Skocz do zawartości

[A10] Zero reakcji, zawieszka na amen


Valof

Rekomendowane odpowiedzi

Eh... zaraz powiecie, że jestem wybredny w takim marnym przedziale cenowym. Ale jak już pisałem, dokanały odpadają na starcie - nie przekona już mnie nikt do nich - nawet na najmniejszych gumkach cisną mnie, stale czuję, że mam coś w uchu i ogólnie produkują za duże ciśnienie i łeb mi pęka po 15 minutach Slayera czy innego SOADu. KSC75 to takie klipsy bez pałąka... nr 2 na liście nielubianych rozwiązań. Mam dość asymetryczne uszy [ :lol: ] i zawsze takie słuchawki, zauszne czy też zagłowne na kark - mnie uwierają niemiłosiernie.

Jestem wyznawcą wokółusznych, nausznych portable oraz zwykłych pcheł - gąbeczki nagrzewają się i zapominasz, że je masz.

Chciałbym pchły nadające się do A10 - jak domyślam się muszą być dość zimne i analityczne [jak za tę cenę...]. Szału nie oczekuję, ale dość solidnego skoku w stosunku do SRS-300, które grają dobrze ale nic ponad to. I tak dzięki za zaangażowanie. :)

 

PS. Jak nie da rady znaleźć czegoś lepszego to kupię ze 2 pary SRS na zapas i też nie umrę.

Edytowane przez Angry_Us3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SHE9800 - nie powodują zmian ciśnienia w uchu, ponieważ nie są szczelne.

Na początku wydały mi się bardzo niewygodne, ale po 3 godzinach słuchania nagle jak ręką odjął, zrobiły się bardzo wygodne i teraz na średnich gumkach wcale ich nie czuję.

Co do KSC75, to ja mam je akurat na pałąku od KPP, więc jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidnego skoku w stosunki do srs300 w pchłach raczej nie uznasz. to są naprawdę niezłe pchły. Jednak większość odtwarzaczy wyciśnie z nich o tak wszystko. czy to clip czy a10. mogą się różnić trochę graniem ale na jakiś skok jakości bym się nie spodziewał. wogóle nieekonomiczna sprawa kupować odtwarezacz do pcheł jak już jakiś masz.

Zostaw wszystko tak jak jest. Jak masz gwarancje pamiętaj że na akcesoria są 3 miesiące. jak to minie ( minęło? ) to dopiero myśl o zapasie srsów. Ktoś tu podawał na forum że jakieś pchły mu lepiej zagrały. Trzymaj więc srs300 póki działać będą a potem spróbuj innych bądz zostań znów srsiarzem :)

 

co do rady żmiji to może być dobry pomysł- ksc + pałąk. Napewno będzie to coś co wkońcu przy wydanych pieniądzach faktycznie lepiej zagra.

 

Co do pcheł niby zimnych i anatlitycznych. a10 czy jest zimny to nie wiem ale ciepły to on nie jest. przynajmniej nie jakoś bardzo. Poza tym pchły to pchły, ciężko raczej o mulenie. przykład ludzię mówią że srsy są ciepłe ( z czym się trochę nie zgadzam ) a na clipie grają dobrze. w pchłach te instrumenty śa tak zabawkowe i odsunięte że nei wyobrażam sobie żeby mi muliły. Będzie po prostu grało inaczej ale nie porównywałbym do mulenia typu dousznych czy nausznych

Edytowane przez psonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze barwa A10 zależy od wersji softu. W sumie też mogę powiedzieć, że nie jest to grajek gorący, ale nie uważam znowu, żeby był zimny. Gra chłodniej od Clipa, ale czy to aż taka przepastna różnica? - nie sądzę.

 

PS

Wszystko zależy od preferencji i przyzwyczajeń.

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć, mam podobny problem jak w temacie, niestety nawet wciskanie EQ przy próbie wgrania fw nic nie pomaga.

Odtwarzacz reaguje jedynie na podłączenie do ładowarki, ale nawet wtedy wyświetla się tylko napis vedia a10; napis znika, odtwarzacz się nie uruchamia, a ładowarka nadal świeci na zielono, a nie czerwono jak dzieje się przy ładowaniu.

Da się coś z tym zrobić, czy zostaje serwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności