Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najlepsze silikonowe tipsy do słuchawek dokanałowych


MrSheep

Najlepsze tipsy silikonowe do słuchawek dokanałowych  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie są najlepsze tipsy silikonowe do słuchawek dokanałowych?

    • Sony Hybrid Tips
    • Nokia Tips
    • Thompson HED16
    • Etymotic Tri-Flange
    • Head-Direct Bi-Flange
    • Inne


Rekomendowane odpowiedzi

Domyślam się,  że nie ma uniwersalnych sprawdzających się ze wszystkimi słuchawkami tipsów, bo pewnie każdy z nas już by je miał :)

 

Ponowię zatem swoje poprzednie pytanie. Z jakiego względu Spirala Dots nie sprawdzają się u Ciebie z niczym poza FLC8s? Chodzi o wielkość tulejki i problem z ich aplikacją czy może pogarszają wyraźnie SQ w przypadku innych modeli słuchawek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ponowię zatem swoje poprzednie pytanie. Z jakiego względu Spirala Dots nie sprawdzają się u Ciebie z niczym poza FLC8s? Chodzi o wielkość tulejki i problem z ich aplikacją czy może pogarszają wyraźnie SQ w przypadku innych modeli słuchawek? 



Miałem na myśli spadek SQ. Z niektórymi słuchawkami występuje też tak zwane "ssanie" :)
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś te spiral dots na tulejkę 400/500 parkę L lub ML na zbyciu? Odkupiłbym na próbę bo kupiłem ostatnio tipsy symbio i M za małe L za duże i są płytkie, piłują mnie w lewe ucho cholernie :/

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Odświeżę temat. W moich Dunu dk 2001 po rocznym użytkowaniu trochę zużyły się nakładki od producenta... Na co zamienić? Oczekuje odizolowania od świata zewnętrznego. Tipsy od producenta zapewniały to w 80%. Może jest coś lepszego na rynku, co poprawiłoby ten aspekt jednocześnie nie wpływając negatywnie na jakość dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

No i Ostry tanio i bardzo dobrze. To takie Spinfity z siateczkami metalowymi. Super chronią IEMY 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ogólnie SpinFity, choć do tanich nie należą. Mam modele CP145, CP500 i CP800, ale moje ulubione to te pierwsze. Final Audio Type E są dobre do jasnych słuchawek.

 

Z tańszych opcji niezmiennie rekomenduję KZ Startips oraz ich odwróconą formę. Do tego wspomniane Symbio W Peel, całą gamę tipsów BGVP, a szczególnie modele A07 i W01. Chwalone są też KBEar A07 i wyglądają na to samo co A07 od BGVP.

 

Bardzo fajne są też tipsy, których używam z Tripowin Mele i QKZ VK4. Można je znaleźć pod nazwą "Whirlwind Tips".

 

 

01004443.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeszcze są Ostry na aliexpress.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności