Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[A10] Zero reakcji, zawieszka na amen


Valof

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ją w trybie MTP.

 

Nie mogę jej włączyć. Jak dłużej przytrzymam PLAY to się wyłącza (mimo, że jest wyłączona) i potem building, znów ekran wyłączania i tak po kilka razy i przestaje odpowiadać.

Bateria pełna, dodatkowo zmienić firmware, sformatować ani włączyć aby posłuchać muzyki nie mogę. Nie wykrywa jej komputer, kompletna kicha. Ma dwa tygodnie dopiero, problem sie pojawił gdy zostawiłem ją na 30minut w którym czasie cały czas się podłączała i rozłączała sama.

 

Co robić?

Jest to wersja nowsza, z nowym wyświetlaczem, soft 1.4.16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy rozmawiamy o tym samym.

Jak na wyłączonym grajku wciśniesz EQ i trzymając cały czas podepniesz go do kompa (nie puszczasz EQ), następnie uruchomisz program do upgrade'u, to w tym momencie komputer zacznie wykrywać kompletnie inny sprzęt, niż podczas standardowego łączenia w celu wgrania plików. EQ można puścić dopiero pa naciśnięciu przycisku UPGRADE, jak wszystko zostanie poprawnie zainicjowane.

Robiłeś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się?

 

Dla potomnych:

Geekom z VEDII udało się wreszcie wstawić to FW na stronę www, jest tutaj:

http://www.vediastore.pl/_var/files/86-Update-A10.zip

 

Ściągajcie zanim VEDII domena wygaśnie albo jacyś gimnazjaliści zrobią hacking serwera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Dziękuje bardzo!

 

Tylko jak poradzić sobie z problemem ciągłego rozłączania się mp3? (samoistnie). Restartuje, zmieniam kable i nic, coś kiepsko teraz to idzie, problem został zażegnany, ale wróciłem do punktu w którym tak samo działał, że nie mogłem nic zgrać :(

Edytowane przez Valof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Siema.

Czy mógłbyś podać linka bądź podesłać na maila FW, który był fabrycznie w a10 pomarańczowej 2 gb? Te "kolorowe" miały tylko jeden FW fabrycznie - ale głupi zapomniałem spisać przed upgradem.

Wgrałem podany powyżej w temacie oraz betę i final ze strony Vedii - powiem szczerze, że zrobiono tragedię z EQ. Ten najnowszy powoduje nawet przycinanie się dźwięku i "babole" na ekranie. Predefiniowany Rock w tym fabrycznym pasował mi idealnie, więc byłbym wdzięczny, gdybym mógł go ponownie wgrać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że pierwszy - factory. Żeby factory soft był lepszy od najnowszego... ja myślałem, że takie rzeczy tylko w Erze. ;) Thank God, że nie żal mi tego szmelcu, mam nadzieję, że mało ludzi się już na to nabiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po napisaniu tego postu złomek umarł.

A z rana zmartwychwstał. :ph34r:

Nie wiem, czy te efekty specjalne to efekt zamierzony - gdyż napisałem już wczoraj do serwisu a dziś działa.

Być może ma taką opcję - respawn after mail to service?

Dla zamierzających kupić to coś - DON'T TOUCH! :D

 

To może tak na lekkim offtopie - Cowon E2. Jak wypada ogólnikowo w stosunku do Vedii? Bodajże jest metalowy [obudowa], co mi bardzo odpowiada, "wada wzroku" też mi u niego nie przeszkadza. Na SRS-200/300 dużo lepiej to gra W TWOIM ODCZUCIU od A dziesiątki? Cena jest atrakcyjna za 4GB, wygląd też niczego sobie - a dobrych opinii naczytałem się już tutaj od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli słuchawki to tylko pchełki, ew. portable jak KPP. Dokanałowe mnie bardzo szybko doprowadzają do bólu głowy i ogólnie nie lubię.

Szczególnie zwracam uwagę na to, żeby nadawały się do kompletnego recablingu - nie wyrzucam drogiego sprzętu, gdy mi kabelek pęknie.

 

Mam teraz AKG K311 i szczerze... imo to gra gorzej od SRS-300. Scena to jest w ogóle w lesie gdzieś. I nawet na podbiciu niskich tonów jest strasznie płasko a owe podbicie zagłusza średnie i wysokie tak, że nie słyszę wokalu nawet w połowie, nie mówiąc o rytmicznej gitarze... tragedia jakaś.

Pchły do 100 - ok. ale muszą być "recablowalne".

 

Portable - to samo, może troszkę ponad 100-120 - KPP się mi podobają - oldschool pełną gębą. Ale jak to gra z Vedią-szmelc A10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angry KPP to nie jest najlepszy kompan dla A10. Szczerze polecę Ci KSC75 albo SHE9800.

Zaraz ktoś powie, że wszędzie polecam te słuchawki, ale one są fajne, i jedne i drugie ;)

SHE9800 nie wymagają żadnego recablingu, są zrobione bardzo solidnie, nic Ci się nie urwie (innych Philipsów nie pochwalę, wręcz przeciwnie...).

A10 z KPP będzie anemiczna, środek, góra, wokale - będą jakby naznaczone nadmiarem basu i schowane.

A z KSC75 czy SHE9800 zagra to dynamicznie i z życiem ;)

KPP to świetne słuchawki, ale do zimnych grajków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności