Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

UWAGA! Mamy sampla D3!


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

cowon-d3-plenue.png

 

Tak jest. Dziś rano przyjechała dostawa. Razem z najnowszym dzieckiem Cowona, D3. Więc zapraszam chętnych na macanie. ;)

 

Uprzedzam pytania, jeszcze go nie używałem. Jak znajdę ciut czasu to się nim pobawię i odpowiem na ewentualne pytania.

 

Ważne wątki:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/28059-cowon-d3/

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nowe posty zaraz znikają pod falą odpowiedzi w dziale "co kupić". To nic dziwnego że nie wiedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu- że t oforum dla wszystkich- nie chce Ci się rozumiem, ale zrób to może dla innych użytkowników, nie jesteś sam? taki problem zrobić i wrzucić? bo na razie - to jest ah i oh i tyle. A konkretów zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili, zrobię na szybko zdjęcie D3 i E2 razem. Abyście mogli porównać.

 

Poprawka, D3 rozjechało się na testy. Pytania kierujcie teraz do Kuropa. :)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kurop: odbiór, nocny jastrząb słyszycie mnie?

 

playerek jutro przyjeżdża, na pewno napisze o nim pare słów, jako że jestem wysłannikiem androidów potraktuje go w charakterze odtwarzacza multimedialnego w klimacie taczki a nie odtwarzacz stricte audio czyli sprawdzone zostaną gry, filmy i takie takie. Jutro zobaczymy co to za kobyła. Filmu z unboxingu mi sie nie chce robić ale real focie będą

 

Jak ktoś chce to cudo odsłuchać zapraszam do mnie do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

nie wiem jeszcze skąd takie wezmę ale skąd się ma forumową brać, chłopaki pewnie wpadną posłuchac to może coś przyniosą

 

jest, jest mam go

 

kawał klocka, jest znacznie większy niz d3 i sprawia przy tym wrażenie solidnie wykonanego, ekran powala jakością. Jest znacznie lepszy niż w mojej motoroli defy, prezentuje się dosyć podobnie do samsunga galaxy S. Prędkość działanie nie powala ani pozytywnie ani negatywnie. Działa sprawnie i tyle. Responsywność ekranu bardzo dobra. Ciąg dalszy wkrótce

 

 

EDIT: pudełko wymiata zrobili je z makulatury jest w modnym eko klimacie, podoba mi się.

 

 

EDIT2: nie znalazłem w nim dostępu do marketu to bardzo smutna wiadomosć, mam nadzieje ze po prostu go przeoczylem. Przeglądarka netudziała ospale ale jest w pełni użyteczna. Prawdopodobnie możliwości procka są ograniczone a za to nadrabia wydajnością samej grafiki. Sprawdzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Więc sprawa wygląda następująco:

 

 

trochę się z nim próbowałem zakumplować ale niestety na ten moment jest to urządzenie bezużyteczne. Tak dobrze napisałem bezużyteczne.

 

egzemplarz który dostałem to egzemplarz demo, niestety dopóki oprogramowanie nie będzie poprawione ja nie widzę szans dla tego sprzętu.

 

Android potwornie zamula, potrafi zawiesić nawet aplikację od muzyki, która przycina podczas odtwarzania, po czym się zamyka. Zdarzają się zwiechy. Nie ma android marketu. Przeglądarka wszytuje wp.pl jakieś 45 sekund. Nie chce mi sie dalej wypisywać, jest tragedia.

 

Sama jakość dźwięku na pierwszy rzut ucha wydaje się być z bardzo wysokiej półki, rzuca się w oczy? uszy?! ogromna scena dodająca powietrza w brzmieniu moich dj'ek, bardzo ładna szczegółowość i separacja dźwięków. Przestrzeń jest dobrze uporządkowana i nie jest ograniczona z żadnej strony. Potrafi zaskoczyć czymś nawet zza ucha, co przy moich słuchawkach jest rzadkością.

Co do pozostałych elementów jeszcze się konkretnie nie wypowiadam, muszę posłuchać na czymś poza akg k518. Z pierwszych wrażeń daje się we znaki mała ilość ładnie błyszczącej góry, jest jej mniej niż w touchu czy clipie+, można ją ładnie podbić eq i jest ok. Basik zwięzły i trzymany w ryzach nie dominuje, nie rozlewa się, nie powala zejściem ale jak trzeba potrafi nieco zagrzmieć. Środek minimalnie wysunięty przed resztę (w porównaniu z taczką) jest niezykle szczegółowy, brzmi świetnie, szczególnie kobiece wokale brzmią przejmująco, ładnie.

 

Ogólny charakter grajka na moje ucho raczej neutralny,gra znacznie jaśniej niż touch4g gra z dużą dynamiką i wykopem ale nie ciepło i rozlaźle. Przestrzeń naprawdę zabija...

 

Eq - do dyspozycji tak jak w j3 4 presety złożone z 5 pozycyjnego eq z ustawieniami częstotliwości podbicia i szerokością. Do tego BBE, Mach3Bass, 3D Surround, Mp Enchance, Stereo Enhance, Reverb.

 

Nawigacja po folderach i tagach

 

 

 

Na osłodę dodam że właśnie robię listę błędów w oprogramowaniu która jutro poleci do cowona a w nagrodę możliwe że dostanę nowszy FW do wgrania przed oficjalnym udostępnieniem. Zobaczymy. Trzeba dać im szansę, jeszcze mają chwilę czasu. Mam nadzieję że coś z tym zrobią bo player gra naprawdę bardzo bardzo dobrze.

 

 

Jutro z Rastą zrobimy szybkie porównanie z taczką i j3, on ma większe pojęcie na temat dźwięku może wspólnymi siłami napiszemy coś mądrego.

 

 

Testy wideo, aplikacji i zdjęcia będą jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grajek ma być odpowiedzią na Toucha. Ale jest parę rzeczy, które pójdą na niekorzyść. Cowon to nie Apple. Nie sprzeda się tak dobrze na światowym rynku. Na pewno będzie znacznie droższy niż taczka, myślę tu o aktualnej generacji ipoda. Do starszych nie ma co porównywać. Brak app.marketu, wysoka cena, mała popularność marki wśród "szarych obywateli". D3 kupią tylko fani marki. Do tego dochodzi straszne opóźnienie z wprowadzeniem tego modelu. Newsy były już 3 lata temu. Mogli zrobić gsm w nim, wiedzą co robi Apple. Ma to być pierwszy model z linii Plenue. Ale nie spodziewam się szaleństwa. ;)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

właśnie postawiłem na nim najnowszy dostępny ROM.

 

marketu jak nie było tak nie ma, prędkość w menu poprawiła się o jakieś 20% a w aplikacji od muzyki z dobre 40%. Zaczyna to jako tako chodzić, jak wypuszczą jeszcze 2 takie aktualizacje to będzie git :D niestety nadal potrafi się zamrozić

 

Aktualnie odtwarza płynnie youtube do wyboru 2 jakości FLV i MP4 to jest 720p wszystko leci idealnie płynnie, poprawiła się prędkość przewijania.

 

dla mnie to nijak nie jest odpowiedź na taczkę, no chyba że w kwestii walorów dźwiękowych. Ogólnie to urządzenie do filmów i muzyki i w kryzysowej sytuacji wifi, gdzie taczka to multimedialny kombajn ograniczony tylko samym OS'em. Nie wiem jeszcze jak z instalowaniem aplikacji na tym cudaku, jutro zainstaluje na nim applanet (black market) to coś pozasysam. A tak w ogóle do Wifi ma niezły zasięg, łapie mi na klatce od drugiego pietra, telefony zawsze łapały od trzeciego, jak na złość taczka od pierwszego skubana...

 

a tak nienawidziłem zgnitych jabłek a tu wyglada na to że jeszcze zostane z nim na stałe

 

Mam kolejny update oprogramowania, prędkość działania można już zaakceptować, nie chodzi bardzo płynnie, ale da się używać, pojawiły się nowe aplikacje, niestety po koreańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności