Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] (70zł) Słuchawki douszne/dokanałowe


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, znacie mój budżet. Proszę o doradzenie najlepszych słuchawek. Słucham muzyki elektrycznej czyly house, - electro house ogólnie clubowej.

Czytałem że do tej ceny najlepsze to: MEElectronics M2 i SoundMAGIC PL11 z naciskiem na M2. Co Wy na to? Co polecanie w cenie?

Telefon- nokia 6730c(mam przejściówkę 3.5mm więc nie ma problemu jakby co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, ta nokia na pewno nie gra jakoś dobrze, bardzo prawdopodobne nawet, że gra po prostu kiepsko. ogólnie jest baardzo mało telefonów, które mogą zbliżyć się do dobrych odtwarzaczy. co do m2, to wg mnie brzmieniowo mogą być właśnie lepsze od pl'ek, bo znając życie ta nokia będzie grała bardzo mulasto i pl'ki mogą to tylko uwydatnić. z m2 też pewnie szału nie będzie, ale to chyba bezpieczniejszy wybór. z drugiej strony w mocno basowej muzyce te różnice mogą być małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to mi zamieszałeś. Większość pisze, że m2 lepiej grają, nie są takie mulaste.

Co do telefonu: To czy będą gorzej odbierać niż na jakimś odtwarzaczu?

też są dobre, powyższa sugestia była podyktowana raczej rodzajem muzyki jakiej słuchasz, gdzie istotne jest solidne basowe uderzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odświeżam temat. Jakie słuchawki polecilibyście osobie słuchającej: ogólnie pojętego metalu, rocka (Pink Floyd, AC/DC itp.), jazzu, trochę grunge, czasem muzyki klasycznej czy opery? Cena właśnie w okolicach 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności