Skocz do zawartości

Meet warszawski po raz kolejny - Zapraszamy!


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze,

 

Zapraszamy na niepowtarzalną (wszystkie takie są ;)) edycję meetu w Warszawie.

 

Spotkanie odbędzie się 26.02 w Warszawskiej Rivierze w sali ...tej którą zarezerwował Pawlo (osobiście nie wiem której, ale zapewne 101 albo 102)

O godzinie ...też jeszcze nie wiadomo, ale pewnie między 13-21 ktoś tam będzie cały czas.

 

Zapraszamy jak zwykle wszystkich którzy chcę pogadać, posłuchać etc. nie ważne czy ze sprzętem czy nie liczy się obecność!

 

Oczywiście pizza/kebab czy inne chinczyki będą na pewno bo to standard!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś szansa by posłuchać( ktoś ma zamiar przyjść ) z stacjonarnym zestawem słuchawkowym? Z chęcią bym posłuchał paru wzmacniaczy słuchawkowych/cd-eków/daców, przymierzam się do zakupy czegoś takiego i nie wiem czy sypnąć gorszem czym zakupić senki hd25/ESW9 do e10 i jak na razie cieszyć się muzyką z e10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie na pewno parę ampów i daców. Nie masz co się bać. Na bank, będzie Audinst HUD-MX1, Fiio E7+E9, Nuforce Icon HDP. Tyle na razie z mojej strony.

 

Jak chcecie jakieś grajki/słuchawki z mp3store, to dajcie znać. Postaram się wszystko załatwić.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jęcz, może uda się przytargać Fatman iTube ValveDock MkII i Roth Audio OLi 1. ;)

 

 

Niestety nie będzie tego sprzętu. Będzie na następny, krótko po tym meecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update, jadą:

AKG Q701, Audio Technica ATH-AD900, Sennheiser HD650 (jak dojadą)

 

Fiio Combo (E9 + E7), Audinst HUD-MX1, Nuforce HDP Icon.

 

I tyle. Chyba że macie jeszcze jakieś życzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję wpaść. Szanse oceniam tak na 50% :)

Chętnie bym posłuchał Nuforce i Audinst. Ze swojej strony mogę zabrać Stax Srs 005 i jakieś kable.

Wpadaj wpadaj! Staxów z chęcią posłuchamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza u nas w tym temacie. Ludzie będzie ekstra sprzęt a Wy śpicie! <_<

 

 

Informuje też że za około miesiąc później będzie MIP robić meeta, czyli że wpada już gruby sprzęt. Topowe (te droższe ogólnie) modele AKG, Audio Technica, Ultrasone, Sennheiser, Fatman, Nuforce, Phiaton, Roth Audio, Styleaudio i wiele innych. Prawdopodobnie wynajmiemy gdzieś fajny lokal i laski. ;) Spoko, jedzenie też będzie. :lol:

 

Możliwe że dogadamy się z Sonus Mobile i Audiomagicem odnośnie dodatkowego sprzętu.

 

I ponawiam pytanie odnośnie aktualnego meetu. Chcecie abym coś przyniósł z oferty? Jakieś Irivery, Cowony, Cresyny czy Klipsche?

 

Bump.

 

Zaspamowałem ponad 10 osobom skrzynkę. Zobaczymy kto się odezwie.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia bym wpadl, ale dzisiaj wyjezdzam na weekend. Zakupilem tydzien temu ath-sj55 i moglbym sie od razu pochwalic. No szkoda, ze nie za tyga, bo i pare grajkow chcialem zmacac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, nie dawno sprzedałem dwóm klientką SJ-55. Ale z tego co wypatrzyłem, to SJ5 po liftingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z sj55, dla mnie lepiej niz 518dj. Jak warszawski szop udostepni mi sj5 na test i porownanie, to strzele recke sj55 vs sj5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem sie pojawic ok 13. Niestety zadnych fajerwerkow nie posiadam;) Przytaszcze ze soba Szczury SE102, Sennki, Clipa, dogorywajacego H10, laptopa...

 

 

Edit1:

 

I ponawiam pytanie odnośnie aktualnego meetu. Chcecie abym coś przyniósł z oferty? Jakieś Irivery, Cowony, Cresyny czy Klipsche?

 

 

Jest szansa zobaczyc cowona d3 i x7? :P

Edytowane przez optymista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z X7 nie powinno być problemu. Nie wiem jak z D3 bo jest na testach. Ale teoretycznie jutro wróci do nas.

 

X7 będzie na 100%

 

D3 nie wiem. Nie ma go u nas i trzeba by po niego pojechać. Bo kurierem dopiero na poniedziałek by wrócił. Szef powiedział że mogę się machnąć osobiście tam gdzie aktualnie leży. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jakiegos wielkiego cisnienia nie ma;p i tak z tych wdoch modeli bardziej mnie interesuje x7.

 

Swoja droga iRiver wydal ostatnio cokolwiek, na co warto zwrocic uwage? (przez ostatnie kilka miesiecy w ogole nie interesowalem sie rynkiem playerow,ale skoro pojawia sie okazja by nadrobic zaleglosci to czemu z niej nie skorzystac;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriver szykuje bum na drugi kwartał.

 

Ale ogólnie. Iriver ostatnio obrał dziwną drogę rozwoju. Spójrzcie na ofertę iriver.com, a iriver.co.kr.

 

 

Spotykamy się tutaj:

 

Dom Studencki Riviera

ul. Waryńskiego 12

00-631 Warszawa

Sala A102

 

http://sites.google.com/site/crssspw/home

 

Zapraszamy w sobotę (26.02) od godziny 13.00

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności