Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne słuchawki otwarte do Xonara DX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Interesuje mnie zakup dobrych słuchawek tylko i wyłącznie otwartych do mojego Asus Xonar DX. Aktualnie jestem posiadaczem słuchawek zamkniętych Pioneer SE-M290 na które specjalnie nie narzekam, ale chciałbym poznać dobrodziejstwa słuchawek otwartych. Ich minusy znam. Poszukuję dobrych, dużych (zakrywających całe ucho) słuchawek.

 

Największe obawy mam co do tego, czy mój Xonar DX da radę słuchawkom. Po przeszukaniu kilku źródeł wiedzy o słuchawkach zwątpiłem już, czy Sennheiser HD555 (który ma niewiarygodną rozpiętość cenową na allegro i w sklepach internetowych) potrzebuje wzmacniacza słuchawkowego czy też niekoniecznie. Jest model HD485 który w zasadzie kosztuje tyle co HD555, Audio-Technica AD300 i AD500 o których specjalnie dużo z internetu się nie dowiedziałem (generalnie są chwalone) i tańsze Kossy UR40, no ale mogę poświęcić trochę więcej gotówki. Czy przegapiłem coś wartego uwagi?

 

Słuchawki mają mi służyć do wszystkiego - granie, muzyka i filmy. Jeśli chodzi o muzykę, to mniej więcej po równo słucham ambientu, electropopu (Covenant, VNV Nation), industrialu (głównie martial industrial i zespoły pokroju Wumpscut i Hocico), metalu (heavy, death, black), psytrance i muzyki klasycznej.

 

Bardzo proszę o pomoc. :) Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem posiadaczem Xonara DX, używam od około roku KOSSów UR40 i naprawdę za taką cenę te słuchawki są magiczne wręcz :) Także do 150zł z otwartych nic na pewno nie znajdziesz.

 

Co do HD 555 na pewno lepiej zagrają niż na integrze, co prawda może i w pełni nie zostaną wykorzystane ale xonar chyba coś tam je napędzi, HD 485 bez wątpienia pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności