Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki zamknięte z dużymi padami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam zamkniętych, nauszynch słuchawek do powiedzmy 200zł, muzyka rock/jazz, napędzać je będzie ipod touch. Jeden warunek: słuchawki muszą być wygodne(!) mam 198cm a co za tym idzie całkiem spore uszy ;-) zatem szukam słuchawek z dużymi padami. Słuchawnie muzyki na HD 205 to po 15 minutach istna męczarnia... Zastanawiałem się nad Pioneerami SE-M390, wydaja się całkiem przyzwoite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 390 i nie narzekam. Grają równo [jak na słuchawki do 200zł], a i basem potrafią dobrze przywalić jeśli zechcemy [np ustawienie rock w playerze].

Wygodne są, zakrywają całe małżowiny, ale mają jeden minus - gąbki się lekko ubijają, a raczej dopasowują do jednej głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam zamkniętych, nauszynch słuchawek do powiedzmy 200zł, muzyka rock/jazz, napędzać je będzie ipod touch. Jeden warunek: słuchawki muszą być wygodne(!) mam 198cm a co za tym idzie całkiem spore uszy ;-) zatem szukam słuchawek z dużymi padami. Słuchawnie muzyki na HD 205 to po 15 minutach istna męczarnia... Zastanawiałem się nad Pioneerami SE-M390, wydaja się całkiem przyzwoite

Przy HD205 IMO nie ma znaczenia jak duze czy male masz uszy no chyba ze nie ma sie owych uszu wcale ;) - te sluchawki to istne imadla i gniota zawsze i wszedzie - innymi slowy cokolwiek bys nie kupil powinno byc lepiej - jednakze unikaj DJ'ek od AKG - problematyczne moga tez byc CAL'e bo ich muszle nie sa za wielkie, chociaz po HD205 i tak powinna byc ulga. Czy rozpatrujemy sluchawki tylko wokolo-uszne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość dołożenia stu paru złotych to do ipod touch polecam Sennheiser HD 380 Pro nie ma specjalnego problemu z ich wysterowaniem i moim zdaniem są bardzo wygodne i nadają się do rocka i jazzu . A tu możesz poczytać coś więcej ; http://stereo-underground.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=142:sennheiser-hd-380-pro&catid=47:sluchawki&Itemid=69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności