Skocz do zawartości

Samsung P3 vs Samsung Wave


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, na Bada 2.0 dźwięk jest lepszy. Sprawdziłem dziś znowu bo nowa beta KG6 wyszła. Przy słuchaniu nie ciągnie mnie aby przepiąć słuchawki do P3 tak jak przedtem :D W trybie 5.1 wokale nie uciekają tak do tyłu i nie ma wrażenia grania zza zamkniętych drzwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możecie powiedzieć coś więcej na temat bady 2.0? Głównie chodzi mi o następujące kwestie;

 

1. Czy jest equalizer parametryczny (zamiast tej zabawki z presetami)?

2. Czy można tworzyć playlisty z folderu (błagam...)?

3. Mówicie że gra lepiej... To znaczy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tylko presety i to nie ma dostępu do nich z poziomu playera tylko siedzą w menu->ustawienia->odtwarzacz... mam nadzieje że w finalnej wersji będą normalnie po bożemu.

Można nawigować się po folderach, wreszcie :D

Generalnie jest lepsza detaliczność dźwięku, gra zwiewniej. Lepiej opisać nie umiem, już wróciłem do starego softu. Nikt więcej nie wgrał sobie na próbę ? :(

 

tylko nie wgrywajcie KG7 bo stwarza problemy przy instalacji. Lepiej KG6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nawigować się po folderach, wreszcie :D

 

Suuuper! Czyli jest postęp, widać programiści samsunga poczytali sobie fora użytkowników bady :D.

 

 

Są tylko presety i to nie ma dostępu do nich z poziomu playera tylko siedzą w menu->ustawienia->odtwarzacz... mam nadzieje że w finalnej wersji będą normalnie po bożemu.

 

Cóż nie można mieć wszystkiego. Jeśli brzmienie drastycznie się zmieni to w najgorszym przypadku czeka mnie zmiana słuchawek.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Jak wave zagra z Audiotechnica ATH-SJ5? i ewentualnie jak zagra z czyms mocniejszym, ktos sprawdzal? byc moze bylo juz napisane, ale niestety nie mam wystarczajacej ilosci czasu do przeczytania 30 stron. I takie pytanie ogolnie co do wave: jak dziala opera mini? i czy da sie wygodnie na nim pisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak wave zagra z Audiotechnica ATH-SJ5? i ewentualnie jak zagra z czyms mocniejszym, ktos sprawdzal? byc moze bylo juz napisane, ale niestety nie mam wystarczajacej ilosci czasu do przeczytania 30 stron. I takie pytanie ogolnie co do wave: jak dziala opera mini? i czy da sie wygodnie na nim pisac?

 

podbijam. Ogolnie dobrze gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bas w tym telefonie jest delikatny, to raczej nie kupowałbym do niego tych słuchawek (mam na myśli SJ55), bo one same mocnym basem nie grzeszą. iRiver E100 jest niby dosyć ciepłym grajkiem, a w niektórych kawałkach bas jest bardzo lichy (w sensie jego ilości, bo ogólnie brzmi fajnie), ale jeśli takie granie ci odpowiada, to czemu nie ?

Edytowane przez ehhh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odróżnić ciepłotę dźwięku od ilości basu. S8500 Wave mam moim zdaniem lekko ocieplone brzmienie, ale basu niewiele więcej niż iphone/itouch. Dodatkowo iphone/itouch odtwarza dźwięk w stylu "V" (tzn. faworyzuje dolne i górne częstotliwości), natomiast Wave gra bardziej płasko.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności