Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

LG Swift vs Ipod Touch vs Samsung i5700


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy kto co lubi. Mam Swifta i dźwiękowo mi bardzo podchodzi, fakt, że trzeba pobawić się w odpowiednie dopasowanie słuchawek, ale potem... miód.

 

Ostatnio słuchaełm Ipod Touch u znajomego i jakoś nie zrobił na mnie wrażenia. Do KPP Swift jak znalazł... mam ksc35 i graja fenomenalnie dobrze.. w KPP więcej ciut basu będziesz miał ze względu na to, że drivery sa ciut bliżej ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i5700 sobie odpuść. Telefon zupełnie nie nadaję się jako odtwarzacz muzyki. Ma problem z trzeszczącym mp3, jakieś dobre zacinki, poczytaj na polskim forum androida o tym telefonie. Sam go mam i jeśli chcesz go do muzyki do odradzam, a załączone słuchawki możesz od razu na śmietnik wyrzucić, gorszych w życiu nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W i5700 rzeczywiście oryginalne słuchawki to tragedia, ale sam dźwięk nie jest zły po paru modyfikacjach systemu, a w dodatku gdzieś z tydzień temu wyszły nowe sterowniki dźwięku przerobione z Nexusa i działają naprawdę fajnie. Choć sam telefon i tak co do muzyki jest bardzo słaby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i5700 do muzyki się NIE NADAJE, i nie piszcie o żadnych modyfikacjach czy sterownikach z Nexusa, bo ktoś jeszcze pomyśli, że telefon gra dobrze. Z g***a cukierka nie zrobisz. Sterowniki może i poprawiają jedną rzecz (trzaski), ale faktem jest, że takiego czegoś w telefonie w ogóle być nie powinno (w końcu to sprzęt za 500zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trochę się odkopię ten temat. Myślę, że warto.

 

Mam samsunga Galaxy i7500 i robiłem ostatnio porównanie z Swiftem i z moimi odtwarzaczami. Powiem wam, że nie jest tragedia. Ofc Grajki były lepsze, separacja, sposób odwzorownia muzyki, kontrola itd. Lecz przyjemność słuchania na obydwu telefonach nie była taka zła. Galaxy był cieplejszy, ale ogólnie jakość była ta sama co w LG. Jak ktoś jest bardziej skąpy i naprawdę szkoda mu tej 100-wki na playera wydać, to dobrać do tych telefonów ksc75 (lub alternatywne słuchawki) i naprawdę można się cieszyć muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności