Skocz do zawartości

Odtwarzacz MP3/MP4 do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Poszukuję dobrego odtwarzacza tak do 200zł. Początkowo myślałem nad iPodem Classic ale w tej cenie nie ma szans. Dziś natknąłem się na Zune i można go znaleźć w przystępnej cenie. Co polecicie do 200zł oprócz Zune? Nie chcę zakładać nowego tematu więc jakie słuchawki do tego odtwarzacza wybrać wybrać? Myślę nad PL11 lub PL21 bo nie chcę aby cały zestaw przekroczył 300zł Słucham głównie trochę popu, electro, reagge i hiphopu ;]

 

Polećcie coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie około 300 zł za całość polecałbym ipod Video z dyskiem 30gb + vedia srs-300 świetny zestaw jak za tę cenę. Tylko nie wiem czy łatwo bedzie Ci odnaleźć owy odtwarzacz... a te vedie to wydatek 32 zł razem z wysyłką ze strony producenta. jak za te cenę to bardzo dobre słuchawki jeśli chodzi o zgrywanie się z tym playerem i generalnie jeśli chodzi o dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę jeszcze, że szukam tylko i wyłącznie dyskowca powyżej 20gb. Dobra a gdybym tak zwiększył limit pieniężny do około 570zł za zestaw + słuchawki to opłaca się brać np. classica + PL11 lub 21 czy coś innego? Oczywiście bierzcie też pod uwagę odtwarzacze używane w razie czegoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności