydwa grajki grają tak samo. Niczym się tu nie różnią. Najważniejsze dla D3 jest jest posiadanie dostępu do WiFi. Prawie połowa funkcji potrzebuje neta. Jest to mocno wybajerzony grajek. :)

 

Przez was zaczynam się znów gubić...:unsure: dźwięk jest najważniejszy ale wyświetlacz D3 bije na głowę X7...a filmów w 720 i 1080 mam trochę. .....poza tym będę go nosił w opasce na reku wiec różnica tez jest zasadnicza. W x7 duży dysk i długo trzyma bateria ale to HDD a mam już w domu X5 która mi upadła i dysk się uszkodził...wiec obawy są uzasadnione. co do softu wierze w Cowona...właśnie wyszedł firmware x31 i coraz lepsze opinie ma. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta na opasce na ręku, powodzenia.

HD ma sens jak bedzie to pracowac jako player podłączany do ekranów HD. Jako player portable w podróży dla mnie bez róznicy bo jaka rozdzielczość ekranu jest w obu? Jaka wielkość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta na opasce na ręku, powodzenia.

HD ma sens jak bedzie to pracowac jako player podłączany do ekranów HD. Jako player portable w podróży dla mnie bez róznicy bo jaka rozdzielczość ekranu jest w obu? Jaka wielkość?

 

 

WojtekC opaska tak wygląda Mój link i ma sens bynajmniej dla mnie. X7 ..{4,3 cala o rozdzielczości 480x272 pikseli}

....D3 {3,7” i rozdzielczości 800×600}

 

HDMI mnie nie rajcuje...chyba że kiedyś podpiąć pod to okulary VR:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X7 160GB z dyskiem - na ręce na opasce zastanów się i co po pół roku nowy bo dysk padnie? Ja mam je oba na sklepie znam je i nie przekonuje mnie ta różnica w rozdzielczości. Ogladałem na obu film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem ze planujesz korzystac z opaski w obu przypadkach.

 

Nie no co ty, 4,3" to za duży na rękę. kusił mnie ten X7 ale właśnie znów upadnie czy uderzy się o coś i po dysku wiec odpada, wole mniejszy i lżejszy zawsze można dokupić kartę SD i zrobić z 32 ....64GB :D... a może wiadomo ci coś o słuchawkach Sennheiser OMX 680 jak grają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności